|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Podjemna pogodba-uciteljice RP?? 9.11.2005 12:00:07
|
|
|
|
Mojca P.
|
Ja, sem dobila podaljsano bivanje na Os, sem ful srecna , ker vem, da je prava redkost,da se kdo sploh zaposli noseco zensko, ki ima ze enega otroka. Ker nadomescam uciteljico, ki je na bolniski, bi mi ravnatelj najprej (do 25.11.) naredil podjemno pogodbo, ker naj bi takrat izvedel za koliko casa so zenski spet podaljsali bolnisko, na podlagi tega pa bi potem uredila vse kot mora biti (kolektivna pogodba za dolocen cas). V zvezi s tem me zanima predvsem placa pri taki pogodbi in pogoji (imam v spominu, da pri taki pogodbi lahko delas le 8 ur tedensko , seveda se lahko motim)?? Vse, ki karkoli veste...vsaka info mi bo prav prisla. Lp
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiSo crocsi primerna poletna obutev za otroka?Diplomirano fizioterapevtko razvojno-nevrološke obravnave Špelo Gorenc Jazbec smo vprašali, ali so crocsi in podobni nat...
Kdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
nanakora33Ali vam je všeč ime Nana za deklico?da (
32%)

ne (
43%)

je čudno (
20%)

prvič slišim (
6%)
Število vseh glasov: 503Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!