|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali ste že kaj sprobale čire čare glede spola?
12.11.2005 14:10:38   
neja
No, moja tašča mi je včeraj pripravila dva stola in mi rekla, naj se na enega vsedem. Nekaj sem že slišala o tem in stvar je takšna,  se pod en stol spodaj nalepijo škarje in pod drugega nož. Če se nosečnica vsede na tistega s škarjami, potem bo imela punčkouser posted image , če pa na tistega z nižem, pa bi naj bil fantekuser posted image . Nosečnica seveda ne ve, kaj je pod katerim stolom nalepljeno

No, jaz sem se vsedla na user posted image . Na NS mi je G povedala, da ji bolj diši po punčki, in tudi moj G je na morfologiji rekel, da je bolj punčki podobno. Za ziher se ni videlo nič. Bila pa sem v začetku leta pri vedeževalki v MB, ki je do sedaj še vsem nosečnicam ki jih poznam povedala pravilno. Meni je rekla, da bom dobila drugo leto fantka (in takrat še nisem bila noseča).

Naj povem, da v ta stol ne verjamem preveč, pa tudi v vedeževalke nisem najbolj ziher. Šla sem bolj iz gole radovednosti in takrat sem bila v veliki krizi in sem potrebovala napoved za svetlo prihodnost (nič v zvezi z nosečnostjo). Tudi tukaj je uganila in za mene se je tista situacija rešila, da se bolje ne bi mogla. Pa tudi dohtarjem ne morem preveč verjeti (čeprav se mi prvič niso zmotili in imam sedaj punčko, kot so napovedali), saj sem že velikokrat slišala, da so pričakovali eno, dobili pa so drugo.

In sedaj lepo čakam na porod (še bom kar čakala) in nič me ne bo presenetilo. Priznam pa, da sem sama tudi skoraj 100%, da bo baba in pa tudi vsi okoli meneuser posted image  mi tako pravijo.

Evo, sprobajte škarje in nož in nato poročajte rezultat in nakoncu bomo videli, če je kaj resnice na temuser posted image .

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.11.2005 15:01:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 15:24:16   
turbo
Z nihalom, obakrat pravilno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 16:23:50   
total
EJ,meni je mami to naredila z stolom in sem se vsela na nožin je biluser posted image .

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 16:48:58   
petarda
Bomo sprobal tole s stoli in vam javim, verjetno zelo kmalu saj imam rok že danes. Drugač pa je G napovedal user posted image user posted image ...

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 16:51:14   
total
Ajde že čakamo,sam naj ti kdo pripravi.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 16:55:17   
petarda
Total moj user posted image je glih v delavnici, bomo moral mal počakat...

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 17:37:00   
petarda
Evo čira čara je prav tako kot G napovedala fantka...user posted image  Bomo kmal videl če drži...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 17:38:16   
marty5
Oh, čira čar je toliko - tudi sama sem jih veliko poskusila. Ena taka je računanje na 7 let (je malo dolga zgodba - vsakih 7 let se v telesu nekaj spremeni in potem glede na r.d. mame in očeta ter časa spočetja dobiš, če je punčka ali fantek). Potem je tu lunina metoda, ki naj bi bila 98% zanesljiva - samo vedet moraš natanko kdaj je bil otrok spočet. In seveda še tista z verižico in prstanom nad trebuhom.

Rezultat?
Po vseh teh mi pride user posted image , vedno sem bila prepričana, da bom imela prvorojenko user posted image , celo na NS mi je kar sama G rekla, da se njej to zdi user posted image . Potem pa na 2eh kasnejših UZ kaže na user posted image  - kot kaže je neki med nogami user posted image . Zagotovo pa zvem tam nekje februarja...

Sicer vem za primere, da so napovedane user posted image  postale user posted image , obratno pa ravno ne - vsaj slišala še nisem.

Bom pa sprobala to s škarjami - ojej, moj me bo sped čudno gledal user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 18:17:14   
marty5
Evo, tudi po tej "metodi" je user posted image  - vsedla sem se na škarje....

