|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Lj
10.1.2006 7:11:35   
malicki
V petek imam v porodnišnici pregled NS. A bi mi lahko katera prosim pomagala in povedala, kako najlažje najti porodnišnico, da ne bova z user posted image  cela zmešana lutala okrog KC? In kje lahko parkirava?
Sestra mi je ob naročanju povedala, da je porodnišnica malo naprej od Kliničnega centra in naj pridem v 4. nadstropje.  Zdaj pa ne vem ali je samo 1 vhod ali kje kaj piše... ??
A je porodnišnica pravzaprav Ginekološka klinika (samo to sem našla tu na RR in v imeniku, naslov Šlajmerjeva 3).

Hvala za pomoč.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 7:21:14   
darjatimci
Tako kot ti je povedala sestra malo naprej od KC v smeri proti Mostam, vhoda sta dva glavni iz smeri ceste ( Zaloška) in zadnji kjer pripeljejo tudi rešilci in avtomobili ( Šlajmarjeva).Parkirni prostor je pa loterija, v bližini je eden tam kjer je nove pekarna,če greš po Šlajmarjevi naprej na glavno Zaloško cesto.Najbrž ti ni čisto jasno,povej iz katere smeri prihajaš?

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 7:27:19   
malicki
Hvala, prihajam iz Mb, saj mislim da ne bo problem najti, samo dragi me živcira user posted image  naj se malo pozanimam. A res ni nobenega parkinga v bližini?

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 7:39:28   
mojsoncek
Dobro jutro!

Za lazjo orientacijo lahko povem se to, da je nasproti glavnega vhoda porodnisnice cez Zalosko en park zraven Ljubljanice. Je pa cez dan res kar tezko najti parking. Mogoce bosta imela sreco kar ob cesti na Zaloski, drugace pa poiskusita z zadnje strani (Slajmerjeva) na Vodmatu.


lp



(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 7:39:42   
darjatimci
So, ampak pleha je več kot parkirnih prostorov,svetujem ti izhod z avtoceste za Fužine in potem po Zaloški naravnost pripelješ tudi do porodnišnice gl. vhod,tvoj dragi pa naj te odloži in poišče prostor za parkirat v okolici.

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 8:52:09   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: darjatimci

So, ampak pleha je več kot parkirnih prostorov,svetujem ti izhod z avtoceste za Fužine in potem po Zaloški naravnost pripelješ tudi do porodnišnice gl. vhod,tvoj dragi pa naj te odloži in poišče prostor za parkirat v okolici.
[/quote

Točno tako. Stavbe ne bosta zgrešila. Velika rdeča, tvoja šoferska sitnobauser posted image  naj za hip ustavi, ti stečeš po stopnicah navzdol, potem te bo pa že našel, ko bo parkiral.user posted image

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 9:53:33   
malicki
Hvala za nasvete. Si bova vzela malce več časa, da ne bo panike.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 10:38:12   
mml
Še ena info, ki ne zadeva iskanja porodnišnice...preden greš v 4. nadstropje na UZ, moraš v pritličju v sprejemno pisarno, da ti naredijo nalepke in uredijo papirje...potem pa veselo v 4. nadstropje in uživajta na UZ

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 11:06:31   
malicki
mml - kakšne nalepke in papirje ???

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 11:12:04   
darjatimci
Nalepke za ambulantni sprejem,to je to, nič posebnega, tako kot je napisala mml.

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 11:24:45   
Barbs
Ne skrbi, brez sprejemne te itak ne bodo šmirglali; če bi šla direkt "gor" bi te veselo poslali nazaj "dol", tako da ne moreš falituser posted image  Mml ti je hotel samo stopnice ( dvigalo) prihranit.user posted image

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porodnišnica Lj
10.1.2006 20:01:09   
zaspanka
jaz sem bila tudi par tednov nazaj na NS v porodnišnici in se nisem nič prijavila v sprejemni pisarni. z možem sva prišla zadaj, kjer pripeljejo rešilci in sva šla takoj v lift, ki je ob vratih. in potem sva v 4. nadstropju poiskala čakalnico in so prišli čes cca 5 min po naju in noben ni vprašal za kakšne nalepke oz. če sva se prijavla v sprejemni pisarni. tako da mislim, da to ni potrebno.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Porodnišnica Lj
11.1.2006 9:47:37   
Barbs
Je potrebno. Potem so bili le skrajno prijazni in je tvojo prijavo na obravnavo v bolnici opravila sestra po telefonu oz. osebno .Tudi če prideš na urgenco in če ti manjka pol riti (sori) moraš najprej v sprejemni oddati kartonček, sprejemna te napoti, kje moraš čakati, dokumenti pa potem sami najdejo pot do zdravnika , ki te obravnava ( no ja, pomočnica sprejemne jih nese)... Tako da - napotnico in kartonček v KC vedno oddaš na sprejemnem okencu posameznega oddelka. Je pa lepo od njih, da te niso šetali .user posted image

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Porodnišnica Lj
25.1.2006 8:47:39   
malicki
Sicer je že nekaj časa minilo, ampak toliko da vam sporočim - porodnišnico sva brez problema našla in tudi pregled je bil super user posted image

Samo info če bo slučajno kateri koristilo - če je UZ samoplačniški se ti ni potrebno oglasiti v sprejemni pisarni. Mene so poslali direkt gor v 4. nadstropje, kjer sem v čakalnici počakala, da so me poklicali.

LP

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Porodnišnica Lj
25.1.2006 8:50:41   
Barbs
Malicki, superuser posted image user posted image user posted image  sem ti zadnjič hotela predlagati, da ti dam mobi, pa te počakam...in peljem pred vama user posted image  ... Ko prideš spet, lahko pa še mene poiščeš, zdaj, ko obvladašuser posted image

Lepo, da je vse vredu z user posted image ...

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?