|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
7.1.2006 21:53:55   
HuAnita
... pa ne vem, če je to po meni ali kaj?user posted image
Danes je bila resnično neznosna, pa še sama sem bila doma ves dan. Drži se me kot Alf za hlače in potem tako kroživa po stanovanju in jaz kuham zrave, ona tuli. Jo dvignem, je takoj ok, začne čvekati in 'pomagati' pri kuhi. Ker tišči prste, kamor ni treba, jo dam spet na tl. Tuljenje. Se spet odriva ob moji nogi, da jo dvignem. Potem pa s slokim prtom navigira v dnevno, tam, kjer imamo kozmetiko zanjo. Ko to vidi, je spet ok, ker vzame eno in potem kremo stiska. Jo kregam, ker je valda vse zaflekano, vzamem kremo, tuljnjenje.
Pa tuljenje pred jedjo, ko pa ji dam budilko, pa ne folgam šopati v ustauser posted image , pa potem spet tuljenje....
Danes je bil glede joka res najbolj grozen dan. Dopoldne sva bili uro in pol zunaj, tako da se je prezračila, ampak opažam, da pogreša družbo.
No, ker nikoli ne berem, da bi katera rekla, da ima vsaj občasno, če ne pogosto (žal, tako je...) sitnega otroka, me zanima, kaj storiti? Tudi tuliti sem jo pustila, potem se je umirila, ampak ko sem odprla usta, jih je ona tudi, valda spet v zamerljiv jok.....user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
7.1.2006 22:03:11   
Nia30
Huanita, te bom tožla za avtorske pravice, to je namreč moja zgodba user posted image  Jooooj, sem vesela, da je drugod tudi tako. Naš je star 13 mesecev in vse kar zna je tulit, tulit, tulit. Nič mu ne paše. O.k., zdaj je že več kot mesec dni bolan, ampak tud prej ni blo drugače. Včasih sploh ne ve več zakaj tuli. Hodi po stanovanju gor in dol in se dere. Na rokah je seveda vse o.k. Pri vas pali budilka, pri nas pa GSM. Če ga hočem nahranit al pa previt mu moram obvezno dat telefon in nastavit na "moji zvoki" da lahk muziko poslušauser posted image
Pol je pa še tako, da pridem domov iz službe vsa crknjena, doma me pa čaka naša tečnoba, ki se je ne znebim do 8ih zvečer. Pa še vsak popoldan sem sama z njimuser posted image
Saj bo, upamuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
7.1.2006 22:24:44   
HuAnita
Vidiš, da sva edini.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
7.1.2006 22:29:17   
urbancek
nista
Naš je star 22 mes, pa je na vsake toliko časa pravi obup

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
7.1.2006 23:51:27   
Katja6
Da vam bo lažje: naša je stara 2 leti in pol, pa tud spada sem zravenuser posted image .   

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
8.1.2006 0:14:13   
Katja6
Mogoče spada še v težjo kategorijo user posted image , ker ona se dere če je treba tud sredi noči. Jo sprašujem zakaj joka: "Ker mi je dolgčas!"user posted image  Sem bla ravno zdej pri njej. Sicer čez dan take poka (poleg ogromne mere dretja, se razume), da se ji pa tud nasmejim. In ji ravno včeri, ko se peljemo v avtu pravim, da po svoje je pa prov faca in mi nazaj prav: "Nč nism fata!" user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
8.1.2006 0:45:19   
KODA
Nas je že več takih.Našedva sta poosebljeni tečnobi,kadar morata biti doma zaradi bolezni ,ali grdega vremena.Ravno zdaj se nam to dogaja.Kar ne vesta več,kaj bi počela.Nenehno se dražita in si nagajata.Komaj jih spravim narazen in nekako poskušam zamotiti,se vse spet ponovi.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
8.1.2006 13:33:14   
Anonimen
Tako kot imata vidve imava midve-TAKOOOO IN ŠE HUJEEE- že kakih 5 mesecev.Ponoči ne spi, podnevi težiuser posted image
Upamo na boljše časeuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
8.1.2006 20:22:25   
HuAnita
Da jo še pohvalim... danes je bila pa zlata! Spali sva skoraj do 9.00user posted image user posted image user posted image  Očitno se je le naspala in ni niti enega jokca spustilauser posted image  Je bila ves dan kot sončekuser posted image user posted image user posted image
Skratka, tudi naša sitnobica ima dobre dni. (da bi jih bilo čimveč...)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
8.1.2006 21:47:57   
TaRe*
Nč nista edini...to sta že ugotovili.Huanita,zgleda da ti obvladaš stvar,kaj če bi jaz tebi mojo poslala za kak dan?user posted image
naša je sicer čez dan kar ok.če odštejem,da me xtaužntkrat pokliče,pa jaz rečem "prosim",odgovori pa z "mamiiiiii",da pop......trma 100 na uro,tudi ob tla se meče,če kaj ni po njeno,imela je že obdobje,ko nas je pretepala(to smo sicer obvladali).
Ponoči pa je zdaj že nekaj dni obsedeno stanje.Zvečer jo damo seveda spat v njeno sobo okoli 20ih.Potem pa se začne okrog 24ih prebujat.Pomaga že,če ji daš dudo nazaj v usta,ali požirek čaja.Ker pa se to zgodi tudi po 5krat v pol ure,jo raje prineseva k nama,da seveda ne hodiva tja.In potem imava cmerjenje.se meče sem in tja,joka ,jamra,se dere kot grešna duša,vriska,se zvija,usloči se tako,da je čist trda...hoče flašo,ji jo daš,ti jo vrže nazaJ IN SE ŠE BOLJ DERE,jo sprašujem,če jo kaj boli,pa pravi da neeee.Ne vem več,kaj naj počnem....
No,tolk sem se skašljala,da boš vedela,da imaš sotrpine.                 &lt;img src="http://link-to.mysmilies.info/happy/wave.gif" border="0" alt="www.mySmilies.info\">');MM_setTextOfLayer('copytext2','','user posted image ');MM_goToURL('parent','#vnos')" height=22 alt="Just click on picture to generate the code." src="http://link-to.mysmilies.info/happy/wave.gif" width=25>

