|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izpadanje las
29.1.2006 12:47:38   
copka77
ali so tudi vam tako mocno izpadali lasje po porodu? kdaj se je to umirilo ?? ce sploh...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izpadanje las
29.1.2006 13:09:21   
morskadeklica
Ja full so mi izpadali približno 6m po porodu. Zdaj pa se je stanje umirilo.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izpadanje las
29.1.2006 13:27:13   
Anonimen
Meni so izpadale kar 4 mesece skupaj,tako močno,da me je bilo vsakič groza umiti lase.Potem se je umirilo in začuda sploh nimam redkihuser posted image

(odgovor članu morskadeklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izpadanje las
29.1.2006 14:09:26   
fricka
Nekje po 4. mesecu se začne izpadanje umirjati. Zdaj, 8 mesecev po porodu imam zopet normalno goste lase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izpadanje las
29.1.2006 16:59:10   
tincci
Meni pa nič user posted image user posted image   To vem, da radi izpadajo, ampak zakaj??

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izpadanje las
29.1.2006 17:53:00   
Irena88
Joj groza men tud full izpadajo, imam občutek, da čez mesec ne bo nič več na glavi ostalo. Pojma nimam kaj lahko nardim.user posted image

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izpadanje las
29.1.2006 18:01:40   
NENAJANI
Kupite si šampon in ampulice proti izpadaju las Vichy.  Dobi se samo v lekarnah, je malo zasoljena cena ampak pomaga pa full.  Men so tud izpadali, pa mi je za to sestra povedala, ki je rodila 5m pred menoj.  Pa še lasi so mi full zrasliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izpadanje las
29.1.2006 18:22:59   
Dejča
Meni so začeli izpadati pri 4 mesecih in kar veliko izpadali pbl. dva meseca, zdaj pa se mi zdi, da se stanje umirja.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izpadanje las
29.1.2006 20:54:43   
urši77
Meni pa ne da mi samo lasje izpadajo, ampak so se mi noro začeli "kvariti" zobje in dlesniuser posted image user posted image user posted image
A, ja smo 4,5mes po porodu.

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izpadanje las
30.1.2006 8:48:13   
zita
UH, tudi meni izpadajo lasje. Pa še dolgo imam in se mi zdi, da bi morala kar s sesalcem hoditi po stanovanju. ko si lase umivam, jih naberem za izdelavo ene lasulje. Jaz tudi upam, da se to čimprej konča, sem 3 mesece in pol po porodu.

(odgovor članu urši77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izpadanje las
30.1.2006 12:45:59   
zoya24
Meni so začeli izpadati kakšne dva meseca po porodu, izpadanje pa se je končalo kakšen mesec nazaj (4,5 mesecev po porodu), malo pred tem, ko sem dobila prvo M po porodu (kljub polnemu dojenju). No vsaj za nekaj je bila dobra user posted image .

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izpadanje las
30.1.2006 21:35:22   
MajaPRO
4m po porodu so mi začeli izpadati, pa mi še zdaj (5,5m po porodu). Lase si umivam s šamponom Fitoval, ki krepi lasne korenine. Upam, da bo kmalu bolje.

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izpadanje las
6.2.2006 21:39:15   
blazka
Tudi meni so lasje ful izpadali, sam so me že prej na to opozorili, tako da ni bil tak šok. Mi je šlo pa ful na živce, k so bli povsod moji lasje (še dobr da imam kratke). Zdej po 8 mesecih pa se mi zdi, da je bolje.
To se baje dogaja zato, ker se življenjska doba las malo zamakne. V nosečnosti so lasje bolj bujni in gosti (ker jih več naenkrat "korenine poganja"), po porodu pa se ta cikel zaključi in zato jih toliko naenkrat izpada. Tako nekako, laično povedano...sem prebrala enkrat v eni reviji.

LP

(odgovor članu MajaPRO)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izpadanje las
7.2.2006 19:44:02   
uma
Meni tudi grozno ispadajo. So začel nekje , meseca po porodu. Tud lahko sam s sesalcem okoli hodim. Lasje so vsepovsod. Da ne povem kako grozno je ko si jih umivan. Ker so še dolge sploh več zgleda. Me je kar groza ko se spravim šamponirat. In pol še ko češem gre še ven. Upajmo da mi jih še kaj ostane.


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izpadanje las
7.2.2006 19:47:15   
ZARA
Ja. Men so so ene 5 mes, se ne spomnem točn...pol ti pa spet začnejo k shodi user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?