|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trojček
5.2.2006 23:41:49   
Anonimen
S partnerjem sva se pogovarjala o tem, da bi k sexsu povabila enega njegovega kolega. Jaz bi ful rada probala, čeprav imam kar nekaj predsodkovuser posted image . Ta kolega mi je zelo privlačen, je tudi tak tip, da ne bi tega potem razglašal naokoli. Večkrat je bil že pri nama doma, tudi prespal je pri nama več dni, vendar do sedaj nismo prakticirali kaj takšnega. Moram povedati, da si skoraj vsak večer predstavljam kako bi bilo v troje...
Problem je, ker ne vem kako bi reagiral partner. Sicer je to on predlagal (tudi njega), vendar se bojim, da ko bi do tega res prišlo, da bi postal ljubosumen. Zanima me kako moški gledate na to, da bi nek drug moški sexal z vašo žensko? Ali ne bi bili ljubosumni?
Moj je rekel, da ne bi bil ljubosumen,vendar  da bi se to moralo zgoditi samo enkrat. Vendar nisem čisto prepričana ali je res tako.
 Pa problem je,da tega kolega še nisva vprašala, če je za. Upam da bo, moj je rekel, da že dolgo ni seksal, če sploh že kdaj je.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trojček
6.2.2006 0:44:43   
Moyca_
jaz se ne bi šla takih igerc- zna biti nevarno za nadaljno zvezo

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trojček
6.2.2006 7:05:18   
mojcadamijan
Se strinjam z Moyco

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trojček
6.2.2006 7:35:48   
Anonimen
mislm da take stavri bolje da ostanejo v glavi..če že pol je treba to doživet še ko si ledek in frej in nisi vezan v neko resno zvezo

(odgovor članu mojcadamijan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trojček
6.2.2006 8:22:46   
lelaval
Očitno med vama ni prave ljubezni, sicer v svojo vezo ne bi vabila še nekoga tretjega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trojček
6.2.2006 8:55:22   
tanikaa
Deliti nekoga z drugim, če je prisotna prava ljubezenuser posted image Niti pod razno. Nikoli in nikdar.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trojček
6.2.2006 9:14:49   
MarijaPo
se ne strinjam z gornjimi mnenji, se posebej ne s tistim delom, da med vama ni ljubezni

bi ti svoje mnenje in izkusnje odgovorila na privat, pa si zal anonimna

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trojček
6.2.2006 9:29:25   
April
sama dobro veš, da ne boš dala mir predno ne probaš. Torej, kaj še čakaš. Dva te bosta pa že pa že ukrotila, a ne.

Razpredati o ljubezni na to temo pa nima smisla. Vsakemu od upletenih očitno nekaj manjka, tvojmu tipu mal moške ljubezni al voajerstva, tebi še eden, potencialnemu kandidatu pa....hmm, le kaj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trojček
6.2.2006 9:33:55   
Anonimen
Jaz sem tudi mnenja, da to nima nič z ljubeznijo, da se kljub temu imata sigurno rada, čeprav si spolno življenje želita popestriti...nekateri to jemljejo drugače(so mogoče malo bolj konzervativni), drugi smo za takšne stvari odprti...midva sva že prakticirala malo drugače-on , jaz in prijateljica, pa morem povedat, da zaradi tega ni bilo nobenih posledic...oba sva uživala in mislim, da bova še kdaj ponovila kaj podobnega!

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trojček
6.2.2006 10:37:11   
Anonimen
Se strinjam s predhodnjo anonimno. Tudi sama sem že poskusila trojčka (jaz, moj in moja prijateljica) in nisva nikoli obžalovala, ravno nasprotno. Imava namen še kdaj ponoviti ( z njo, njim ali pa s parom).

