|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 6:20:14   
tejčica
Za danes imam zelo dober predlog za naš jedilnik. Voda, voda in še enkrat voda. No ja, vmes je lahko še malo čaja.

Naj vam dan mine brez lakote in da ne bo vode zmanjkalo po Sloveniji.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 6:26:52   
CUKRČEK
Danes si lahko privoščite pohane luknjice od sira in "bremze" (bedrca) od komarja. user posted image

Saj bo, dekleta. Verjemite vase in ne mislite na hranouser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 7:22:52   
muki1
user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 7:28:48   
tejčica
Muki, ne bit žalostna. Bodi vesela, ker imaš danes pred sabo en izziv in ga boš premagala.

Danes je torek, torej dan za našo statistiko. Meni je šel v tem tednu spet 1 kg dol.user posted image user posted image user posted image  V teh prvih štirih tednih sem tako izgubila 8,5 kg. Happy, happy, happy!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 7:29:58   
tadejaa
Sej bo user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 7:32:06   
mammy26
Dobro jutro!

Voda, voda, voda.

A ni danes teža: no kvečemu moja kaže -1kg, skupaj -4kg. Še več kot sem pričakovala, po mojih grehih preteklega tedna.

Mislim da bo to posledica nespanja, saj Tia spi po 20 min in v zrak.... ves dan in vso noč je tak. Krivi so zobki.  Tako pa meni potem kar leti dol.....

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 7:41:51   
*pepelka*
Ja, danes pa voda. No ja, saj bomo zmogle, saj smo odločne.
Danes pa mi tehtnica kaže -8,4 kg.

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 7:42:25   
Anonimen
Jutro!

No, jaz že uživam v toplem čajčku, voda mi še ne gre tko zgodi zjutri, pa še glede na to, da sem se komaj pozdravila, bo čaj kr OK. Torej, statistika, Tejčica, končno sem te ujela! user posted image  No, saj te nisem lovila, vendar vem, da sem se dva tedna nazaj spraševala, kako maš ti že -7, jaz pa -5.user posted image  Bolezen je očitno res naredila svoje, seveda pa tudi trdna volja brez grehov. Danes mi torej kaže -8,5 kg! user posted image  Lepo, ne? Mam samo še večji zagon za danes!

(odgovor članu mammy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 7:45:08   
al1*
Tudi jaz sem presenečena, saj sem kljub velikemu grešenju v soboto izgubila eno kilo.

Skupaj torej: -5.

Sem na polovici torej. 2,5 kg na mesec bom pa upam že še izgubila.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 8:15:41   
Anonimen
Veste kaj pa mene zanima...kako zmorete...sem se tudi sama že lotila te diete, ampak sem potem po ene dveh tednih nehala, ker enostavno nisem zmogla vsega. S tem pa mislim odgovorno službo (OK na pisarniškem stolu sedet bi že zmogla, tudi če moram zraven fajn mislit), doma dva zelo živahna otroka, vsa gospodinjska opravila in predvsem fizična opravila pri zidanju naše hiške. Ravno takrat smo bili sredi najhujše zidave in sem cele popoldneve prekladala betonske zidake od 30 cm (en ima cca. 27 kg), metala v mešalc, vozila s karjolo, stregla dedce...
Jaz nisem zmogla ob takem delu zdržat npr. samo ob sadju in vodi, ker se mi je začelo ful vrtet in sem bila čisto švoh.

Zdaj pa ne vem al sem samo jaz tko občutljiva al pa tukaj med vami ni nobene, ki bi opravljala tudi težja fizična delauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 8:30:43   
Teni_




Dobro jutro. Danes voda, meni pa že zdaj kruli po želodcu. Ampak se ne dam. Dopoldan bo malo težji, popoldan pa grem od doma, pa ne bo problem. Zvečer pa tako ali tako spat ob osmih.

Za statistiko: v tem tednu je šlo dol 1,5 kg, torej vse skupj 9 kg.
 




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 8:34:07   
CUKRČEK
anonimna, če pač na veliko garaš resnično potrebuješ več energije in ne diete.
Toda v vsakdanjem življenju ( služba, gospodinjstvo , otroci...) se pa vse da, če se hoče.

še to: če si tako prekladala cegle si itak ful kurila kalorije in ti verjetno ni bilo treba še diete zraven držat. Jaz moram pa zaenkrat kar uteži dvigovat za mišiceuser posted image  Si bo treba hišico omislit.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 8:39:37   
tadejaa
No meni je tehtnica pokazala ta teden -1kg, torej
skupaj - 6kg user posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 9:04:03   
Grascakinja
Ojla,

včeraj brez greha, kljub krizi. Ko te zgrabi, treba hitr neki delat pa stran od hrane, res deluje kot ste rekle. user posted image

Anonimna, če prekladaš zidake ves dan, ne moreš bit ob sadju, to je jasno. Ampak normalno v vsakdanjem življenju se pa čist lepo da.

Pa se je le premaknilo, kje ste minimalistke, jaz imam -2,5 kg!!! Še 5,5-7,5 za dol dat! Bravoooo!!

Danes pa na programu voda, H2O, acqua, water, wasser, agua, l'eau, aqua... vsak kozarec lahko spijemo v drugem jeziku, pa bo vsakič nekaj novega...
 
