
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Izposoja otroškega sedeža pri AMZS 11.12.2005 8:14:40
|
|
|
|
Marogica
|
Midva sva pred 5 leti povprašala, kako je s tem, se mi je zdela čisto Ok ideja. Vendar sva si preračunala, da naju pride novi sedež ceneje. Mislim, da je bila takrat izposojnina ca 5ooo SIT na mesec. LAhko, da se je to sedaj spremenilo, ne vem. Pa še nobenega ni bilo trenutno na voljo. NAjbolje je, da si preračunaš, kaj je za vaju cenej. Ker sva midva že takrat razmišljala, da bova imela dva otroka, računava, da naju vse stvari stanejo samo 50%, ker jih uporabljata oba otroka.
_____________________________
"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa". R. Tagore
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNorice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
EU volitveMiška2006Se boste udeležili EU volitev?da (
34%)

ne (
66%)
Število vseh glasov: 245Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!