|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem zvedla nekaj novega glede bt
19.12.2005 11:38:34   
zrak
 
Na spodnjem naslovu sem prebrala, da plodni dnvesi so še 3 dni po narastu temperature. Vse debate do sedaj pa so bile v smislu, da ko ti temp. naraste je vsega konec... kaj pa zdaj. ponovno sem v dvomu.user posted image user posted image

http://www.spolnost.com/index.php?page=naravne_metode

Ženska naj si več mesecev meri temperaturo zjutraj pred vstajanjem in vsakršno dejavnostjo - najbolje v ustih. Vsak dan si mora zapisati izmerjeno in ugotoviti, kdaj v ciklusu se je temperatura zvišala. Po večmesečnem merjenju je mogoče z določeno verjetnostjo predvideti, kdaj se bo temperatura vnovič povišala, oziroma kdaj bo ovulacija. Plodni dnevi so od začetka menstruacije in še 3 dni po povišanju temperature.
 
kaj pa zdaJ???user posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sem zvedla nekaj novega glede bt
19.12.2005 12:05:54   
Monika79
zanimivo user posted image , ampak sedaj sem res zmedena user posted image user posted image user posted image user posted image  glede te BT, mi že prej ni bilo popolnoma jasno, ko sem se komaj temu prišla do dna (da je konec O, ko se BT dvigne) , hmmmm sedaj pa to user posted image

user posted image

lp Moni user posted image






_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sem zvedla nekaj novega glede bt
19.12.2005 12:17:52   
zrak
user posted image user posted image pa še to piše plodni dnevi od začetka menstruacije???? kako je to mogoče???

Očitno so si na tej internetni strani pomešali pojme????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sem zvedla nekaj novega glede bt
19.12.2005 12:20:00   
poljub
Zivjo!

Midva s punco sva prebrala knjigo NARAVNO IN ZANESLJIVO, v njej je res zelo dobro opisano, napisano, razloženo, ... Predlagam jo vsem da jo preberejo, z njo si lahko na marsi katero vprašanje odgovorišuser posted image

zanimivo branje in s tem spoznavnje svojega ciklosa vsem!
Poljub

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sem zvedla nekaj novega glede bt
19.12.2005 13:46:06   
macca
Moj G mi je enkrat celo rekel: "Ploden je vsak dan v letu!" Ja, pa ja, sem si mislila. Kaj enki govoriš!!!

(odgovor članu poljub)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sem zvedla nekaj novega glede bt
19.12.2005 15:21:29   
bskrle
POjdi na tečaj simptotermalne metode ali prosi za razgovor na Betaniji v LJ CIRIL METODOV TRG. Tam je zdravnica, ki te lahko maksimalno pouči.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sem zvedla nekaj novega glede bt
20.12.2005 19:33:26   
yennika
Ej, tudi meni ni nč več jasno glede bt!!!!!! Pa sem misla, da jo že obvladam!

Kdaj je zdaj O, ko pade za 0,2-0,4 stopinje al ko naraste?

Meni pa skos pada in naraščauser posted image , mi ne stoji!!!!!!user posted image

Nimam pojma. Naj gre tud ta bt k vragu!Se bom raje ravnala po govorici telesa!user posted image

lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sem zvedla nekaj novega glede bt
20.12.2005 22:22:04   
delfinčica
Načeloma je tko, da je O na dan, ko je najnižja temperatura, naslednji dan pa pride do nekje 0,3 stopinjskega dviga temp. Pri meni tudi do O malo niha gor in dol, tko da ne morem zjutraj na dan O vedeti, da je to to, se pa potem v parih dneh po O vidi dvig temperature. Tudi od O do M niha, ampak je nekje za vsaj 0,5 stopinje višja kot pred O.

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Katero ime?
qloq

Katero ime paše zraven za punčko?

Amadej in Aneja (41%)

Amadej in Amadeja (7%)

Amadej in Alina (31%)

Amadej in Adrijana (9%)

ali drugo ime ( kakšno) (12%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!