|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. cepljenje - kako so reagirali
17.1.2006 18:19:19   
Anonimen
...ali so bile pri vaših otročkih kakšne posebne reakcije na 1. cepljenje pri 3m?
Naš user posted image  je kakal do 5-krat na dan, danes dan po cepjenju pa samo enkratuser posted image  in imam občutek da ga zelo muči ker ni večkrat kakal. Kar se tiče hrane: dojenje poteka isto kot ostale dni,
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. cepljenje - kako so reagirali
17.1.2006 18:29:28   
MIN
pri nas je bilo vse o.k. nobene vročine nič kaj takega,ampak sem vseeno mal cvikala,zaradi vročine.samo oteklino od cepljenja je pa imela en teden

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. cepljenje - kako so reagirali
17.1.2006 18:32:50   
Lunca1
pri Pini ni bilo nobenih problemov, samo mogoče malo zatrdline na mestu vboda.

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. cepljenje - kako so reagirali
17.1.2006 18:42:34   
KODA
Pri nas pa je bilo zelo hudo,ker je bila reakcija zelo huda, z otekanjem in grdim ekcemom čez celo stegno.Nato je bila odkrita alergija na tetanusni toksin.
Do zdaj,ko je star 3 leta ni bil še nič cepljen s tem cepivom,ker je alergija še vedno prisotna.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. cepljenje - kako so reagirali
17.1.2006 19:19:19   
frutka_
Naš ima reakcijo na vsako cepljenje. Običajno dobi kakšne izpušlaje, razdražljiv je, po zadnjem cepljenju je imel drisko...tako da sem že vnaprej pripravljena na reakcijo.

Na mesto pikice pa je meni pediatrinja priporočila da naj mu položim filter vrečko od kamiličnega čaja, ki jo namočiš v vročo vodo, tako baje kamilioce blagodejno vplivajo na mesto cepljenja, da se ne vname. Po vsakem previjanju je treba vrečko menjati in nam je zmeraj pomagalo. No, poskusiti ni greh...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. cepljenje - kako so reagirali
18.1.2006 7:50:04   
dory
Nas tamal ni imel kaksnih posebnih reakcij prvi dan...je pa naslednji dan po vsakem cepljenju bruhal...to je blo pa tud vse :)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. cepljenje - kako so reagirali
18.1.2006 9:01:43   
katarina j.
Mi nismo imeli nobenih težav. Morda je pa slučajno soupadlo tole cepljenje in sprememba odvajanja. Saj če nima drugih težav, potem je vse ok. user posted image Če kaka enkrat na dan to sploh ni težava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. cepljenje - kako so reagirali
18.1.2006 15:34:34   
Katrin
Mi vismo imeli nobene reakcije: ne vročine,  ne jok, niti nismo več spali (so rekli, da bo lahko kaj več zaspana). Brez posebnosti.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. cepljenje - kako so reagirali
18.1.2006 16:17:18   
tina104
Nobene reakcije, po 1. cepljenju se mi zdi, da se je še več smejal in več spal :)

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. cepljenje - kako so reagirali
18.1.2006 17:18:58   
roberta
nasa je strajkala pri dojenju ene par dni... no saj je jedla, samo ne kot obicajno: je skos tecnarila, ko je pa dobila dojko pa je dvakrat potegnila in nato planila v jok in to se je skos ponavljalo. no potem se je samo od sebe uredilo... jutri imava pa 2. cepljenje... upam, da bo bolje!
roberta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?