|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ste se držale tega......
25.1.2006 14:38:29   
Lu
100% je dovisno od posameznika. Jaz sem se še kar pazila, ne rečem da ravno 6 tednom, malo manj pa se mi je vid kar poslabšal user posted image  Tako da, 100 ljudi, 100 čudi user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ste se držale tega......
25.1.2006 18:06:36   
Anonimen
user posted image  1. slišim

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ste se držale tega......
25.1.2006 19:02:06   
Abby
V bistvu ne bi šlo vsega metat v isti koš. Oči pač padejo v kontekst celotne kondicije: en teden po porodu pač ne boš šla teč maraton, ker se preslabo počutiš. Če pa se ne, pa vsa čast.
Glede pranja las sem pa tudi slišala, da izpadejo, če si jih prvi mesec po porodu umivaš. To seveda nima v realnost nobene osnove. Gre pa za to, da z mokro glavo veliko hitreje ujameš kakšen prehlad, ki je precejšna nevšečnost v poporodnem obdobju. In pač ni najbolj priporočljivo kakšno sušenje las na zraku, ali pa barvanje, kjer pol ure sediš z mokrimi lasmi.
Pri vsaki "vraži" je pač trba premisliti in pogledati, od kod izvira in ali ima kaj realne osnove.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?