|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ideje za zajtrk
12.1.2006 13:13:07   
kepa*
Kaj vse bi lahko ponudila našemu enoletniku za zajtrk?Imate kakšne ideje, da ne bo vedno tako enolično.

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideje za zajtrk
12.1.2006 15:16:50   
Jančika_
Naš ponavadi dobi tisto, kar jem jaz (samo to hoče, če mu dam kaj drugega, ne bo jedel). Odkar sem noseča, je to bolj enolično, žal, ker mi je skoz slabo in mi nič ne paše. Tako da ponavadi kruh z medom ali z zdenka sirom. Zjutraj itak nikoli ni hotel kaj ekstra jesti, čez dan ima pa zelo pestro in zdravo prehrano. Sprva sem se sekirala, ampak zgleda, da mu zjutraj pač ne paše jesti. Ko se zbudi, spije malo mleka, čez uro in pol pa zajtrkuje, če lahko temu sploh tako rečemo, ker ne poje skoraj nič.

Ti povem, kaj je pojedel danes? 2 olivi s koščico vred in dve brez (ko sem ugotovila, da jih poje dol, sem mu jih "olupila"), čez pa 1/4 polnozrnatega keksa. In to je imel dovolj do enihuser posted image .

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideje za zajtrk
12.1.2006 18:22:24   
Alina
 
Veš  kepa* tudi jaz sem čisto brez idej kaj ponuditi malemu za zajterk. Odkar ne je več čokolinota, frutolinota in podobnih zadev je pri nas na jedilniku samo kruh. Kruha bi pojedel ogromno. Včasih ga prepričam še za sir. Zelo rad ima kuhana jajca - zaenkrat samo rumenjak. Sploh pa ni poseben strasten jedec. Včasih za kosilo poje vse, naslednji dan pa komaj kaj.

Rad ima tudi jogurte, tako da malo kombiniram dneve.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideje za zajtrk
12.1.2006 18:26:26   
Alina
Jančika veš tudi moj tam do dvanajstih komaj kaj poje. Verjetno res ni lačen.  Moj še mleka ne mara. Sem poskusila mu narediti kakav pa tudi noče. Jogurti pa so mu zaenkrat še dobri.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideje za zajtrk
12.1.2006 19:12:14   
Maxica
Naš pa noče kruha, tako da pol mu pa dajemo jogurt ter polento, ali pa kakšno sadno skutico, ali sadni jogurt, redko tudi jajček. Največkrat je pa res samo jogurt pa morda kakšen košček sira zraven.

user posted image user posted image user posted image Jančika, Vasja me pa res vedno nasmeji s svojimi izbranimi zajtrkiuser posted image user posted image user posted image . Nimaš kaj, če mu tako paše, naj pa je.user posted image  Važno, da je.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideje za zajtrk
15.1.2006 12:22:54   
corfu
Primeri zajtrkov iz vrtca (starost 1-3)

hrenovka- žemlja
gres - kakav
piščančja šunkarica - koruzna žemljica
kruh - (sir, marmelada, maslo, pašteta...)
čokolino
v mehko kuhana jajčka - kruh....


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ideje za zajtrk
16.1.2006 23:01:11   
ANJA5
Ideje oz. kaj moj Mark ful rad je za zajtrk :

V mleko mu natrgam kruh ali piškote - zaenkrat v samo aptamil 3
Včasih mu piškote namakam kar v čaj oz. mu včasih pustim da to sam dela
Kruh z mehko kuhanim jajčkom
Polenta z banano (topla banana je ful dobra), z mlekom....
Gres, Čokolino, Frutolino....

Probam se držat tega, da mu za zjutraj dam vedno nekaj toplega, za malico pa potem kakšne jogurte, skutke itd..

Lp, Anja

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ideje za zajtrk
19.1.2006 17:30:25   
Anonimen
Pri enem letu smo imela za zajtrk:čokolino, frutolino, grisolino, čoko ipd...
jajčka
kosmiče(ki jih vsaj 30 min prej namočiš v mleko)
hrenovke
kruh in namaz
No v bistvu je sedaj pri 1,5 letu podobno, mogoče smo dodali kaj (npr.paštete, ribe, marmelado, sirne namaze,..)

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?