|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice, pomoč - sušilc
18.12.2005 11:54:13   
koruzica
Hojla

Nekaj sem že raziskal, nekaj je brisano, nekaj vem, pa vendar;

Kašnega, ( tip - firma ), kakšen en.razred( A ali B en. razred sploh obstaja?), za kolk perila, pa čepki so nekje omenjeni za postavitev na stroj, ker drugam ga nimava kam dat; kako priklopiš na odtok, a se dobi kaka posebna cev, pa neka regulacija temperature in vklopa je bila nekje omenjena... 
 
Hvala za pomoč in lp

user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamice, pomoč - sušilc
18.12.2005 12:03:10   
CatJa
Firme ne bom reklamirala (je naša), za kolk perila? - 5 kg, odtok? - ga ne rabiš, če imaš kondenzacijskega/drugih že skorajda ne prodajajo več, če najdeš kje kakšnega energijski razred A, mi pa prosim javi user posted image , pomoje ga še niso naredili.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice, pomoč - sušilc
18.12.2005 12:21:40   
Primoza
Najenostavneje je kupit kondenzacijskega, ki zbira vodo v posodi, ki jo enostavno odliješ, lahko pa porabiš vodo tudi za npr. likalnik, ker je destilirana.

Drugače imam jaz dobre izkušnje z gorenjevim, imamo prejšnji model WT981, zdaj pa so že novi modeli s celo 5 letno garancijo, kar ni slaba ideja.

Imamo ga postavljenega z vakuumskimi nogicami na pralni stroj, zgoraj pa hranimo razna čistila do katerih ne smejo priti otroci.

< Sporočilo je popravil primoza -- 18.12.2005 12:23:18 >

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamice, pomoč - sušilc
18.12.2005 12:45:59   
Spark
Hojla, kar se tiče energijskega razreda A, obstaja tak sušilec. Ena tuja znamka, ki je ne poznam, ampak stane pa 300.000Sit. Sam me pa res zanima, kolk je res A razred, če so edini- drugi pa so še vedno pri razredu C.


(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice, pomoč - sušilc
18.12.2005 13:15:17   
NinaŠ
Dodala bi le, da je fajn, če ima sušilec senzor vlažnosti, saj to utegne čas sušenja zmanjšati za več kot polovico (vsaj pri nas je tako).

LP

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamice, pomoč - sušilc
18.12.2005 13:29:57   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Dodala bi le, da je fajn, če ima sušilec senzor vlažnosti,


Čudno, prvič slišim da obstajajo tudi sušilci brez senzorja vlažnosti.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamice, pomoč - sušilc
18.12.2005 15:28:17   
koruzica
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Firme ne bom reklamirala (je naša), za kolk perila? - 5 kg, odtok? - ga ne rabiš, če imaš kondenzacijskega/drugih že skorajda ne prodajajo več, če najdeš kje kakšnega energijski razred A, mi pa prosim javi user posted image , pomoje ga še niso naredili.



Nič hudega....

Hvala vsem za nasvete...Za firmo se nisem odločil....še....Nekak imam možnost dobit Candy-jevega z lepotno napako, kar precej popusta...Mamo pa od Gorenja pralni stroj, pa zaenkrat vredu dela, pa glede na to, da je garancije 5 let, se bomo mogoče nagnili kar na domačo firmo...mene predvsem zanima, to okoli kondenzacije, in namestitve, ker tehnični operater bo itak D@isy, pa Hana je že tudi v pomoč...( zadnjič je skor v pralni stroj zlezla in ven ni mogla...user posted image )

lpk


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamice, pomoč - sušilc
18.12.2005 15:58:53   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: koruzica

pa Hana je že tudi v pomoč...( zadnjič je skor v pralni stroj zlezla in ven ni mogla...user posted image )

lpk




Ti, ti, ti, ati, pa ja v navodilih piše, da otroci in živalce niso za v pralni stroj! user posted image


Če te še kaj zanima glede Gorenjevih aparatov, me lahko kontaktiraš na ZS. Ti bo moj pomagal.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mamice, pomoč - sušilc
18.12.2005 21:10:48   
urška
kolikor vem dobiš elektroluxovega, ki je razred A. stane okoli 250 tisoč.
drugače so pa načeloma C; razen pralno sušilni Indesit se dobi B

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?