|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr je rekla,da proč z mehčalcem
21.12.2005 7:45:56   
buča
user posted image Pika ima zelo suho kožo,ampak to ni imela že od majhnega,zadnje 3 mesece je res,kot,da bi ravno prišla z morja in se pričela luščiti...no.včeraj sem jo peljala k zdravniku,ker je prehlajena in sem ji pokazala še kožo..dr,pa je rekla,da ne smem uporabljati nobenega mehčalca,tudi tistega otroškega ne....kaj pa prašek?A prašek pa lahko in kateri?A praški pa niso škodljivi,saj so pomoje bolj močni,ker morajo oprati??Katere praške uporabljati v takem primeru?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
21.12.2005 7:57:45   
dory
Maj dobi izredno suho kozo pozimi....pa sva mimogrede ze lani pri pediatrinji omenila in nama je napisala posebno kremo,ki so nama jo naredili v lekarni...nic pomagal...mazala sem ga z raznimi olji...nic...pol sem ga en dan namazala kar z bepanthenom...koza je bila v parih dneh vidno boljsa...zej mava bepanthol...no ja...za silo je...ga pa ne kopam vec vsak dan, ga pa obvezno vsak dan namazem...z bepanthenom :)


To da je mehcalec skodljiv je pa ze dolgo znano...sej ni nic drugega kot sama kemija...zadnjic sem brala v eni izmed tem tukaj,da punce namesto mehcalca dajejo v stroj kisuser posted image ...no ja...za poskusit je...jst se vedno uporabljam mehcalec, a zelo v majhnih kolicinah, glih tolk,da so cotke se zmer mehke...

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
21.12.2005 8:59:09   
buča
a ne smrdijo cunje potem po kisu?Še nisem probala...kolk kisa pa dajo,date???

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
21.12.2005 9:07:48   
Una
Jst sm tole našla v iskalniku...
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=726042&mpage=1&key=kis&#726042 

_____________________________

LP, Una

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
21.12.2005 9:11:08   
Seven*
Namesto mehcalca lahko das kis. Das ga toliko kot mehcalca. Da cunje malenkost lepse disijo, pa lahko noter dodas se par kapljic etericnega olja sivke. Cunje pa ne smrdijo potem po kisu. Preverjeno. Sem kar nekaj casa tako prala

Glede praska pa. Zelo zelo zelo priporocam Frosch z dodatkom Aloe vera. Zelo nezen prasek, prijazen okolju. Dobis ga v DM-u. Ni prav hudo drag..  Pa tud opere lepo. Poskusi.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
21.12.2005 10:49:06   
PIKA
Kisa res še nisem probala, vsekakor kis koristi pralnemu stroju, ker raztaplja vodni kamen.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
21.12.2005 11:30:23   
zoya_
Jest dodajam Calgon...

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
21.12.2005 12:01:08   
dory
calgon namest mehcalcauser posted image


No skratka...jest perem odkar se je tamal rodil z mehcalcem...in to,glede na to,da sem obsedena z vonjavami, sem dodajala kar precej mehcalca....po skorajda dveh letih je bil rezultat to, da je bilo zarad mehcalca in nasplosno trde vode tolk kamna v pralnem stroju, da je neki crknil in cist zalil klet...k srec mamo stroj v kleti...

Tko da je mehcalec prej skodljiv kot koristenuser posted image

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
29.12.2005 14:49:34   
Cikica
Jaz sem odkar se je našuser posted image narodil vedno prala z mehčalecem-Lenorjem in nisem imela problemov.Ko pa je sedaj kakšen mesec nazaj postal cel gubavi po telesu in obrazku pa sem menjala mehčalec.Sicer še vedno Lenorjevega-Sensitive in je hvala bogu sedaj okuser posted image .Glede praška pa uporabljam Persil ali pa Ariel-Kids(je full)dober,diši pa mehčalec je zraven.

Mislim pa da niso krivi tolko mehčalci in praški,so našiuser posted image pač bolj občutljivi,ker imajo takšno nežno kožicouser posted image .

Lp,Cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
29.12.2005 14:55:14   
Katrin
Odkar se je najina user posted image  rodila uporabljamo Pesil sensitive, mehčalca pa ne. Perilo sušim v sušilcu tako da ni zaradi tega nič trše.

Tudi sama dobim srbečo kožo po določenih vrstah mehčalca, mož prav tako... in tako sem se navadila prati brez mehčalca. Kisa pa tudi jaz še nisem poskusila.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
6.1.2006 19:31:25   
india
Pri nas imamo zelo trdo vodo in bi bilo perilo brez mehčalca obupno trdo. Vedno ga uporabljam, Silan ali Lenor, pa nimamo nikoli nobenih izpuščajev, sicer dodajam še Calgon,pa vodnega kamna nismo imeli nikoli kaj dosti.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
10.1.2006 10:12:08   
HuAnita
Jaz do njenega 9m nisem prala z mehčalcem, ko pa so bom. planičke postale zelo trde, sem ga začela uporabljati. Zdaj ima večkrat vneto rito in ga bom res opustila in poskusila s kisom. Z njim so  že nekoč na kmetih prali oblačila, pa tudi jaz ga dodajam bomb. pleničkam, ki se kak dan namakajo in čakajo na pranje.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr je rekla,da proč z mehčalcem
10.1.2006 13:19:30   
katarina j.
Tudi moj sin je imel težave s kožo, pa sem kar za 2 leti opustila mehčalec, pa uporabljala praške sensitive. Ti pa lahko predlagam nekaj: našemu se težave samo zaradi opustitve mehčalaca niso nehale, ko pa sem opustila vse otroške kopeli in ga začela kopat v olivnem olju(kanček v vodo) se je pa izboljševalo, do danes, ko ni več težav-star je 4 leta.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?