|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako sprejemajo vaši partnerji
20.12.2005 13:29:49   
zrak
pozdravčke vsem user posted image user posted image  in naj vam dedek mraz ali božiček prinese kar si najbolj želimo..

Zanima me kako se vaši partnerji odzovejo na to, kadar partnerja ugotovita, da mogoče ne bo tako enostavno kot sta si zamišljala..user posted image user posted image

Glede na to, da ne vem kdaj imam O in če jo sploh imam je za mojega prevelik pritist, da bi moraj vsak drugi dan user posted image   user posted image   "juhhuuu", potem ima občutek da to ne dela več z namenom ljubezni ampak z drugim, in to mu ni vščeč..
Kako se pa vaši dozovejo na to.

srečno user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako sprejemajo vaši partnerji
20.12.2005 13:38:00   
corfu
Človek je pod pritiskom. Tudi jaz sem to opazila med nama, ko nisem še imela tablet, ki mi pomagajo, ob zanositvi, je bilo večkrat in bolj sproščeno. Zdaj pa je prisotna neka napetost ali pa se meni samo dozdeva, ne vem! Nekaj je na tem. Psiha dela svoje.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako sprejemajo vaši partnerji
20.12.2005 13:40:30   
tasha23
SAj če pogledaš, to nadziranje O, BT in podobnih reči je stresno tudi za nas, tako, da je morda bolje, če tega njemu ne poveš in ga privedeš do tega na kak drug način. Osvajaj ga, reci mu, da si ga želiš,...

Razbremeni situacijo. SAj vem, da ni lahko. Prvotno moraš sama sebe razbremenit. Lažje bo za oba in tudi bolj verjetno, da vama rata ker bosta bolj sproščenauser posted image .

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako sprejemajo vaši partnerji
20.12.2005 17:40:28   
emaa
Moj se je že navadil in sprejel, včasih je na te stvari bolj pozoren kot jaz, pa BT, pa uno tretje, je pa res, da sva midva morala to vse meriti, da sva lahko oddala dokumentacijo za IVF. Vsekakor je pa na začetku težko, za oba in pride kriza, ko ti za sex ni. In to traja nekaj časa, pa se ti mogoče pobereš, pa potem partner doživlja krizo. Pomembno je, da sta si v oporo, potem se to preživi, če ne zna pa tud razmerje razpast, ker to je velik stres za partnerstvo.

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako sprejemajo vaši partnerji
20.12.2005 21:44:44   
mihi78
moj to sprejema kar OK, zaenkrat. tudi ga nikol ni motilo, če sva morala vsak drugi dan user posted image user posted image user posted image . mislim, da je bolj problem v meni. jaz se zelo težko spopadam z dejstvom, da so pri načrtovanju user posted image nastale take težave. sicer brez težav zanosim nikakor pa ne morem donositi - 3 ss v dveh letih. zdaj imava pavzo do feb, ko greva v MB v antisterilitetno. user posted image
bila sem tudi že na HSC, ki pa ni nič pokazala, razen manjše pregrade, ki pa baje naj ne bi bila vzrok za ss ravno zato, ker je tako majhna. vseeno pa razmišljam o tem, da jo bom dala odstranit. pač probaš vse!
lp user posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako sprejemajo vaši partnerji
21.12.2005 17:52:20   
macca
Emamair je lepo opisala! Se strinjam, da je ta zadeva precej stresna za partnerstvo. In sedaj tudi razumem, da se lahko dva zaradi takšnih težav tudi razideta, ker pač vsakomesečna razočaranja ob prihoduuser posted image  prinašajo v odnos več slabe volje, nepotrpežljivost, postaneš na splošno manj vesel in zadovoljen človek itd... V novih zvezah pa jim mogoče takoj uspe zanositi! PAČ VERJETNO JE RES PRAV, DA SE O VSEH TEŽAVAH POGOVARJAŠ S PARTNERJEM IN RAZOČARANJ NE TLAČIŠ V SEBI. Zrak, to, da sex večkrat ni več sex iz ljubezni, ampak zgolj poskus zanositve, je po mojem mnenju, po dolgem času telovadenja nekaj dokaj normalnega. Poznam to!  Ne vem, kako se lahko katera toliko sprosti, da po X mesecih, letih truda pri sexu ne razmišlja več o tem, ali bo tokrat zanosila ali spet ne. Meni to ne uspeva, prav tako mi ne uspe ne gledati na koledar in šteti dneve do O itd.
Najbolje bi bilo takoj zdaj pustiti vse skrbi, pa koledarje, pa termometre, pa RR forume, pa .... in z dragim odpotovati na user posted image  in se tam prepustiti užitkom in bolj predani telovadbi user posted image . Gre še katera?  Lp

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako sprejemajo vaši partnerji
21.12.2005 17:57:22   
yennika
Grem ja!user posted image

Torej, kdaj je odhod?user posted image

lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu macca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako sprejemajo vaši partnerji
22.12.2005 20:09:00   
ELCA
HALO ZRAK JA NI TAKO LAHKOuser posted image  MOJ MOŽ PA JE KJUB TEM ZELO POZOREN DO MENE IN SEVEDA MORATA VELIKO user posted image user posted image user posted image  IN SEVEDA IZ LJUBEZNI. MIDVA Z MOŽEM PETKRAT NA TEDEN IN Z VELIKO LJUBEZNI AMPAK VSEN NAMA ŠE NI USPELO ŽE ENO LETO AMPAK SEJ BO! UPAM DA BO TEBI TUDI USPELOuser posted image

LEP POZDRAVuser posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako sprejemajo vaši partnerji
23.12.2005 6:43:22   
girly
Ja, res je na začetku blo tud pr nama stresno, zdej po dobrem letu poskušanja, ko nama še vedno ni uspelo pa se s tem sploh ne obremenjujeva več. Nobenega merjenja, štetja, računanja...enostavno samo user posted image  iz ljubezni, ko nama paše in samo takrat pa ni važno al je to trikrat na dan al pa dvakrat na teden. In se mava fajn! kljub temu, da si user posted image  zelo, zelo želiva in nama še ni uspelo, sem prepričana, da nama bo! do takrat je pa pomembno, da se mava rada. Ker najhuje je, da zanemariš partnerstvo zarad user posted image , ker potem zanosiš, imaš user posted image  in izgubiš partnerja.tega si pa verjetno nobena ne želi....zato je moj nasvet: poskusite odmislit, dejta user posted image  malo na stranski tir in se ljubita iz ljubezni sama. kdo ve, mogoče bo pa ravno takrat uspelo...


pa vesele praznike in vse naj v novem letu, predvsem da bi vse čimprej pestvale svoje user posted image !

srečno
girly

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu ELCA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?