|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobra igrača za dveletnika
5.12.2005 13:16:48   
Baby
Zdravo!

Zanima me katere igrače imajo najreje vaše 1,5 - 2 letne deklice?
S čim se največ igrajo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobra igrača za dveletnika
5.12.2005 13:31:51   
Anonimen
poglej v moj album..opazla boš - psa, ki je v bistvu k en ksilofon, pa kuhinjo, pa traktor z živalicam, aktualna je tut žoga in knjige, pa sem pa ke še kej druzga. recimo en vlak tomaž k prtisneš šoferja pa se odpele, pa sintesajzr, sem pa ke s flaško mleka nafutra 2 dojenčka in vse pliškote, to je pa večinoa to. ko res ne ve več kaj pruleče še kšne kocke in jih strese po celi dnevni največ seveda pod kavč :)

(odgovor članu Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobra igrača za dveletnika
5.12.2005 14:15:08   
rainbow
ja, kaka pupa je bila pri nas aktualna, pa knjigice in slikanice, pa voziček za pupe, s tem je pri mojih okoli skakala, okoli drugega leta pa kak plastelin, flomastri, kocke že zna lepo zlagat; drugo pa ni tak strašno zanimivo.


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobra igrača za dveletnika
5.12.2005 14:26:01   
Anonimen
Največji žebljički-po velikosti,ki obstajajo.
Pa koščki že narezani plastičnih figuric,ki jih je možno poljubno lepit na liste papirja.
Kocke.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobra igrača za dveletnika
5.12.2005 14:55:53   
cmokec
Pri nas je bil pri 2 letih zakon plastelin DIDO. Je zelo mehek in tako grozno slanega okusa, da ga otrok preverjen ne bo dajal v usta. Če bi pa slučajno ga, pa ni strupen. Če kupiš vedro, imaš notri še valjarček, nožek in modelčke.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobra igrača za dveletnika
5.12.2005 15:15:41   
BARBARA R.
Klavir, ksilofon, flavta, glasba
 
     user posted image

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dobra igrača za dveletnika
6.12.2005 13:12:26   
puncica
Po vrsti (1,5 leta stara):
- absolutno knjigice vseh vrst (kartonke, blagnate, plastične, slikanice, časopis, revije, katalogi,...) zadnjič je celo katalog od ytonga gledalauser posted image
- barvice (ona sam rožice riše, pa barva ful rada, čeprav je to čečkanje ampak najraje ima nekaj na listu narisano in potem ona to kao barva)
- pacanje s prstnimi barvami
- voziček s punčko, jo vozi in vozi okol po bajti
- risanke (nodi, krtek)
- zvečer rula punka (punčka), ki jo da spat zraven sebe, jo poboža in gresta skupaj spat

To je to, včasih se pa tud v druge igrače vpikne ampak vsakodnevno so na repertuarju le te ki sem jih zgoraj napisala.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Bosi koraki za zdrav razvoj?
Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...




Otroška oprema
3Sonček3

Kje si boste priskrbele otroško opremo ( posteljico, stajico,...)

Kupila bom v spletni trgovini (7%)

Kupila bom v trgovini (35%)

Sposodila si bom od prijateljic / sorodnikov (16%)

Prijatelji / sorodniki mi bodo podarili (8%)

Imam že vse od 1. nosečnosti (34%)


Število vseh glasov: 245

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!