Lahko si pa za greh privoščite poleg sirovih lukenj in ocvrtih bremz od komarja, tudi OGLEDANCE. Jaz jih bom danes 3x, ko bom hranila pikico, dokler mož ne pride, pol bo pa on prevzel. No, zajtrk sem že preživela, sočen Hippek, pa ga je malo ostalo in sem ga lepo spravila v hladilnik. Jupiiii! Danes bo kar na kozarčku, ker kuhanja pa ne bi preživela. Al bom pa taščo prosila, če skuha mal zanjo.

Bravo vsem ODLOČNIM, naša user posted image  se lepo redi in bodo koline ajojoj!

< Sporočilo je popravil pupa25 -- 31.1.2006 9:05:43 >

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 9:10:50   
KIKI*
živjo da se pofočkam še jaz- hujšam počasi, a vem da mi bo do julija uspelo zgubiti še te odvečne kilograme. Torej danes od prejšnjega torka -0,5 user posted image . Bo pa ta teden kaj bolj šlo dol. vsaj upam, no. Torej skupaj -5. Se mi zdi kar lepo za 26 dni. to je torej približno 5 kg na mesec.
Še 25. O ja mi bo ratalo!!!

LP

Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 9:21:47   
ANDREJA*
no en lep pozdravuser posted image

user posted image user posted image danes zopet -1 kg, mislim, da za prejšnji torek je t_t_y je spregledala -1kg, ker sem jo šele v sredo sporočila............tako, da mi vse skupaj kaže na vagi -6 kg .moj cilj pa -8-10 kg.

vsem želim lep vooooodni danuser posted image user posted image user posted image pa se vidimo ...beremo jutri.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 9:25:00   
ronja5
Tehtnica kaže -6 kg, user posted image  jaz. Vodnega dne se pa ne grem, mam komaj 25 dan, pa itak mam danes sadnega, da se bom takoj ujela z vami. Je pa tamali doma,kr je bolan in nonstop na zizi visi, tak da rabim energijo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ZA VAS!!!!!

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 9:27:07   
muki1
-3 KILE za statistiko. Še -3, ma to mi do konca ja rata.


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 9:38:51   
hanita
Evo me , minimalistke, se nisem niti vagala,ker se mi zdi, da ni nič -. Se bom raje jutri.  Kako fajn,danes ni treba nič mislit kaj kuhat,super.user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo šlo s čim manj grehi. Bom šla hodit al pa kaj drugega, da ne bo časa mislit na hrano.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 10:19:24   
tinadvojčica
Čao!
Da se še jaz malo javim.Včeraj brez greha danes pa tudi še nisem lačna.Tehnica je kljub grehu v petek pokazala -5 kg tako da ni šlo nič dol.Ampak sem kar zadovoljna.Če bo šlo vsak mesec 5 kg dol bo majka.

Uživajte v vodi in ko bo kriza se vprašajte kaj bi dali v Afriki za en liter vode!!!!

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 10:21:13   
cmokec
Jaz sem se pa vagala in mi je tehtnica po 20 dneh suše pokazala -0,5 kg. Nisem mogla verjeti, da se je premaknilo, sploh, ker je bil v nedeljo čisto nedietni dan. Tako, da imam skupja izgubljenih -2,5 kg, čaka me pa še dolga pot.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 11:23:21   
Sofi
Voda, še sreča, da jo imam rada. Zaenkrat ni nobene sile, upam, da tako tudi ostane. No, moj dan se je tudi danes začel s črno kavo bez vsega, a se to sme? Brez greha je minil tudi včerajšnji danuser posted image .

Vaga je zjutraj pokazala - 1,6kg, torej skupaj - 6,6kg, JUPIII! Še 3,4kg za izgubit! Res sem zadovoljna, včeraj sem probala stare hlače in jih jih dobila gor in zapela. Samo malce so še tesne, mislim, da bodo čez dva tedna že za nosit.

Pa moj user posted image  je včeraj rekel, da imam spet ritko.
 
Dajmo danes VSE dan preživet brez greha.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 11:27:53   
Anonimen
Sofi, ja, kava brez vsega se sme. Vsaj jaz sem jo.

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 11:30:56   
taška30
Živjo!
Moj rezultat je -1kg, torej skupno že -7kg. Pa sploh nisem tako vesela, kot bi morala biti.user posted image  Mal sem sitna danes, ker razmišljam, kaj mi pomagajo kile, če pa ta špehec okrog trebuha noče stran. Ja, saj vem - telovadba, ampak sem lena za znoret in grem sama sebi na živce zato.user posted image

Zelo sem odločena, da današnji dan zdržim, v bistvu se ga prav veselim. Sicer sem zjutraj spila kavo z malo mleka (kot vsak dan, čeprav ni po predpisih, a tega si ne pustim vzeti), zdaj sem pa na čaju, nesladkanem.

Pa še tako tečno vreme je zunaj, uf, danes res ni moj dan.user posted image
Bo katera kak vic povedala?user posted image  Da nam bo lažje.

Lp, malo sitna Taška


(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 11:33:43   
Pi-kica 1
Voda, jeeee, bodo šle kile dol. Današnjega dne sem se prav veselila, ker mi vaga kaže ta teden le pol kile manj. No, ja, sicer pa nimam več dosti za izgubit. Zaenkrat mi gre dobro, še ni krize. A čaj in kava se lahko danes pije? Je nisem upala zjutraj, popoldne pa dobim obisk in bi vsaj en čajček z njimi spila.

LP

Pi-kica

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?