|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brisanje sporočil v Gmailu
15.12.2005 15:42:18   
Anonimen
Čeprav ma Gmail ogromno placa, se moj predal počasi polni, zasedeno mam 93% prostora. Zdej pa men ni jasno kako v Gmailu sporočila brišem. V smetnjaku je prav simpatično napisano, da kdo bi brisal, če je pla tok placa?! Ja, jaz bi! Kako? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
15.12.2005 15:56:17   
tinkatin
Jaz naredim takole: v mapi prejeto odkljukam vsa sporočila, ki želim izbrisati. Potem zgoraj označim "Premakni v smetnjak" (to izbereš s puščico). Potem grem v mapo smetnjak označim vse in kliknem "dokončno izbriši". In to je to!

Upam, da sem razumljivo napisala.

< Sporočilo je popravil tinkatin -- 15.12.2005 16:02:10 >


_____________________________

Lp tinkatin

Življenje je lepo ......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
15.12.2005 16:19:45   
anitaz
hothien!!!! od kje maš pa tooook zaseden že?a si prov prebrala?? da nimaš še 93% placa user posted image  ker gmail ma itak tuu mač placa! jest mam vsak dan ful enih velikih mejlov,pa mam še vedno ogroooomno prsotora.

aja-lahko pa tud men kej pošlješ no user posted image

postopek brisanja je pa že zgoraj opisan-jest delam isto. user posted image

(odgovor članu tinkatin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
15.12.2005 18:25:38   
Anonimen
Trenutno uporabljate 2516 MB (94%) razpoložljivih 2674 MB. Tko mi piše, tak da... ja, ful mam zaseden, ker nisem še nič brisala in mam cca.1100 mailov! Komot ti kej pošljem, dej mi privat mail naslov napiš. Teh for vsak dan dobim malo morje, sam mi je fajn, se vedno od srca nasmejim! user posted image Zdej grem pa probat mal brisat!

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
15.12.2005 18:41:23   
artista7
ko odpreš mail, imaš nad sporočilom napisano more options, tisto klikni in daj delete message

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
15.12.2005 18:56:20   
Anonimen
Sem jih že zbrisala eno stran, sam je bil komi en procent user posted image , morm še. Hvala punce! user posted image

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
15.12.2005 19:04:39   
baguSka
Full zanimiv. Jst mam prejetih 700 emailov, poslanih pa 200, torej skupi 900, kar je le 200 manj kot jih maš ti, pa mam zasedenga šele 17% user posted image Madona kakšne emaile pa dobivaš to user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
15.12.2005 19:09:22   
Anonimen
Ja Baguska, v glavnem filmčke, pps, slikce, pa ostalo. Ziher jih ma 95% priponko zraven. Pa še tko je, da do sedaj nisem nič brisala sploh.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
15.12.2005 19:14:50   
baguSka
Je če so sami filmčki pol je pa možno ja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
16.12.2005 7:48:31   
petra a
Tudi jaz prosim za pomoč v gmail-u in sicer, enkrat sem pomotoma kliknila da naj si zapomni moj naslov in geslo, tako da zdaj vsak ki bi slučajno zašel na racunalnik in na gmail, pride v mojo pošto, kako naj zbrišem nastavitev?

Punce, če katera ve, hvala za pomoč.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
16.12.2005 9:37:03   
Antigona
Na desni strani na vrh maš gumbek sign out in se s tem odjaviš.
Ko se boš naslednjič prijavljala pa kljukico naj si te na tem računalniku zapomni ven briši, oz. se vedno odjavi (sign out)  preden zapreš.
Nič lažjega kot to user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
19.12.2005 8:27:37   
petra a
Saj ravno v tem je problem, nimam obkljukano da naj si zapomni in vsakič se odjavim...punce, če katera ve...HELP!!!

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
19.12.2005 20:45:26   
Anonimen
Ne vem, Petra, jaz sem tudi doma dala, da si zapomne geslo in up. ime, pa sem potem kljukico odkljkala, pa ne pomaga več. user posted image  Tak da ne vem, kako se da to naredit. Dej odpri novo temo in to vpraši, da bodo še druge vidle! To je vse, kar ti lahko svetujem. Ali si pa nov gmail odpri, v tem pa vsa sporočila in kontakte zbriši. user posted image

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
20.12.2005 8:52:46   
petra a
RATALO MI JE! user posted image

Enostavno sem na svojem računu spremenila geslo. Zdaj pri prijavi avtomatično prikaže staro geslo, s katerim ne prideš v pošto, zato moraš odtipkati novo geslo...samo moraš paziti, ker te vsakič pri prijavi vpraša če naj si zapomne geslo.

TAKO. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brisanje sporočil v Gmailu
21.12.2005 7:55:07   
Anonimen
Če bi zdele našla kazga smajila, ki se tolče po glavi in vpije butec, bi ga uporabila! user posted image
Matr smo blond babe! Ne vem, kako se nobena ni tega spomla!  Bravo petra a! user posted image

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?