|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zijah Sokolović
17.1.2006 20:37:52   
viv_
Ali je katera gledala njegovo monokomedijo "Kobajagi donijela me roda?"

Nujen ogled za vsako nosečnico in mlado mamico! Resno! Sem mislila, da bom umrla od smeha!user posted image user posted image user posted image



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zijah Sokolović
17.1.2006 20:41:16   
JASNA D
Tudi jaz toplo priporočam. Vse njegove, razen "Medved". Ostalo kar se gledala, pa kapo dol, Zijah.

Jasna

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zijah Sokolović
17.1.2006 20:56:58   
tjaga
Nisem, bi si pa z veseljem pogledala. Gostuje kje?
Tjaga

< Sporočilo je popravil tjaga -- 17.1.2006 20:59:47 >


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zijah Sokolović
17.1.2006 21:17:07   
Magi*
kje? kdaj?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zijah Sokolović
18.1.2006 8:35:34   
viv_
Ne, nisem zasledila...

Spomnila sem se ob žolčni debati o dojenju, kako Zijah z očmi dojenčka opiše dojenje user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zijah Sokolović
18.1.2006 9:00:40   
soncece24
Sicer nisem gledala še nobene njegove predstave, zato pa ga osebno poznam, ker je prijatelj mojega očeta in lahko rečem samo, da je ded taka faca, da tja padeš. Res legenda, moram še kako njegovo stvar it pogledat enkrat, ker ma baje super predstave.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zijah Sokolović
18.1.2006 20:21:17   
petarda
Jaz sem bila na eni njegovi monokomediji. Tip je res faca. Sem takrat rekla, kjer bo, ga grem gledat...No ta bi bila pol res zanimiva za mlade mamice. Če kera izbrska kje bo gostoval, pa naj kar javi. Evo jaz grem že malce pobrskat.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?