Pri meni gre res čiračara (vse za user posted image ) proti UZ (kar dva za user posted image )....

Tašča pravi - kaj pa, če sta 2? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 18:18:41   
india
Ajde, nosečke,...poskusite še tole: meni je to naredila ena gospa v Italiji pred 13 leti in na koncu je spol bil takšen,kot je ona napovedalauser posted image . Na UZ pa mi je rekel, da bo fantekuser posted image .

Evo:
Nekdo vam naj nekaj ponudi, se pravi mu morate vzei nekaj iz roke. Opazujte,kako boste imele pri tem obrnjene dlani: navzgor ali navzdol ( dlan!)

Ali: Dajte na tla nek predmet in ga poberite s tal.
Opazujte, ali se boste sklonile ali počepnile pri pobiranju tega predmeta!


Pridem nazaj čez čas, da vam povem, kakšne so rešitveuser posted image user posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 18:45:21   
kofetek2010
miska01 - a ti hočeš, da čepim dokler ne rodim user posted image  nimamo tovornega dvigala, da me pobere user posted image


jaz se s temi čiračarami ne obremenjujem - imam moža, ki dela po naročilu user posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 20:15:39   
india
Jana, zdaj si pa izdala skrivnostuser posted image user posted image . Ja,čepenje baje res pomeni deklico,.....

Ti imaš pa itak unikatnega moža, o tem ne bom več govorilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 22:33:32   
KODA
Mojemu je šlogarca napovedala,da bo taprvi otrok punčka.
Brca v temo.
Imava dva fanta.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
12.11.2005 22:43:04   
metka
Meni je prvič in drugič to ugotavljal z nihalom in obakrat je bila user posted image . Malo se mi je zdelo hecno, ampak je držalo. Naj povem tudi to, da se ta gospod še nikoli ni zmotil, vsaj tako so rekli; jaz mislim, da je blo naključje;
ko bo v tretje pa bomo poskusili še s čim drugim, morda bom takrat bolj verjela v te čire čareuser posted image .

LP

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
13.11.2005 10:21:48   
BaGSi
Pri meni so vedno napovedovali z zlato verižico (služi kot nihalo) nad notranjim delom zapestja in vedno pride najprej user posted image , potem user posted image . In to ne glede na to, kdo mi dela (lahko tudi sama).
Prvič imamo res user posted image , sedaj pa je G na morfologiji napovedal user posted image (čeprav ni bil 100%)... Bomo videli, jaz imam še vedno občutek, da bo user posted image , mogoče zato, ker si mičkeno bolj želim punčko, pa se verjetno malo boljim, da bi bila razočarana... No ja, samo da bilo dete zdravo...
Pa še pri mami drži, pa pri 3 kolegicah...

(odgovor članu metka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
13.11.2005 11:52:48   
wallery
TO Z NIHALOM OZ VERIŽICO, KAJ DELAŠ
PRI POBIRANJU PREDMETA S TAL MI PRIDE user posted image  

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
13.11.2005 14:10:06   
neja
MIŠKA01, moja dlan je bila obrnjena navzgor. Kaj je zdaj rezultat?user posted image

(odgovor članu wallery)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
13.11.2005 14:18:19   
baguSka
Neja samo predvidevam, vem pa ne, da to pomeni, da bo punčka.user posted image

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
13.11.2005 16:43:51   
neja
Tudi jaz si tako mislimuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali ste že kaj sprobale čire čare glede s...
13.11.2005 21:33:23   
ursa_p
O tem smo februarcice klepetale ze v temi februarcice od 8 strani naprej. Bom kar citirala, da se ne bom ponavljala!

Wallery ... citiram ti postopek z zlato verizico ali nihalom (spodaj pa imate se citirano neko drugo metogo glede na prevlado zenske ali moske energije)!

IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Kar se tice napovedovanje spola ... ste ze slisale za zlato verizico kot nihalo?
No, to je napoved, ki mi vedno pride enako, ne glede kdo mi napoveduje in kdaj. Enako pride tudi mojemu dragemu  ... samo on temu ne verjame, ker nama pridejo kar stirje otroci ... hehe ... no, napoved je pa ... fantek, puncka, fantek, fantek ... ampak je pa tako, da ne vem ali splavi stejejo zraven ali ne ... eni pravijo tako, drugi spet drugace. Vsem znanim, ki smo to delali je prislo vedno enako in tiste prijateljice, ki ze imajo kakega otroka, je verizica napovedala prav!

Tiste, ki ne veste kako to gre, lahko na kratko malo opisem ... upam, da boste razumele!
Vzames zlato verizico in zlat obesek (ne pretezak). Mislim, da je potrebno "delati" na levi roki. To naj pocne nekdo drug, ne sam. Levo roko iztegnes, dlan naj gleda navzgor ... roko polozis na mizo - na primer. Verizico z obeskom (najprej obesek in nadaljevanje) polozis na roko ... od konca dlani proti komolcu - tam kjer ti lahko merijo utrip ... verizico tako pocasi v krogu okoli obeska "zlagas" na roko. Ko prides do dol, zacnes verizico pocasi dvigovati ... dvignes jo toliko, da je obesek kak centimeter stran od roke. Roka tistega, ki "napoveduje" se mora umiriti, verizica pa se bo zacela vrteti ali nihati levo ali desno ... ce se vrti v krogu pomeni puncko, ce se vrti levo-desno bo fantek ... ko je "zadeva" vidna zacnes verizico ponovno pocasi spuscati na roko oziroma zlagati na roko okoli obeska. In spet od zacetka ... pocasi dvigujes verizico in se "ustavis", ko je obesek kak centimeter od roke. In spet gledas kaj bo ... ko se vidi zadevo ponovis. Ce se verizica ne premakne nikamor in obsotoji pomeni, da je konec ... ce je to na zacetku pomeni nic otrok, drugace pomeni, da je bilo napovedovanja konec!

Da vam bo lazje vam glede na mojo "napoved" povem ... prvic se je premikala levo desno, drugic v krogu, tretjic in cetrtic spet levo desno, petic je obstala!


Marty5 ... lahko malo bolj razumljivo napises tole tvojo "napoved"? Tisto glede menjanja leta ne razumem cisto ... ce se ti ne da razlagat, lahko pripopas vsaj link, kjer je bilo to napisano?

Lahko noc vsem ... pa kaj lepega sanjajte ...

Ursa




IZVIRNO SPOROČILO: marty5

Dobro jutro,

zadeva gre tako. Spol se naj bi določal glede na to, katera "energija" je ob spočetju starejša - ženska ali moška. Tista, ki je starejša, prevladuje. Ta energija se pa menja vsakih 7 let. Šteti se začne z rojstvom vsakega starša. Moj primer:

jaz sem letnik 79 (junij)
moj pa 76 (avgust).

In greš za vsakega posebej šteti 7 let od datuma rojstva. Recimo  - meni se je po rojstvu menjalo prvič l. 86 (junija), pa potem čez sedem let leta 93 in 2000. Zanosila sem junija 2005, torej se je nazadnje pred tem menjalo leta 2000 (junija - na moj r.d.).
Pri mojemu, se je po istem principu, menjalo nazadnje preden sem zanosila, leta 2004 (avgusta - na njegov r.d.).

Torej - ker je bila moja, ženska, energija ob spočetju starejša  (moja menjava 2000, od mojega pa 2004), naj bi prevladovala in zato naj bi bila deklica.

Upam, da sem v redu razložila. Če drži ali ne, ne vem - zaenkrat pri meni kaže, da bo izjema . Za zabavo pa je  .

Slišala sem pa še za kup drugih - od luninega koledarja dalje, pa do zadeve z verižico (samo, da nad trebuhom in ne nad dlanjo). Skratka - metod je kolikor hočeš. Če pa katera deluje.........najbrž vsaj 50%



Meni po obeh metodah pride fantek, pa pri vseh pregledih so mi rekli, da bo fant, imamo tudi "dokazno" gradivo na slikcah ... ime mu bo pa Gal!

Lp, Ursa

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?