|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   luksuzna soba v MB porodnišnici
4.2.2006 19:39:57   
neja76
Slišala sem, da imajo v MB porodnišnici, kot nekakšno luksuzno sobo, v kateri je mamica sama in je potrebno bivanje v njej doplačati.
Zanima me, če je katera bila v njej? Ali se je potrebno prej dogovoriti, da si v njej? Kaj v bistvu še dodatnega sploh nudi?

Uživajte!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
4.2.2006 20:01:09   
Anonimen
Če misliš alternativno sobo..če je tak naj ti povem svojo izkušnjouser posted image

Sobe ni potrebno plačat, res je da je le ena v Mb porodnišnici, ta ti bi naj bila na voljo če je le prosta..Sicer ko sem šla rodit je bila prazna..rekla, sem če lahko grem v to sobo, pa me niso upoštevaliuser posted image

Kolegica je prišla rodit, je niso nič vprašali, sami so jo dali v alter. sobo in je tam tudi rodila!Soba pa nudi žogo, gugalnik,..vglavnem bolj je podobna nekakšni "hoh" porodni sobi.Imaš svoje stranišče!user posted image


(odgovor članu neja76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
4.2.2006 20:17:39   
neja76
Ne, mislila sem bolniško sobo, že po porodu? Da si not sam z otročkom, z nobeno drugo mamico?

(odgovor članu neja76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
4.2.2006 22:03:50   
Anonimen
Ja, jo imajo, imaš baje malo drugačno posteljnino, pribor za hrano, vse je bolj "hoch". Jo pa baje zelo redko uporabljajo oz. če je gužva, dajo noter tudi druge mamice in sobo spremenijo v navadno. Ostalega ne vem nič.

Alternativni pa sta dve porodni sobi v MB porodnišnici, soba 1 in soba 6.

(odgovor članu neja76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
4.2.2006 22:37:44   
pravljica
neja, ko boš tam, izrazi željo, da bi bila rada v svoji sobi sama z user posted image  ...če bo katera prosta, ti bodo mogoče ugodile...meni so in sem jim še zdaj hvaležna user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
4.2.2006 22:43:25   
eva1
No jaz vem, da če bi v Trbovljah imeli kaj podobnega bi takoj doplačala, ker se je punčka od cimre cele noči tko drla, da nisem nč spala...če bom pa drugič mogoče v LJ rodila pa sigurno bom doplačala da bom sama v sobi...ponavadi je notr še Tv(čeprav ne vem zakaj ga rabiš), pa uglavnem mir maš-to je važn!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
6.2.2006 8:15:41   
dana
Hojla,

jaz sem rodila v Ljubljani (prvič), in sem bila po spletu naključij sama v sobi. Saj po eni strani je bilo fino, po drugi pa ne, in sicer: ko greš na WC ali se greš tuširat nimaš nobene da ti malce popazi otročka če se joka, ponoči mi tud ni bilo fino ker sva bila sama, pa nobene ne moreš nič vprašat za kakšno zadevo in sem morala vsakič klicati sestre. Tako da če bom šla še kdaj rodit bi rajši videla da ne bi bila sama v sobi.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
6.2.2006 14:08:34   
nika
Tudi ce bi imeli v MB sobo s petimi zvezdicami ne bi sla vec rodit v MB.


Nika

_____________________________

Nika

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
6.2.2006 15:51:26   
neja76
Nika, ne straši me preveč, me je že tak strah. Kaj pa je bilo tak groznega? Kam pa bi šla, mogoče na Ptuj?

(odgovor članu neja76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
6.2.2006 23:37:54   
Anonimen
Nikar se ne ustraši enega mnenja. Veliko nas je, ki pa smo zadovoljne z osebjem. Jaz nimam kaj reči čez njih.user posted image

(odgovor članu neja76)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
6.2.2006 23:42:05   
Andra
Še ena, ki se strinja z Niko. Jaz sem se drugič odločila za Ptuj in ni mi žal. Sicer sem pa v obeh primerih komaj čakala, da pridem domov in se porihtamo po svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
7.2.2006 8:59:31   
Katie1
Joj, punce, ki se vam je Mb porodnišnica zamerila, dajte bit prosim malo bolj konkretne.
Še bolj pa bom vesela kakšnega mnenja tistih, ki ste bile zadovoljne.

Jaz bom namreč zagotovo rodila tam, pa bo, kar bo.

Hvala!
K

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
7.2.2006 16:21:03   
ameli
Jaz sem tudi rodila v MB. Potem sem bila skupaj v sobi najprej z eno cimro in čez dva dni, ko je ta odšla, še z drugo cimro. Mi je bilo super, ker smo si pomagale. Ko smo šle npr. na WC ali pod tuš smo si izmenično pazile otroke. Ne vem kako bi se drugače tuširala 4-5× na dan (pa sem me mogla, ker sem nonstop smrdela ko user posted image - verjetno zaradi hormonovuser posted image ).

(odgovor članu Katie1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
9.2.2006 13:22:43   
nika
Trenutno sem v 33 tednu druge nosecnosti, pred cca petimi leti sem rodila v MB - in nikoli vec:
1.) neprijazno osebje (razen sester v intenzivni negi za bebice),
2.) nestrokovno vodenje poroda, ki je pripeljalo do tega, da je otrok skoraj umrl (imam vso medicinsko dokumentacijo),
3.) mamicam neprijazna porodnisnica.

Nika


_____________________________

Nika

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: luksuzna soba v MB porodnišnici
9.2.2006 16:39:49   
Anonimen
Pozitivne strani za MB porodnišnico:

- osebje v porodni sobi 1A (prijazno, strokovno, upoštevajoč partnerja); ker sem prosila za alternativno sobo v svojem pismu porodnih želja, so me takoj, ko so sobo sprostili, celo preselili tja, čeprav sem že bivala skoraj uro in pol v drugi sobi, ni jim bilo težko;
- mož in babica sta nonstop sodelovala, kako naj mi mož pomaga, da mi bo lažje;
- vmes mi je babica prišla povedati, kdo vse je klical in povprašal zame od sorodnikov;
- moje želje so upoštevali vse, ki so bile izvedljive;
- na oddelku sestre zelo prijazne;
- ker sem prebolevala hudo virozo oz. menda gnojno angino, so skrbele one za otroka prva dva dni; vendar se meni stanje še ni izboljšalo, zato so sestre same povedale zdravnici, da bodo še naprej skrbele za otroka, ker jaz nisem sposobna; zelo lepo od njih, čeprav to ni bila njihova naloga in jim ne bi bilo treba;
- vedno so prinesle dodatek, ko sem pozvonila, ker je bil Nejc zelo lačen dojenček in je tako kričal, da so ga po celem hodniku slišali, jaz pa brez kapljice mleka zaradi antibiotikov in bolezni
- nočna sestra ga je celo sama hranila, meni pa rekla, naj se spočijem

Skratka, nimam kaj reči. Ko sem odšla, sem v knjigo pritožb in pohval napisala zelo dolgo pohvalno pismo, ker sem bila res zelo presenečena glede na to, kaj vse sem slišala o njih.

(odgovor članu nika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kdaj v šolo?
Estrella*

Otrok je rojen decembra meseca. V šola bi ga vpisal;

z otroci njegovega letnika (58%)

leto kasneje (42%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!