|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvič povedala za na kahlico
16.1.2006 15:09:42   
Pupica
Najina principesa je včeraj prvič povedala za na kahlicouser posted image user posted image user posted image Sem še vsa vuser posted image
Skratka ves ta čas(od 10 meseca) sem jo namreč dajala na kahlico po občutku. In večinoma sem jo ujela. Kakala je tako(vsaj kadar je bila doma) vedno v kahlico. Prej pa ni povedala, da jo kakat. Le ko je bil kup narejen je začela čebljati ka-ka.Včeraj pa sta se z očijem nekaj špilala na tleh, nakar je zvlekla žabice do kolen. Ko sva jo vpršala če jo kakat, je začela ka-ka govoriti. Ko sva ji dala kahlico se je res pokakala. user posted image user posted image user posted image user posted image
No zdej je pa na vrsti še lulanjeuser posted image Ta bo mal težja.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvič povedala za na kahlico
16.1.2006 15:47:42   
Jančika_
Lepo! Mi bomo po moje na kako tako razodetje čakali še kako letouser posted image . Ga vprašam, če je kakal, pa strumno odkima, obenem pa smrdi do neba. In ga to sploh ne moti - če ga ne bi zavohala, bi lahko bil še par ur posran, pa se sploh ne bi vznemirjal. 

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvič povedala za na kahlico
16.1.2006 15:51:10   
Maxica
user posted image user posted image user posted image Tia, je pa res pridna punčka.
Tudi mi bomo še kr čakali na kakšen tak dogodek...user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvič povedala za na kahlico
16.1.2006 17:33:57   
Pupica
Srečo imamo le v tem, da Tia izredno moško sedi na kahli. Samo da ima čtivo za brat (kako debelo slikanico)pa je sploh ne moti da sedi po pol ure na kahliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?