|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slab spermigoram; na koncu vseeno +
17.1.2006 9:15:06   
Anonimen
Pozdravljene.

POtrebovala bi nekaj vzpodbudnih besed od vas, drage forumovke. Ker ima moj dragi možek zelo slab rezulatat spermiograma, nama je mož predlagal, da greva v ICSI posopek, vendar šele čez 3 mesece, kajti jaz naj bi prej probala zanosit še z neko hormonsko terapijo. Povedal je, da sicer obstaja zelo minimalna šansa, da zanosim po naravni poti, vendar glede na to, da se to lahko zgodi šele čez 15 let, nima smisla čakati.

Zanima me, če je katera imela podoben primer, torej zelo slab rezultat na spermiogramu in napotnico za ICSI, nato pa je zanosila po naravni poti?

Midva se sicer trudiva že 14 mesecev; čas pa tako počasi mineva...........

Pa lep dan vsem skupaj.

Pobožajte svoje user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
17.1.2006 9:27:27   
Sulfinija
Ojla!!!

MIdva z mojim se trudima od maja 2003.Dala sma skozi vse preglede v MB ambulanti in je bil vedno slab spremiogram.Obstaja možnost zanositve sigurno vendar ne v tolikem % kot pri normalno plodnih parih.Leta 2005 sem dala skozi štiri neuspešne inseminacije in od julji sma bla na čakalni listi za IVF.In,ko bi se morala naročiti na peti IUI sem doma zagledala magični + na svojem testu.Vendar žal sem tudi spontano splavila v 8t5d in sedaj sem na tabletkah za priprava za IVF,ki naju čaka meseca marca.No tudi meni je zdravnik v MB rekel,da nima smisla čakati,ker je trajalo 30.mesecih,da sem naravno zanosila in pol vseeno splavila.
Tako,da nikar ne izgubi upanja le vstrajajta pa čimbolj sproščeno pa bo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
17.1.2006 9:35:20   
lutka
Naj te najprej potolažim. Tudi moj user posted image  je imel zelo slab izvid  spermiograma, zreven tega pa sem še jaz imela velike težave s hormoni. Zdravniki so me že "zapečatili", da bom "pač" brez otrok. Če ti po pravici povem sem jokala kot dež, ampak sčasoma sva se oba nekako sprijaznila.

Če pa greš sedaj gledat moje albume boš videla, da so se zdravniki huuuuuuuuudo zmotili user posted image . Imava osem letno hči in dvajset mesecev stare dvojčke (vse to po naravni poti) user posted image user posted image user posted image user posted image

tako , da kar pogumno naprej in čimmanj slabih misli !!!!!!!!!!!


lp user posted image <

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
17.1.2006 9:41:13   
Anonimen
OOOOOOOO, Lutka, to je pa res super user posted image . Čestitam.

In koliko časa sta v resnici čakala za svoj prvi user posted image ? Če ni skrivnost seveda.

(odgovor članu lutka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
17.1.2006 9:59:55   
lutka
Eh, seveda ni skrivnost. Prvič sva čakala na + štiri leta, drugič pa ga niti pričakovala nisva, je bilo pa po šestih letih. Verjemi , to je bila prava šok terapija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
17.1.2006 15:13:47   
ameli
Moj user posted image  je imel tudi slabi spermiogram (20% ok) in nama je uspelo po 4-ih letih. Nikar ne obupaj, naj poskusi z jemanjem vitaminov in cinka, velik vpliv na S pa imajo cigarete (če kadi, naj vsekakor neha).

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
17.1.2006 22:38:57   
Andy29
joj punci, ne veste, kakšno spodbudo ste mi dale. "najin" prvi spremiogram tudi slabo kaže, baje skoraj ni šans po naravni poti, a ne bova obupala. Bravo za LUTKO in AMELI. user posted image user posted image user posted image
kako lepo je prebrati, da vsi ti naši izvidi včasih ne pomenijo prav veliko!
vsem nam bo uspelouser posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
18.1.2006 0:06:02   
Anonimen
Pozdravljene, moj dragi ima tudi slab izvid SI, pa me zanima, če mi bojo kljub temu naredili laparo, ker sem naročena za prihodnji teden?? Moj G še ni videl izvida spermiogramauser posted image
Hvala

(odgovor članu Andy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
18.1.2006 8:08:38   
anadejka
Anonimna kakšne pa imaš izvide s HSG-ja?
Jaz sem najprej naredila HSG-izvidi dobri,potem moj mož spermiogram-izvidi zelo slabi.Zato ni bilo treba na laparo ampak direkt na ICSI,ker nima smisla čakat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
18.1.2006 8:43:32   
Andy29
Ojla Anadejka, midva sva enako, HSG ok, spermiogram slab, tak da lhako računam na ICSI....kje sta vidva v postopku? midva sva naročena v mb. kako dolgo sta čakala...oz še?

lp, andy

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slab spermigoram; na koncu vseeno +
18.1.2006 11:30:54   
GoYa
Mi smo prvo moža poslali na pregled - zelo slab spermiogram. Kljub temu sem jaz morala še na HSG in laparo in histeroskopijo.

Kljub majhnim % je vedno možnost (sicer minimalna, lahko pa te zadane), da rata naravno.
Jaz osebno se ne bi na to zanašala in ne bi predolgo čakala, ampak bi šla čimprej v akcijo (postopek), ker leta neusmiljeno bežijo.

LP

(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?