|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko ti učenec zaupa....
30.1.2006 14:55:51   
Anonimen
Učiteljice, vam je že kdaj kakšen učenec zaupal nekaj,kar ni želel, da izvejo njegovi sošolci?
Sama sem kar v nelagodni situaciji. ALi pa tudi neuser posted image  mogoče bi morala biti počaščena, da mi je učenec/učenka zaupal/a novico, ki ni ravno prijetna, je boleča, pretresljiva, žalostna....
Dolgo je nosil/a v sebi svojo bolečino, opazila sem, da se nekaj dogaja, da je raztreščen/a, pozabljiv/a, vznemirjen/a, žalosten/a...
Počasi in previdno  sem ga/jo potipala in nekaj dni nazaj mi je ponudil/a listek, na katrega je vse zapisal/a. Nisem bila šokirana, pripravljena sem bila na nekaj takšnega. Učenec/ka me je prosila, naj ne povem sošolcem.
Ponudila sem mu/ji pogovor in pomoč...kadarkoli....v obliki pogovora. In je sprejel/a. Dolgo sva se pogovarjal/li, odleglo ji je...in tudi meni....
Danes se mi je zahvalil/a in prosil/a, če se lahko še obrne name. seveda...kadarkoli...če je le možno, mu/ji bom na voljo za pogovor.

Ja, malce sem res počaščena, da je v meni našel/a tudi zaupnico. Da nisem samo učiteljica, ki jih uči. Da se z menoj lahko tudi pogovori...

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko ti učenec zaupa....
30.1.2006 16:12:21   
ronja5
user posted image  zate!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko ti učenec zaupa....
30.1.2006 16:45:03   
Dejča
Me veseli, da še obstajajo taki učitelji, ki so vredni zaupanja user posted image , in da mladi danes še najdejo starejšo user posted image osebo, ki ji lahko zaupajo. 

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko ti učenec zaupa....
30.1.2006 21:44:22   
mamči
user posted image , ko bi le bilo še več takih učiteljev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko ti učenec zaupa....
30.1.2006 21:54:32   
Anonimen
In zakaj si sedaj v neprijetni situaciji? Ali se ti zdi, da bi morala kaj ukrepat?
Drugače pa, seveda, bravo za take učitelje. Kapo dol.

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko ti učenec zaupa....
31.1.2006 8:51:11   
Anonimen
Punce, ne gre za kakno zlorabo ali v tem smislu....gre za neozdravljivo bolezen enega od staršev...

Hvala za spodbudo. Mi veliko pomeni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko ti učenec zaupa....
31.1.2006 11:04:24   
tanikaa
Take učitelje potrebujemo v šolah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko ti učenec zaupa....
31.1.2006 11:09:21   
Anonimen
Ojej, to pa je res dobro, da ti je povedal, obogo dete. user posted image  Lepo, da obstajajo take učiteljice, prav res. Vem, da mu boš pomagala, kakor boš najbolje znala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?