|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odločne, 4. dan
6.1.2006 6:37:09   
Anonimen
Dobro jutro odločne! Kaj bomo danes jedle? Bi morda katera kakšno sadje za zajtrk? Hm... kaj pa če bi za kosilo jedli sadje? Ne vem, če sem že to predlagala, ampak dajem idejo, da bi za večerjo imele tokrat samo sadje... user posted image user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam, da bo današnji dan za nami. Jaz bom jedla le presno sadje, ker sem si zadnjič delala "torto" iz sadja in ga spekla v alu foliji v pečici, pa je nastalo samo toplo sadje... Si predstavljate toplo banano in topel kivi skupaj... pa toplo grozdje in toplo lubenico...

Kakorkoli že, danes smo na preizkušnji. Zdržite! Jutri je nov dan... (je rekla ob 6.30 zjutraj!)user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 6:55:01   
Anonimen
pa toplo grozdje in toplo lubenico...



Ha, ha, pa si prišla do WC-ja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 7:06:49   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image WC je pa vaš prijatelj, večkrat ko ga obiščeš večjo korist imaš od njega!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 7:22:28   
Teni_



Dobro jutro od mene. Zdaj sem Niko nahranila in zdaj spi. Bom šla tudi jaz,ker drugače bo danes prevelika kriza.Ampak se ne dam. Še tona čokolade me ne premakne.



(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 7:33:28   
muki1
Dobro jutro. Prišel je prvi sandi dan. Upam, da bomo jutri še vse v igri, brez prekrškov.
Jaz sem danes zjutraj OB 6.30, tak za moralno podporo že eno banano zelo dolgo in zelo počasi mlela.
Okrog devetih bom dve pomaranči, potem pa za kosilo dve jabolki. Pa za malico spet jabolko in za večerjo spet pomarančo.

Kaj mislite, je po večerji dovoljena še sadna malica?
Jaz sem včeraj ob 16.00 pojedla svoj kremšnit, ki se mi je 24 ur luštal, potem pa sploh ni bil tak dober, kot sem si predstavljala user posted image . Čokolade nisem in vprašanje če jo bom lahko, ker se mi črna čokolada gravža. Potem sem ob 18.30 še eno jabolko.??
Danes zjutraj je tehtnica pokazala kilo manj kot v torek zjutraj user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 7:38:38   
lelaval
Skutica, jaz imam rada sadje, ampak sadni dnevi mi ne dišijo. Ampak danes bom naredila spremembo. user posted image user posted image
Samo kuhala ga pa vseeno ne bom. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 7:59:57   
Anonimen
Jutro!
Muki, a verjameš, da men tud ni bla kremšnita tok dobra kot je ponavadi? Glede čokolade sem se pa prisilila, pa mi je bla tok zanič. Grenka in ... bljak.
No, danes je tehtnica pokazala manj 1,30 kg! user posted image  Bomo videli kaj bo jutri!
No, danes bom zajtrkovala malo kasneje, da bom lažje preživela dan. Spila sem že ene pol litra vode. Kar se tiče pitja vode, oravijo, da MORAŠ VEDNO KO GREŠ MIMO PIPE, SPITI EN KOZAREC VODE!!!! Jaz spijem tam kozarec, en kozarce vode pa si nesem na mizo!
Glede današnje prehrane: a bo katera danes sploh jedla za kosilo zelenjavo? V mojih navodilih pač piše samo sadje, in sicer vsaj 4 različne vrste sadja čez dan.
Al bina, a moramo danes jesti samo zajtrk, malico, kosilo, malico in večerjo, ali lahko imamo kaj več malic. Ker piše, da lahko jemo sadje vsaki dve uri????


(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:04:13   
al1*
Jaz sem se tudi danes stehtala in imam več kot 1kg manj kot v torek, mož pa 2 kg. Juhuhu!

Kavo sem že spila, pozneje bom še jabolka. V službi sem popoldan, preden grem bom pojedla zelenjavno juho, drugače bom v službi tečna - pol pa bogi moji dijaki (učim namreč v srednji šoli). Zraven bom nesla eno banano, zvečer pa verjetno ali sadje ali juhica.

A še katero nonštop zebe?


_____________________________

lp


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:08:03   
NinKa
Punce navijam za vas.....saj vem, da meni tut še manjka kak kilogramček do srednješolske postave, ampak....

sama sem v zadnjih 3 mesecih shujšala 15 kg brez dijete, no ja vsaj pretirane. Tak da sedaj bom videla kako bo šlo dalje.

Ampak DAJTE LE TAKO NAPREJ.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:10:32   
mala maja
men piše da lahko ješ zud zelenjavo in to svežo ne kuhano.

Ja res je4 dans smo na preiskušnji. Men je še možek včerej prinesel sadje, user posted image user posted image  me je ko presenetu. Je reku če si se res odločila pa nej ti bo k vidm da vstrajaš zaenkrat-čeprav je še zjutrej težil da mi ni treba hujšat.
Me pa prav zanima kako bom zdržala,sploh ker bom mogla kuhat za moje sončke.user posted image user posted image  NAjraj bi nesla tašči pa naj skuha za vse.Kedl pa nismo še nič se mi ne da sploh nisem lačna.user posted image
Aja moji mazoljči še kar rinejo na plano. Gotovo bo kriv pršutuser posted image  pa svinjsko meso.

