|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na morje - dojenček
11.1.2006 9:19:14   
Anonimen
mal sem v dilemi ker ne vem kaj nej nardim. pa vs sprašujem kaj bi vi nardile na mojem mestu. 2.maja mam rok in doma bom takrat mela še 22 mesečnico. no radi bi šli na morje tm konc avgusta al pa začetk septembra ko je že izven sezone recimo na rab - lopar. zdej pa ne vem, a bi vi že "zdej" rezervirale kak apartma recimo za tist termin, čeprov ne veste kako bo z dojenčkom pa kako se boste rihtal pa to, al bi čakale do "zadnjega" pa pol iskal če bi blo še kej frej? kr nekak si ne upam rezervirat??!! še bl bom pa žalostna k ne vem če bom čakala do zadnjega če bomo sploh dnar mel it (hoišo namreč začenjamo zidat), še huj pa če ne bo nič frej?
a sploh veste kva čem povedat :) mal sem zmedena user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na morje - dojenček
11.1.2006 9:24:06   
MarijaPo
jaz razumem kaj hoces povedat :)

na tvojem mestu jaz ne bi nic rezervirala, konec koncev tud ne ves kako bo potekal porod, kaksen bo dojencek, pa se z dnarjem tud pravis, da bo mogoce kriza...

po moje na konc avgusta ni vec ful zasedeno vse.

midva imava prikolico na enem depoju, pa tud nisva sla rezervirat placa v kamp, bova avgusta tja uletela, pa se bo ze kaj naslo, vsaj lani se je (je bilo pa res ful slabo vreme in je bil kamp na pol prazen)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na morje - dojenček
11.1.2006 10:14:00   
hanita
Ne rezervirat, takrat dobiš sigurno fraj, garantirano!

Z dojenčkom nikoli ne veš kaj pride vmes, tako,da raje počakaj.

Mi imamo vikend, oddajamo apartmaje in konec avgusta začetek septembra je vedno prosto!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na morje - dojenček
11.1.2006 10:30:07   
Anonimen
Kaj pa tista varianta, če doplačaš neko zavarovalnino ali kaj, pa da ti potem vse povrnejo? Sicer po moje rabiš zdravniško potrdilo, ampak saj za dojenčka bi ga najbrž brez problema dobila, tudi če ne bi bil ravno bolan, ampak kaj pa vem kaj, da ne bi čisto nič spal, recimo. Bog ne daj.user posted image
Mene bi sicer najbolj skrbelo slabo vreme, če si rezerviraš termin. Ker letos (no, lani) je bil poden, ljudje so se ful vračali tudi z otokov, s Paga npr. Ker kaj pa boš z dvema majhnima otrokoma v dežju in mrazu?

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na morje - dojenček
11.1.2006 11:06:32   
k1
za konec avgusta res ne rabiš več rezervirat. glavna sezona je mimo, otroci grejo v šole in bo prostora, kjer hočeš.

mogoče še nasvet: mi smo bili v zadru - naselje Borik - je super za malčke in za sprehode. mislim da gremo letos zopet tja, naslednje leto pa bo že na vrsti tujina.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na morje - dojenček
11.1.2006 12:40:08   
Ro-La
Mi ne bomo rezervirali nič, ker nikoli ne rezerviramo prej, pa se potem vedno kaj pametnega najde. Poleg tega bo tu še mala bebauser posted image . Spomladi začnemo zidat, pa je tut vprašanje kolk bo odvečnega gnarja za dopust, no, nekaj se ga bo že našlo, za kak teden bolj skromnih počitnic....

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na morje - dojenček
11.1.2006 23:50:40   
KODA
Jaz bi si rezervirala in plačala odpovedni riziko.
Lansko leto smo komaj,komaj še dobili nekaj takega,kar nam je bilo všeč.
Plačala sem tistih 5000 sit in sem mirno spala.Ni mi bilo žal tega denarja.
Nikoli ne veš,kaj te čaka. pri majhnih otrocih.Če ne bi mogla iti,bi vse dobila nazaj,razen teh 5000ne.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?