|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimski čeveljčki za dojenčka
2.11.2005 21:23:23   
pravljica
ne copatki..."čeveljčki" - z muco, lahko škorenjčki, ampak za fantka...kje jih naj najdem?
za pupe sem jih gledala v zari, za fantke pa nisem nikjer nič podobnega našla...kam naj še grem?

_____________________________

yeah, thats me ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zimski čeveljčki za dojenčka
2.11.2005 21:48:07   
frutka_
Pravljica, opet jaz!user posted image

Če še nisi bila v Okaidu na Trgu svobode potem pojdi gledat tja za čeveljce.Ampak glede na to, da še je fantek mali potem ne rabi ravno čeveljcev ampak nekaj da mu bo toplo v nogice. Lani so imeli lepe debele, podložene škorenjce v H&M, morda še najdeš kaj v Mothercare. Po novem ima Modna hiša celo pritličje desno samo oddelek Mothercare, poleg Emporiuma.

Jaz sem malemu običajno obula tiste navadne teniske H&M, preko pa je imel debele, kosmate, flis copatke, ki so imeli nedrsečo podlago. V vozičku je bil pokrit pa še prevleko je imel gor. Ko sem ga slekla za noter je še vedno imel teniske in je zgledal ql.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zimski čeveljčki za dojenčka
2.11.2005 21:54:18   
Anonimen
A imate v Mariboru ali okolici tudi kje trgovino Sonček? Tam jih imajo, ful fletne. Moj Tibor jih je seveda imel, zakaj jih ne bi še tvoj?user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zimski čeveljčki za dojenčka
3.11.2005 1:30:54   
KODA
V Humanicu v lj.imajo tudi lepe čeveljčke.(city park).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zimski čeveljčki za dojenčka
3.11.2005 1:34:52   
KODA
Pol sem opazila,da si iz Štajerskega konca.Mislim,da imate tudi pri vas Humanic,ampak ne vem pa če je ista roba!?V Lj je kar velika izbira.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zimski čeveljčki za dojenčka
3.11.2005 10:02:20   
nat30
Poglej izdelke podjetja Copatek iz Nove Gorice. Imajo tudi spletno stran s kontaktnimi podatki in nekaj slikami. Na videz so kot čevlji, podplat pa je mehak - usnjen, podloženi. Mi smo bili z njimi zadovoljni. Pred leti sem jih našla v Alpini. Sedaj jih imajo v Cicibanu (BTC). Nekje sem videla, da si s Štajerskega konca - imajo jih tudi v trgovini Bučko v Velenju (nasproti hotela Paka)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zimski čeveljčki za dojenčka
3.11.2005 15:02:27   
pravljica
aha, frutka, danes grem v okaido...sem že bila, pa so bili škorenjčki samo za pupe, za fante samo usnjeni čeveljčki
za modno hišo pa nisem vedla...bom šla pogledat, če bom glih tam :) v emporiumu ni blo nič

splišni sončka tu ni, vsaj ne da bi jaz vedela

humanic...hmm, vem da je nekje, samo kje že user posted image , ampak nisem si mislila, da imajo tudi takšne majhne

nat, sem šla gledat na stran copatek...to je to ja...tisti z muco user posted image  ampak velenje je predaleč...kje bi blo to v MB? pa cena?...7000 mi ni za dat user posted image  (toliko so bili eni v zari, dobro da mi niso bli všeč user posted image  )
bom kar po mailu tja vprašala, pol pa še tu gor sporočim...če katera ve za kaj podobnega, naj javi
http://www.freetime-slovenija.tv/05/klub/moda/copatek/copatek.htm


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu nat30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zimski čeveljčki za dojenčka
3.11.2005 15:11:22   
Lana_s
Humanic je v Europarku, imajo pa tudi majhne čeveljčke, samo cene pa so zasoljene.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zimski čeveljčki za dojenčka
3.11.2005 20:14:37   
nat30
Ne vem povedati cene, vsekakor ugodno.
Ne spoznam se na MB. V LJ jih imajo v Cicibanu -ta vem, da je tudi v MB.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zimski čeveljčki za dojenčka
4.11.2005 15:14:05   
pravljica
no, da poročam, če bo še katera iskala user posted image

v cicibanu (mb) nimajo nič takšnega (samo obične copatke za dojenčke in potem "prave" čeveljčke od št 16 dalje)...te iz "copatka" imajo v BC (v Cityju)...ene ful ful ful dobre škorenčke ima Pika v Cityju (iz ovčje kože in znotraj po celem iz muce, podplat z gumjastimi vsadki v obliki tačk, res nekaj posebnega in kvalitetne, ampak 9.000!!!)...v glaven, poleg teh "copatkovih" sem kupla še ene frajerske, ki so kao škorenjčki - mehki in topli (Sterntalerjevi) v Ma-mi...tam sem pa itak zapravla 10.000 sit od čuba user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu nat30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?