Poskusi!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trojček
6.2.2006 11:10:53   
daddy
    Spodbudno, ta zadnji dve anonimni .... sem se že ustrašil da smo res prišli v nekakšno orto puritansko obdobje al kaj hudiča .....
  Za anonimno, ki je temo odprla, pa .... hja, probaj(te). V seksu je normalno prav vse, s čimer se strinjata udeleženca ( ali več, kadar jih je več ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trojček
6.2.2006 11:16:35   
Anonimen
Če imaš možnost... poskusi, zakaj pa ne?

Midva bi tudi, pa nekako ni priložnosti.  Že več let sanjarim, pa me še vedno ni minilo. Pred kratkim mi je kolegica povedala za sex z najboljšo kolegico in njenim partnerjem-vroooooče! Sicer sem bila skeptična, da bosta ti dve ostali kolegici- pa sta še vedno, nič se ni speremenilo. No, verjetno je to odvisno od posameznika, zase sem prepričana, da osebe, s katero bi doživela takšno seksualno izkušnjo, v vsakdanjem življenju ne bi želela srečevati.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
6.2.2006 11:21:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trojček
6.2.2006 11:35:55   
Anonimen
Probajta! Midva sva že nekajkrat in je fantastično. V taki kombinaciji kot bi vidva. Pa s parom sva tudi-v tej kombinaciji mi je bil najbolj všeč seks z njo.
Pri trojčkih in četverčkih gre samo za seks in ni razloga za ljubosumje. Vse to nima nobene povezave z ljubeznijo. Če se za to odločata dva zrela človeka, ne vem zakaj moralo koga skrbeti za razpad zveze. V vsakodnevnem življenju je veliko več možnosti za razpad zveze, ko da bi do tega prišlo zaradi takih fletnih vročih igric. No, pa o tem je bilo že veliko napisanega in z drugače mislečimi ne bomo nikoli prišl do skupne točke.
Moti me samo to, da se odločata za seks s prijateljem in da naj bi se to zgodilo samo enkrat. Prijateljstvo bi pa utegnilo zrazpasti zaradi tega. No ja, ne vem, ali pa tudi ne. Za skupinski seks je bolje imeti druge "prijatelje"user posted image  kot sicer...
Če želiš, se mi lahko oglasiš na privat in ti bom povedala, kar te zanima.
A ja, z mojim sva skupaj 17 let in imava tri otroke. Tovrstne izkušnje so naju le še bolj zbližale. Uživava v spolnosti in si jo občasno rada popestriva na vse mogoče načine. In po toliko letih nama je še vedno noro lepo in razburljivo.
Pozdravčke vsem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trojček
6.2.2006 11:50:55   
Anonimen
Če je predlagal mož in je predlagal trojčka z MOŠKIM, je 99,9% zakrinkan homuseksualec, ker sicer moški 100% kar se tiče trojčka nosijo v sebi predstavo o sebi in dveh ženskah. Sicer pa v današnjih časih ?!-a te Aids nič ne skrbi, če omenim samo eno izmed spolno prenosljivih bolezni? Če gre človek v kaj takega je že šel večkrat, oz. je to način življenja in tveganje je zelo veliko. Če si pripravljena tvegati veš pa sama. Po toči zvoniti pa je prepozno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trojček
6.2.2006 11:55:09   
Cikica
Jaz tega nebi naredila,ni mi do tega da bi seksala še z nekom poleg svojega partnerja.Če pa si tega želiš in tvoj partner tudi potem to naredita,vendar pazi da to ebi končalo vajine zveze ali jo poslabšalo.

lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
6.2.2006 11:59:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trojček
6.2.2006 12:05:42   
petraz
A, se ne bojiš, da bi to lako privedlo do razpada zveze user posted image  Vse lepo in prav, ko se o tem govori, ampak ko do tega pride, pa vsak drugače misli..... user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trojček
6.2.2006 12:06:03   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če je predlagal mož in je predlagal trojčka z MOŠKIM, je 99,9% zakrinkan homuseksualec, ker sicer moški 100% kar se tiče trojčka nosijo v sebi predstavo o sebi in dveh ženskah. Sicer pa v današnjih časih ?!-a te Aids nič ne skrbi, če omenim samo eno izmed spolno prenosljivih bolezni? Če gre človek v kaj takega je že šel večkrat, oz. je to način življenja in tveganje je zelo veliko. Če si pripravljena tvegati veš pa sama. Po toči zvoniti pa je prepozno.







