|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je že katera imela ivm
9.12.2005 13:27:06   
Anonimen
zanima me ali ve katera kakšna možnost ter procent uspešnosti je pri ivm
user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je že katera imela ivm
9.12.2005 14:31:00   
pipika
Procent uspešnosti česa? Preživetja otroka, matere?
Jaz sem imela izvenmaternično, in sem imela kar nekaj težav, ker mi en mesec nihče na urgenci ni na UZ nič videl. POtem sem šla k svojemu G, ki me takoj poslal v KC - tam so me takoj po UZ poslali na operacijo. Ni bilo hujšega, za zezat se pa ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je že katera imela ivm
9.12.2005 14:33:03   
pipika
Oprosti, imam neko frko v službi, pa sem na hitro pregledala forum in šele sedaj videla, da ne govoriva o isti stvari. Upam, da boš čimprej dobila odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je že katera imela ivm
9.12.2005 15:55:46   
mirjanajelenko
zanima me nemorem zanositi ter so mi predlagali ivm neke vrste pomoč da bom lažje zanosila  ter me zanima kakšna je možnost zanositve
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je že katera imela ivm
9.12.2005 16:07:02   
Skorpija
Prav ivm ali kaj drugega, kot hormonska vzpodbuda ali kaj takega? Jaz sicer ne vem 100% ampak mislim, da je možnost v postopku ivm isto kot v ostalih postopkih umetne oploditve z biomedicinsko pomočjo, se pravi okoli 20% na vsak postopek oz. transfer... Mislim, da boš več o tem našla na forumu živa, kjer imaš vse postopke natančno opisane... Njihovo stran najdeš na najdi.si, jaz je točno ne vem. Upam pa, da ti bo kakšna, ki je to dala čez pomagala z odgovorom...

Vso srečo!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je že katera imela ivm
9.12.2005 19:06:09   
GoYa
Anonimna,
pojdi na  http://www.neplodnost.info/forum/
Tu je nekaj punc, ki je že bilo na IVM v MB.

LP, GoYa

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?