|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iz videokasete na DVD in oblikovanje
23.11.2005 15:59:10   
Moyca_
v videoklubu mi lahko samo presnamejo, jaz pa bi še imela malo oblikovano, morda na začetku videa kak naslov in slikico pa so mi rekli naj v kak studio pokličem. Pa nikjer noben tega ne dela???
Sem pa iz Mb?
Je tukaj kak tak tehnikuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
23.11.2005 16:52:12   
cinci
Ja moj zna to full dobr nardit, vse tud iz kamere je tko narjen k da je narjen na RTVjuuser posted image
Smo pa iz gorenjske

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
23.11.2005 19:19:47   
Tiamo
cinci kako pa naredi? kaj potrebuješ, TV aut/in še kaj??  LP Tia

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
23.11.2005 19:42:44   
Moyca_
cinci piši mi na privat pa ceno okvirno povejuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
23.11.2005 21:26:24   
cinci
je reku da rabiš studijsko programsko opremo pa močan računalnik,z velik hard diska,pa za dvd ne rabiš tv aut...pa VELIK CAJTA user posted image

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
23.11.2005 22:42:48   
Joe
Časa gre res veliko za video urejanje na PCju. Morda še najboljše, da ti videoklub presname VHS na DVD oz. kakršenkoli digitalni medij, uvode v filme pa lahko naredite doma. Dodati naslov in podatke ni težko. Potrebujete srednje dober program za video obdelav, mašino z vsaj 1500 Mhz in vsaj 8 GB prostora na trdem disku (za en DVD), če hočete sami sebi dobro.

Meni se zdi najtežji del izpeljati dovolj kvalitetni prenos iz analogne VHS kasete v digitalno obliko. Nikoli več!!!

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
27.11.2005 15:34:24   
Sajo
Noben problem ni izpeljat kvaliteten prenos iz VHS v digitalno obliko, seveda je kvaliteta pogojena z kvaliteto VHS posnetka. Seveda pa potrebuješ pretvornik iz analognega signala v digitalni.

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
29.11.2005 23:47:28   
Joe
... ki pa ne sme biti najslabši (beri: poceni). Tako za sliko kot za zvok. Jaz se ne grem več.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
3.12.2005 1:01:49   
Sajo
Imaš prav, ampak pazi zdaj trik...... Kupiš miniDV kamero z DV in/out in analog in/out , .... pa si zmagal.
Kamero tako ali tako rabiš in pač ob nakupu odšteješ nekaj tisočakov več (OK moja kamera je bila kar nekaj sto tisočakov več ampak vseeno) in na kamero priklopiš video input VHS player, output DV pa na računalnik pa imaš hardwerski pretvornik ane.
user posted image  Čista zmaga.

Ja samo potem ti 8Gb hard diska ne bo več dovolj ker je ena ura DV formata 13Gb kar pomeni da moraš imeti tudi na windowsih ntfs sistem in ne fat32. Pa potem rabiš kak fin programček za datum vstavljat pa scene iskat pa.... o tem bi lahko še veliko govorila. Skratka za hčerko sem ravnokar končal povzetek 1. leta njenega življenja 2uri filmčka, prostor ki sem ga rabil je bil približno 90Gb.

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
5.12.2005 10:49:32   
totimato
IZVIRNO SPOROČILO: Sajo

...13Gb kar pomeni da moraš imeti tudi na windowsih ntfs sistem in ne fat32. Pa potem rabiš kak fin programček za datum vstavljat pa scene iskat pa....


To ni čisto res. Tudi pri večjih particijah se lahko uporablja fat32. (recimo, če dodaš drug disk)

Res pa je, da je pretvorba iz fat32 v NTFS enostavna in se svetuje iz več razlogov.

Glede zahtev po računalniški opremi: se tudi da na precej starejših in počasnejših računalnikih.Razlika je samo v času.

Če jaz danes preoram njivo z novim Zetorjem, ne smem pozabiti, da je moj pradedek to počel z ročnim plugom in enim vpreženim konjem.

lp

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: iz videokasete na DVD in oblikovanje
5.12.2005 21:03:52   
Sajo
Hmmmm Totimato, glej ne bom se prerekal, ampak nimaš čisto prav, ker fat in ntfs nimata prae velčiko skupnega z hitrostjo formatiranja, pač pa z obliko enega clustra na disku, ampak to je itaq druga zgodba...
Rad bi te samo prosil da mi naredi eno datoteko na FAT32disku, ki bo velika 4Gb, pa ti bo kmalu jasno o čem govorim. Namreč FAT32 ne podpira datotek večjih od 2Gb in zato je potreben NTFS sistem diskovja in ne zaradi hitrosti formatiranja, no sicer pa kaj bom govoril poizkusi pa sporoči. 

(odgovor članu totimato)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?