|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacija; kdaj??
17.11.2005 13:59:25   
Ženkica
Mene pa nekaj zanima. Ali je možno, da se ovulacija pojavi takoj po končani M. Danes je tretji dan, odkar nimam več M, pa me non stop nekaj špika in zvija tam doli. Ali je možno, da gre za ovulacijo.user posted image

POnavadi jo imam cca od 12-16 dne ciklusa. ciklusi so dolgi od 26-30 dni.

pa pa user posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacija; kdaj??
17.11.2005 14:08:19   
rinka
živjo,
lahko bi šlo za O, ker po teoriji -20 (najkrajši ciklus -20) je ne moreš imeti prej kot 6 dan po začetku ciklusa.
user posted image mal sem zakomplicirala, ampak lahko gre za O.
LP

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacija; kdaj??
17.11.2005 14:11:27   
Anonimen
če se ne motim, sem enkrat zasledila da dobiš O 12-15 dan po M.. Vprašanje je sedaj ali po začetku M ali po koncu M..

jaz sem jo dobila ta mesec 7 dni po koncu M.

Pa še to.. mam ful močn izcedek pa ful "smrdi".. A je to čist normaln??

Uporabljam pa lactasid femina..

(odgovor članu rinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacija; kdaj??
17.11.2005 14:20:11   
Ženkica
Če sem jaz prav "obveščena" gre to takole. Ciklus se začne, s prvim dnem M.

Moja M je tokrat trajala 2 dni rdeče+2 dni rjav izcedek = 4 dni. Danes je 3 dan po M; torej 7. dan ciklusa, zato se mi zdi, da je še prekmalu za O. Kot sem že prej napisala imam O ponavadi nekje med 12-16 dnem ciklusa.

No, upam da nism preveč zakomplicirala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovulacija; kdaj??
17.11.2005 14:21:45   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

če se ne motim, sem enkrat zasledila da dobiš O 12-15 dan po M.. Vprašanje je sedaj ali po začetku M ali po koncu M..

jaz sem jo dobila ta mesec 7 dni po koncu M.

Pa še to.. mam ful močn izcedek pa ful "smrdi".. A je to čist normaln??

Uporabljam pa lactasid femina..


Ti imaš čisto normalno O user posted image  - točno tako kot mora biti. Če si jo dobila 7 dan po koncu M, prištej še dneve ko si imela M in dobila boš točen dan ciklusa, ko si imela O.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovulacija; kdaj??
17.11.2005 14:43:28   
Mijavček
Tisto o dnevih, ko naj bi bila O, velja za nasplošno, oz. večina naj bi tako imela. Ni pa nič nenavadnega , če imaš O katerikoli drug dan v ciklusu. Se zgodi.
Moja frendica je zanosila 3 dni preden bi mogla dobit M (je prepričana, ker sta samo 1x sexala tisti ciklus), torej izven vsakih pravil. Jaz imam pa O tudi včasih 22. dan, včasih pa 12. dan. Zdaj pa vedi user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovulacija; kdaj??
18.11.2005 1:00:15   
KODA
Jaz jo zelo dobro čutim.Dobim podobne bolečine,kot ob menstruaciji.In veliko sluzi.To se mi pojavi okoli12 dneva ciklusa.Točno čez 14 dni se mi pa pojavi menstruacija.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?