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
8.1.2006 22:07:18   
Jančika_
HuAnita, po moje je bilo zadnje dni nekaj v luftu, vsaj v celjskem. Veš, da je moj otrok večinoma kar vredu volje in ne najeda preveč, ampak zadnje tri dni bi se pa na trenutke najraje čez balkon vrgla.

S petka na soboto ga je malo kuhalo, pa zgleda, da se iz tega na srečo ne bo nič razvilo, spali nismo pa tisto noč nič. Čez dan mi visi na hlačah in se dere, poleg tega smo ravno zdaj ukinili dudo za čez dan in to pomeni še dodatno dretje (prej jo je imel samo za spat, potem se je pa navlekel tudi čez dan - kar je pomenilo, da odi okoli zadet ko mina z dudo v ustih, spat pa ni hotel - valjda, če je pa užival napol v transuuser posted image ). Upam, da ga mine do takrat, ko se Joeju spet začne služba...

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
9.1.2006 8:13:20   
puncica
očitno tole cepivo deluje tud na našo user posted image Se dere za umret in to zato ker jo neki nisva razumela ko je govorila antek antek, pa nismo takoj zastopl kaj bi rada in se je drla 2 uri skup, sam pri nas je fora da se drži atija za hlače in se dere NEN, NEN (kar pomeni k men, oz. da bi rada šla k njemu) Pa jo dviguje pa dol daje, pa spet tuljenje, še jaz začnem tulit da naj jo pusti na tleh da se zdere, če ji nič nepaše, pa ne sme sedet, mora hodit pa ji kej kazat, gospodična ne more sama knjigic brat pač pa mora to ati ali mami in tišči kr knjige v roke, pa mami glih nima časa, pa ati tud ne, pol pa tuli do onemoglosti, je ati rekel da ji bo vse knjige skuril, ker je že tu mač knjižni manijak user posted image Skratka ko jo prime jo drži, tako kot danes zjutri ko jo je dal ati na tla, pa je ležala na tleh pa tulila, mah jst kr igonoriram, moj pa tud po pol ure popeni, tamala se pa skulira po kaki uri, pa najde kej kar ji je zanivim.

ja taki so naši cepljeni proti tečnobi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
9.1.2006 8:18:39   
Marogica
Ker nisem zasledila, kako vaši otroci ponoči spijo, bi lahko bil vzrok tećnobe tudi nočno nespanje. Kadar mi ponoči ne spimo, smo tudi tečni, zakaj bi bili otroci drugačni? Naš ta večji je res tečen samo, kadar čez dan ne odspi svoje "doze", drugače tega ne opažam.
Mogoče pa je v tem povezava? Ne vem, samo ugibam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
9.1.2006 11:28:54   
MJZV
Kot je rekla Jančika, je na celjskem res nekaj v luftu. Pri nas je zadnje dni poleg prehlada prisotna tudi grozna tečnoba z odgovor 'nočem'.
Sicer pa vse, ki imate otroke stare od 1 do 1,5 leta naj vas malo potolažim. To je šele začetek user posted image  user posted image  user posted image . Kar pripravite se na približno dve leti takšnega življenja, s tem da potem že odgovarjajo.
Moja bo vsak čas stara tri leta, pa je sedaj pravi user posted image , ki za vsako stvar odgovarja, zadnja dva dni pa v svoj besednjak pogosto vnese besedo 'nočem tega, nočem onega'. Za znoret. 

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
9.1.2006 12:47:08   
Jančika_
Marogica, pri nas bi tole s spanjem lahko držalo. Vasja ponavadi spi celo noč, 12 ur ali več v kosu, zadnjič, ko ga je skuhalo, smo bili pa vsi skupaj celo noč pokonci - naslednji dan seveda primerno tečniuser posted image . Na srečo tista podnevi-nič-dude-terapija deluje in zdaj gre tudi podnevi spet spat - če spi podnevi, tudi ponoči spi bolje in smo vsi dobre volje (celo poetični ratamouser posted image ).

MJZV, hvala za tolažbouser posted image .

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
9.1.2006 16:17:41   
dory
O ja poznamo to...ponoci noce spat, podnevi bi sam tezil...kaj cem...parkrat sem ze iz koze skocila....sem kronicno neprespana in utrujena...poleg tega se je tamal naucil,kako me fajn vrtet okrog prsta...tko da...upam na boljse case ne :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
11.1.2006 21:53:02   
ZARA
Eh, joj...našo tud  "švasa" zadnje čase nenormalno (sem prepričana v to)... tko, kot pravi puncica se dere in če je kaj ne razumem cepeta in paničari, da me kr želodec začne bolet...
No, puncica, jst sem kmal pogruntala kaj hoče, na srečo...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
11.1.2006 21:54:51   
ZARA
Aja, marogica tvoja teorija o nespanju pri nas ne drži...user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
11.1.2006 22:11:42   
Marogica
ZARA, tvoja je ja "baba". Babe smo pa že po naravi bolj tečne........user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Naše dete je cepljeno-s tečnobo...
17.1.2006 14:23:37   
XANA
ja, eni znajo povedat da se babe histerične že rodimo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?