|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   + ali -
4.1.2006 19:31:07   
Anonimen
M. mi je zamujala, dva testa sta pokazala +,po treh dneh spet krvavim,zato sem se enkrat opravila test kar med M. in mi je pokazal -. Sem zelo žalostna saj ne vem na čem sem.
Naj naredim še en test oz. kdaj naj ga naredim?
Lpuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: + ali -
4.1.2006 19:35:24   
Lana_s
Počakaj da nehaš krvavet potem pa še enkrat naredi test. Upam, da se bo dobro izšlouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: + ali -
4.1.2006 19:43:10   
matahari
Pozdravljene,že nekaj časa prebiram ringarajanet, danes sem se pa tudi sama prijavila, ker želim tudi sama z vami podeliti izkušnje. Z možem že približno leto dni delava na user posted image ...vendar zaenkrat user posted image
Zadnjih nekaj mesecev imam pred menstruacijo znake, ki bi jih pripisovala nosečnosti vendar po nekaj dneh user posted image ..Kar se tiče testov - prav groza.Vsakič ko vidim negativen izid me spopade žalost.Sama sem se odločila, da se bom naslednjič testirala ko mi bo user posted image  zamujala vsaj 7 dni...

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: + ali -
4.1.2006 19:51:46   
ANA_P
user posted image user posted image matahari, dobrodošla med nami. Želim, da vama čimprej ratauser posted image .

Anonimni, jaz bi poklicala ginekologa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: + ali -
4.1.2006 19:52:48   
pikeca
Ampak meni sta dva testa zaporedoma v dveh dneh pokazala  user posted image user posted image ,sedaj ko že tri dni krvavim pa mi je tretji test pokazal -.
Je možno, da sem splavila, čeprav nisem imela nič bolečin?
Lpuser posted image

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: + ali -
4.1.2006 19:56:09   
Cikica
Anonimni pojdi k ginek.,ker sem tudi jaz bila tako.Že prej sem napisala da sem imela dvojčke in sem enega splavila ne da bi vedela,kajdi dobila sem M in mi je trajala 10dni,potem sem komaj šla k gin.,potem pa še v bolnico da so mi ustavili krvavenje in sem morala mirovati,če sem hotela obdržati drugega user posted image .

Jaz bi na tvojem mestu odšla čim prej.Pa veliko sreče.

lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: + ali -
4.1.2006 20:03:22   
lelaval
Jaz bi se na vajinem mestu naročila pri G za pregled. Takrat bosta najbolje vedeli. Pa upam, da vas čimprej razveselijo drobne pikice. user posted image

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: + ali -
5.1.2006 10:11:45   
Naja30
Seveda je možno, da je bil splav. To se velikokrat zgodi v zgodnji user posted image . Kar v nove boje pejta z user posted image !

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: + ali -
5.1.2006 16:04:15   
macca
MATAHARI, pozdravljena!
Jaz sem imela že čisto vse možne znake nosečnosti, se mi zdi. Skoraj vedno pred user posted image  se mi začne dozdevati, da imam znake, potem pa vedno znova razočaranje, saj user posted image  pride zelo točno, nič ne zamuja, tako da niti testov ne rabim kupovati. Če pa user posted image  ne bi prišla na dan, ko naj bi, bi pa počakala samo kakšna dva dni, potem pa bi šla po test (tako sem enkrat že naredila in z dragim sva videla user posted image  in bila zelo vesela, a samo kakšnih 14 dni, potem pa ss. Zdaj pa se vnovič (že dve leti) bojujeva in trudiva za user posted image . Lp

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: + ali -
5.1.2006 17:58:44   
Sulfinija
Nemudoma pejt d svoje G in obrazloži situacijo.Tudi eni moji prijateljici se je tkole zgodilo.In je enega splavila ena pikica pa je bila živa in sedaj lepo teka naokoli in jezi mamico in očija.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu macca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: + ali -
5.1.2006 20:16:19   
KODA
Pojdi do ginekologa.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?