|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 10:08:02   
anadejka
...user posted image user posted image user posted image  v postoku  ICSI user posted image user posted image user posted image
V sredo sem dobila zdravila nevem več kako se že reče neki na Dipherline al neki tazga.Imava dolgi postopek in te inekcije me bojo kao vrgle ven iz ciklusa.11.1.pa imam ultrazvok in takrat dobim druga zdravila,ki bojo pospešila rast jajčec.Potem pa upamo na najboljše.
Joooooj sej sploh ne morem verjet da se že dogaja!!!
Zdej mi bojo pa res vse vaše user posted image user posted image user posted image  prišle prau.Sem hrati vesela in me je full strah.
Sem pa možu rekla da če ne bo uspešno si bom za tolažbo kupila še enega zajčka,oz.zajčico,da bo Nežko(moj čist taprau zajček) dobil lubico ;)))Pa bo vsej en veselje pr bajt ;)))

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 23.12.2005 10:09:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 10:14:56   
nInAzWeRiNa
user posted image user posted image če bo Nežko dobil lubico boste mel tok zajčkov da jih naute mel kam dtuser posted image ...drugač pa držim pestiuser posted image za vašo bebicouser posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 10:31:39   
PBJ
Kar pogumno naprej ... najlepša in najbogatejša nagrada vaju čaka za ves trud in čakanje...



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 10:38:45   
anadejka
O hvala za lepe želje!!!user posted image user posted image user posted image

Nina user posted image  maš prau!!Pa sej men bi blo to ušeč k so mi toook luškani jest bi jih full mela!!!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 10:50:00   
nInAzWeRiNa
ja se strinjam da so najlepše živalce...sm ga tut sama mela ful dolg pol se mi je pa huda alergija pojavla in zdj je vedno hujš od kar ga nimamo več,majo pri mojmuuser posted image  doma majčkene zajčke pa se jim nisem mogla upret...kasneje mi je blo pa žal ker sm komaj dihala in bla še cel dan čist zatečena v glavo-tko da jim ne smem preveč blizuuser posted image ...

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 13:13:02   
anadejka
O boga!!Sej si kr prestavljam kako ti more bit.Jest se vsak dan certam z mojim Nežkotom pa mi vsi govorijo da ko bom noseča da ga bom mogla dat stran,da to ni zdarvo,ampak ni šans on je moj.Še tašča mi skos prau ..boš vidla pol boš drgač mislila,ampak no way da gre Nežko stran!On je moja certka,pa tko mi je prisrčen!!!!

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 16:57:50   
Sulfinija
Anadejka!!!!!!

Veliko sreče pri postopku ISCI ti želim,držim ogromne pesti naj bo uspeh v prvo.
Tui naju čaka marca IVF-ISCI.Jaz sedaj začnem čez kak teden,ali dva ko pride na obisk user posted image jesti tabletke KT in pol marca dobim prve injekcije 3.3 in 17.03. pa injekcije gonal.Predvideno punkcijo imam 29.03. in pa transfer čez 3-5.Tudi ti meni drži pesti,da bo ratalo v prvo.

Želim vama obema skupaj vesele praznike.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 16:59:47   
Katrin
user posted image user posted image  Držimo pesti!!!user posted image user posted image

In srečno 2006!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 17:03:16   
Udb
Z vem srcem vama držim pesti!!! user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 18:56:57   
GoYa
Super, anadejka.
Akcija user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 20:29:38   
tinkamiška
Anadejka, že držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 20:35:58   
KODA
Držim pesti.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: midva sva IN (ICSI)
23.12.2005 20:44:18   
soncece24
Držim pesti - vse 4 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: midva sva IN (ICSI)
25.12.2005 11:51:55   
miska2004
user posted image user posted image user posted image  Super!!

Vso srečo v postopku, pa da na koncu zagledaš user posted image

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: midva sva IN (ICSI)
26.12.2005 19:14:38   
mirjanajelenko
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image DRŽIM PESTIuser posted image user posted image user posted image user posted image
USPELO VAMA BO


_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: midva sva IN (ICSI)
27.12.2005 10:10:55   
Mijavček
Anadejka, user posted image

čimmanj stresno preživljanje postopka želim, PA NAJ PREC RATA!!!!

user posted image

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: midva sva IN (ICSI)
28.12.2005 10:56:49   
Anonimen
Anadejka,
tudi midva sva v postopku in sem dobila enaka zdravila kot ti. Pa bi te rada vprašala, ali imaš kake bolečine? Mene tile pikeci (injekcije) kar močno bolijo tako da zobe stiskam, ampak vem in se se splača za vse potrpeti, samo da potem dobiš rezultat.

Pa veliko uspeha vama želim in vse naj... v letu 2006!

Monica


(odgovor članu anadejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: midva sva IN (ICSI)
3.1.2006 8:46:07   
anadejka
O punce zdej sm šele vidla,sem bila cele praznike odklopljena,hvala za vse spodbudne besede!!!Res lep občutek!!!

Zdej sem že na inekcijah,reče se jim Dipherline (upam da sm prou napisala),daje mi jih kr moževa mami v trebuh (je zelo nežna in nič ne boliuser posted image ),sem v dolgem postopku in 11.januarja imam pregled.Če bo vse uredu dobim takrat druge inekcije in potem dalje.
Zdej pa mene neki skrbi,vem da so že druge punce pisale o napetem trebuhu in raznih drugih težavah,....pri meni pa nič!Počutim se čisto normalno,kot da ne bi bilo ničuser posted image ,pa me zdej skrbi,kaj pa če ta zdravila name sploh ne delujejo????A je možno???Kakšne izkušnje imate ve???

Lepe pozdravčke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: midva sva IN (ICSI)
3.1.2006 13:42:47   
BetyRR
Pozdravljena!

Diphereline ustavi naval tvojih hormonov....ne dogaja se nič....ko dobiš druga zdravila, po 11.januarju, pa se bo počasi začelo...jaz sem imela 2 ICSI postopka...ta mesec grem po zamrznjenčke...

Srečno!!!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: midva sva IN (ICSI)
3.1.2006 14:46:32   
anadejka
O hvala Bety za obrazložitev.Potem je vse uredu in me verjetno tista napihnjenost še čaka v drugi polovici.

Ti želim vso srečo da bi se tvoj zmrznjenček lepo odmrznil in se zasidral v tebi za 9 mesecev in zrastel v prelepega dojenčka!

(odgovor članu BetyRR)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?