|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   knjige o vzgoji
11.12.2005 12:45:21   
wawa
Lepo prosim, če mi lahko kdo pove kak naslov keke knjige o vzgoji ki vam je bila všeč in se vam je zdela uporabna?!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: knjige o vzgoji
11.12.2005 15:03:08   
karmy
zame nobena knjiga ni bla dobra, ker je tam vse tako polepšano, pa pocukrano da je le kaj...

lahko se edin posvetuješ z drugimi mamicami, ter da se učiš vzgajat sama...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: knjige o vzgoji
11.12.2005 18:12:32   
wawa
ma saj maš prav, zadnjič mi je patronažna za eno knjigo o dojenju rekla............prebrala sem eno stran in skoraj bruhala zraven...............bolno

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: knjige o vzgoji
11.12.2005 18:32:58   
Marogica
Jaz sem prebrala knjigo Otrok od rojstva do šole, pa seveda sem si en čas kupovale razne revije(nisem bila naročena na nobeno). To je bilo pred petimi leti, vendr vsake toliko pogledam vanje, če me kaj zanima. SEm prebrala kar nekaj zanimivosti, o katerih sem bila presenečena. Npr. Kje je copatek? Daj mi ga. Kje je..ipd. Se mi zdijo logični stavki, vendr je bilo lepo obrazloženo, da otrok ne razume svojilnih(?) zaimkov. Torej moraš vedno ponoviti copatek. Daj mi copatka, Kje je copatek.... Pa ob nenehnem ponavljanju se otrok besede nauči. Teh fint je ogromno, ki lahk olajšajo razumevanje oz. celotno komunikacijo med staršem in otrokom. Tudi v revijah so vedno članki, ki me mogoče takrat niso zanimali, sedaj so pa aktualni.
Vendar pa vso to branje (teorijo) prilagodim našim razmeram in razvoju našega otroka(praksa).
Poleg knjig so pomembni pogovori z mamicami, včasih tudi babicami, pa seveda RR.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: knjige o vzgoji
11.12.2005 18:49:22   
Katrin
Meni se pa tale res dopade: MALA KNJIGE ZA VELIKE STARŠE - priročnik za vzgojo otrok; avtorjev pa je več

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: knjige o vzgoji
11.12.2005 18:58:35   
Dejča
V vrtcu bo morda prepozno, Čustveni in vedenjski razvoj vašega otroka, Otroško spanje - brez joka v sanje, Pravljice, ki so otrokom v pomoč, Nove pravljice, ki so ...
Jaz veliko knjig preberem, jih pa seveda jemljem z "rezervo" oz. jih prebiram z zdravo pametjo. Poskusi, morda ti bo katera všeč.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: knjige o vzgoji
11.12.2005 23:05:13   
frutka_
"Vodnik za zgodnje učenje" je zelo priročen, prav tako "Otroci so tega vredni" in "V vrtcu bo morda že prepozno", "Tako majhen pa že nervozen", "Tudi vaš otrok je osebnost"...pa še več jih je! Preberi pa še kakšno Kurjo juhico za materino dušo...ne bo ti žal!

Jaz zmeraj v kateri od knjig najedem kakšen pameten nasvet zato se nikoli ne otepam "vzgojnega" branja.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: knjige o vzgoji
11.12.2005 23:16:43   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

"Tudi vaš otrok je osebnost"...


Zelo dobra knjigauser posted image


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: knjige o vzgoji
12.12.2005 8:28:30   
al1*
Moja najljubša: Otroci so tega vredni avtor je Barbara Coloroso. Všeč mi je bila tudi Žorževa Razvajenost - rak sodobne vzgoje.

_____________________________

lp


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: knjige o vzgoji
13.12.2005 21:16:26   
žužu
Otroci so podoba svojih staršev in Kako se pogovarjamo z otroki in kako jih poslušamo.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: knjige o vzgoji
15.12.2005 20:52:42   
jasna&bijan
william in martha sears: uspešen otrok
sicer nikakor ne pridem do konca, ampak se zamisliš in učiš ob njej! meni se zdi enkratna!

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: knjige o vzgoji
16.12.2005 10:50:55   
Anonimen
Ne vem,ker ne uporabljam knjih za vzgojo.Vzgajam,po istinktu,tako kot so že kar obstaja svet strši vzgajali svoje otroke.
Knjiga je za prebrat,ker je pač knjiga,je lahko pripomoček ne pa vzgojno sredstvo.
Vsak otrok je osebnost zase,mati pa v toku življenja vsaj malo pozna osebnost svojega otroka in ga vzgaja,kot se ji zdi prav,z napakami vred.
Nikoli ne bomo popolni strši,pa čeprav bomo prebrali na tone vzgojnih knjig.
Pisatelji jih pišejo po svojem kopitu,prepričanju,nirečeno pa da bo to držalo tudi za vse ostale otroke.Že samo otroci istih staršev so si različni.
Je treba pač vzgajat otroke tako kotstarš čuti sam,brez bojazni,da lahko tudi kaj zamoči.

(odgovor članu jasna&bijan)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?