ODLOČNE se beremo čez dan, pa držim pestke za nič grehovuser posted image user posted image user posted image user posted image

A NA DANŠNJI DAN JE LAHKOuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:16:55   
Anonimen
Albina, tisti dan sem okupirala WC, moj pa tudi, ker sva bila oba na dieti. Zvečer sem se z veseljem stehtala in je že kazalo manj. Upam, da bo tokrat tudi. Čeprav tehtnico šparam do naslednjega torka. Bo takrat več pokazalo...

Sadje bi se naj danes jedlo na vsaki dve uri, se mi zdi... samo nisem čisto ziher, tako da me ne vlečt za besedo. Kavo sem spila na tešče.

Joj, punce, jaz se pa tako dobro počutim... Moja sodelavka ima rojstni dan, na mizi imamo nastavljeno pecivo, jaz pa tako lahko rečem ne...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:25:23   
Anonimen
Danes lahko jeste na dve uri. Pa tudi zelenjavo vmes sva midve s Splišni in to kuhano. Vržeš v pisker zelenjavo, jo pokuhaš, soliš in imaš juho. ALi pa kislo zelje prekuhano še kaj bi se našlo. Važno je, da ne dajete vmes kakšnega olja oz. maščobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:30:44   
mala maja
Vržeš v pisker zelenjavo, jo pokuhaš, soliš in imaš juho. ALi pa kislo zelje prekuhano še kaj bi se našlo


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:33:11   
Anonimen
Al bina, jaz te mam tok rada!!!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:34:05   
Anonimen
Hvala, suhice user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:35:07   
Seven*
Jaz pa vceraj sploh nisem vecerjala, ceprav imam orehov sladoled v zmrzovalniku. Sem pojedla raje dve banani.. Ob misli na sladoled me je ful zacelo zebst in me je minilo..

Zdaj pijem kavo in jem banane. Sem se pa zjutraj zbudila z glavobolom..

Moram shujsat, ker se res obupno pocutim..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:36:41   
Seven*
Al bina lubica, kolko si shujsala? Rabim motivacijo..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:37:49   
Anonimen
9 kilogramov med dieto, enega po dieti user posted image  Zdaj imam, pazi, s ponosom povem, 65 kg na 175 višine, sem v nizkem štartu, da letim po razprodajah user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:41:54   
Seven*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!

Hecam se!! user posted image user posted image user posted image Jaz bi tud 10 kg manj.. Grrr!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:44:57   
Anonimen
O ja, saj bo, nič bat, samo vztrajen bit user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:45:13   
Anonimen
Al bina, z vso pravico si važna! user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:45:58   
hanita
Punce dobro jutro.
Jaz pa nimam niti grama manj. user posted image user posted image Kaj je narobe? Mogoče preveč jem? Včeraj sem za večerjo pojedla eno šamrolo in eno tenko palačinko?  Sej piše tri kose peciva, al koščke???!! Kaj so pol to tri piškoti!user posted image user posted image Kaj mislite da moram zmanjšat porcije?user posted image

Pomagajte mi,ker če mi v 14 dneh ne gre nič dol bom začela kar hujšat po moje- stradat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:48:26   
Anonimen
Hanita, enim prej, drugim kasneje, saj to kar jim je šlo zdaj dol je itak voda pa blato user posted image  Špeh se začne topiti tam pri petih kg. Če paš nisi hudo debela, nimaš veliko za izgubiti, potem ti bo šlo počasneje, tako da bodi vztrajna, se bo poznalo, brez skrbi. In porcij tudi ne zmanjšuj, jaz sem se vedno orng najedla, včasih tudi štiri, pet palačink.

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:50:33   
tejčica
Jaz sem zajtrk že pojedla, in sicer sem si privoščila 4 mandarince.  Pripravljene za danes pa imam še banane, hruške in jabolka. Za kosilo si bom pa privoščila kuhano zelenjavo (brokoli, cvetačo in korenček) da si malo želodček pogrejem.

Prejšnjič sem si večkrat pripravila pečeno (oz. res pride bolj kuhano) sadje in se mi kar dopade. V alu folijo sem narezala banano, hruško, kivi in pomarančo, posula s cimetom in zaprla. Dala za kakšnih 15-20 min v pečico in...njami!

Včeraj nisem jedla šmorna kot sem najprej planirala, ampak sem si privoščila kar kos potice in potem seveda čokolado. Se mi dopade tudi jedilna, samo da je čokolada.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 8:51:13   
Anonimen
Jaz sem se pa včeraj pizze najedla. Sem se tudi bala, da preveč. Iz koliko g moke ste si naredile ponavadi testo, al pa tiste, ki ste jo jedle včeraj. Al ste kupljeno testo uporabile?

< Sporočilo je popravil hothien -- 6.1.2006 8:52:06 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?