Anonimna, tu si pa tako kiksnila da je kr joj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trojček
6.2.2006 12:10:43   
nInAzWeRiNa
jst pa ne verjamem v take stvari ...mogoče zato ker ne uživam v sexu brez čustevuser posted image pa tut mal preveč sem ljubosumna-kaj čmouser posted image moj pa pomoje bi bil za kej takšnga sam 2ženski varjanta...100 ljudi 100 čudi sam nisem si misnla da je to tok pogostouser posted image
Lp.,nina

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trojček
6.2.2006 12:21:46   
Maček Muri
Meni osebno sicer ni do tega, mojemu tudi ne, če pa to odgovarja vsem vpletenim se mi pa ne zdi prav nič narobe.


(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trojček
6.2.2006 12:29:05   
Anonimen
Če vama paše, zakaj pa ne?
Sama sem si spolnost vedno predstavljala kot nekaj, kjer je vse dovoljeno in pozitivno, dokler sta oba partnerja za to, pa naj bo to trojček, sado-mazo ali pa v temi pod odejo. Torej dokler obema predstavlja užitek, go for it.
Čeprav meni trojček ne diši, mojemu partnerju pa tudi mislim, da ne.
Torej kakor vama paše. Odkrit pogovor o vajinih željah in fantazijah, preden jih izpolneta, verjetno ne bo škodil.

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
6.2.2006 14:01:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trojček
7.2.2006 9:16:25   
atasmrk
Veliko je takšnih, ki imajo fantazije o seksu še s kom (m/ž) ali s parom. Mislim da mora človek za nekaj takega dozoreti in si odgovoriti na vprašanje ali gre zgolj za radovednost ali pa resnično potrebo po poživitvi spolnega življenja. Do takrat pa naj ostane le fantazija, ker, kot je že nekdo pred mano napisal, zna takšna spolna avanturica nepredvidljivo vplivati na zvezo.

< Sporočilo je popravil atasmrk -- 7.2.2006 9:17:47 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trojček
7.2.2006 9:53:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me kako moški gledate na to, da bi nek drug moški sexal z vašo žensko? Ali ne bi bili ljubosumni?



Seveda je odvisno od vas treh.. ampak kakor opisujes in po mojih izkusnjah bos zelo tezko se kaj boljsega dozivela v zivljenju..
Ce bi bili moski ljubosumni? Nekateri bi bili.. nekateri ne bi bili.. meni osebno bi to bilo fuuuuulll dobr... V primeru, da meni tisti tip ne bi bil vsec.. oziroma.. se z njim ne bi ujel na prijateljski ravno.. potem bi mogoce imel kaj proti.. sicer pa cisto nic..

Tisti ki modrujejo, da med vama ni ljubezni, ker imata taksno zeljo.. so pa prav hecni.. ker brez izkusnje nekaj govorijo.. tko da mimo taksnih komentarjev gres lahko bolj mirno kot mimo lanskega snega..

Jaz ne pravim, da to naredi ali pa da to ne naredi.. ampak poslusaj sebe in ce se ti zdi, da bi zate bilo dobro.. potem nimas kaj razmisljati..

Nastane lahko samo en problemcek.. ko pravis, da je tvoj rekel, da ne bi bil ljubosumen, ce bi bilo enkrat.. Ce bos ti ugotovila, da ti je to zlo fajn.. in bi potem se.. kar se zelo verjetno lahko zgodi..  in bi on bil ljubosumen.. v tem primeru lahko naletita na majkeno priloznost za resit.. ampak ni panike.. Vse se da resit..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?