|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah...
2.12.2005 8:40:20   
KiSsMyAsS
Hello punce!

Mam problemcek. 9.11. sem dobila prvo M po porodu in s tem zacela jesti KT Logest - pojedla sem cel zavitek in sedaj ze 2. dan premora se vedno ni M? Pise da v 7 dnevnem premoru se pojavi krvavitev, kaj pa ce se ne? Je mozno, da sem noseca kljub tabletkam? Se nikol nisem jemala KT, zato plis help user posted image  ker me je strah user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah...
2.12.2005 8:47:51   
srki
Pri meni je tako, da dobim M 4. dan po zadnji zaužiti kontracepcijski tabletki. Na začetku je bilo tudi mene strah, pa vidim da je bil strah odveč. Lahko zanosiš kljub jemanju, se je tudi to že dogajalo. Če jo v 7 dneh ne bo, pojdi do G, pa bo strah zagotovo odpravljen.

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah...
2.12.2005 8:49:31   
Anonimen
jaz tud dobim 4 dni po prenehanju jemanja.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah...
2.12.2005 9:28:21   
Anonimen
Prvi mesec jemanja KT le-te še niso učinkovita kontracepcija in jih je potrebno uporabljati skupaj z dodatno kontracepcijsko zaščito (tudi jaz jemljem Logest), kar je navedeno tudi v navodilih za uporabo in ponavadi vsak ginekolog to tudi pove. Drugi mesec jemanja, pa so že učinkovite.

Korajžno, da ne prebereš navodil za uporabo pri stvari, ki jo prvič jemlješ?

Srečno

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
2.12.2005 9:56:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah...
2.12.2005 10:03:54   
soncece24
anonimna, zgleda da ti tudi slabo bereš navodila, ker kar si napisala ni res. Kt so učinkovite od prve tabletke dalje, ker zavirajo O.

KMA, brez strahu, jaz sem M dobila včasih tudi komaj 6 dan, tak da je strah odveč.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strah...
2.12.2005 10:14:58   
Anonimen
Mislim, da ni namen tega foruma, da se potihem p.... jaz ob jemanju KT še nikoli nisem zanosila, ker sem vedno upoštevala navodila za uporabo in navodila ginekologov, ki so bila vselej taka kot sem napisla.
Kar pa se tiče mojega branja, pa imam navodila za uporabo pred sabo...mogoče gre za stvar interpretacije?

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah...
2.12.2005 11:06:31   
mia-2
Hoj men je ginekologinja po porodu dala tud Logest prej sem mela Cilest.Krvavitev se tako kot pri ostalih pojavi 4 dan.Ampak pri prvih 2 user posted image   je bla tko šibka da sploh nisem vedla da jo mam. Sem se že ustrašila da sem noseča in sem šla po test, ki je bil seveda negativen.

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah...
2.12.2005 11:45:47   
kati*
samo pripomba
... tablete se med seboj razlikujejo in tudi ženske se razlikujejo ... in pri nekaterih tabletah res prvi mesec ni 100% zaščite in jasno je, da nobene tablete niso 100% kontracepcija (95 - 99% je sicer veliko, a vseeno ...)



_____________________________

lp, K

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?