|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še je kaj upanja????
7.2.2006 21:58:47   
Anonimen
Danes sem bila na prvem pregledu pri G. Test je bil pozitiven, ampak sem doživela veliko razočaranje user posted image user posted image user posted image . G ni našla srčnega utripa. Po zadnji M sem noseča 8t, po UZ pa 5t. A še je kaj možnosti, da se pojavi utrip. Pred abrazijo (naj bi jo imela v soboto) imam še en pregled, in še vedno upam na najboljše, čeprav je danšanji dan ena sama žalost.

Vzrok bi naj bil prehlad!

Ima katera karšnokoli izkušnjo s tem? Zelo bi bila hvaležna za vsako besedo.

lp

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še je kaj upanja????
7.2.2006 22:02:17   
total
Lahko ti samo rečem,da še naprej upaj in drži se
,če ne bo zda,j bo pa kmalu veselje lepše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še je kaj upanja????
7.2.2006 22:18:17   
darja.grm
Oj, če ti je pokazala, da si noseča šele 5 tednov, potem se ni kaj bati da nebi blo utripa.Pri meni tudi na prvem ultrazvoku še ni blo utripa, par dni kasneje pa je že bil.Nikar naj te ne bo strah, vseeno upaj da bo vse v redu.Držim pesti.

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še je kaj upanja????
8.2.2006 10:15:20   
Naja30
Tudi jaz mislim, da je za utrip še prezgodaj. Samo ne vem, zakaj te imajo že namen na abrazijo poslat? Saj je bilo že veliko primerov, da se utrip tako zgodaj ni videl,čez kak teden pa že.

Upaj na najboljše, ne nerviraj se in poskusi biti optimistična. Pa javi nam, kako bo.
Držim pesti! user posted image

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še je kaj upanja????
8.2.2006 11:27:15   
Anonimen
Meni se zdi za abrazijo to zelo hitro. Jaz osebno bi še malo počakala. Mogoče bi bilo dobro, če bi pisala na med.over.net dr. Pušenjaku, ki je zelo dober ginekolog ali pa tam malo poišči z iskalnikom, če je že katera o tem kaj spraševala. Držim pesti, da se bo vse lepo izteklo !user posted image  za srečo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še je kaj upanja????
8.2.2006 14:10:37   
cicido
Da najde srcek, imas casa se do 8 tedna, saj naj bi se videl in slisal sele okrog 6 t. To so rekli moji cimri iz porodnisnice. Po moje je za abrazijo res prekmalu, razno ce g vidi vzrok zanjo se drugje, kar pa bi ti po mojem povedala.
Drzim pesti zate in za pikico. Ne obupaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še je kaj upanja????
8.2.2006 14:39:18   
KODA
Meni se je utrip slišal šele okoli 8 ali 9 tedna.
Pri obeh nosečnostih.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še je kaj upanja????
8.2.2006 15:45:49   
Sulfinija
Punca ne takoj obupat.Pri meni je prvič slišala srček pri 7t vendar žal ga v 8t4dni več ni bilo in sem morala na abrazijo.Sem vseeno upala,da se je zmotila vendar se žal ni,ker sem se odprla in začela krvavet na pregledni mizi.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še je kaj upanja????
8.2.2006 20:14:11   
pika_b
Hvala vsem za vzpodbudne besede.

Ampak meni vseeno ni nekaj jasno. Kako to da je po UZ 5-6t po zadnji M pa 8,5t.

Glede nato, da je po zadnji M 8,5 bi po njenem že moral biti utrip. A je možno, da sem kasneje zanosila????

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še je kaj upanja????
8.2.2006 20:51:15   
Anonimen
Joj, ne me zdaj kregat, če sem bom zmotla ( ne morem verjet, da tak hitro pozabiš ), ampak ginekologi računajo PDP tako, da k datumu zadnje menstruacije prištejejo 7.dni +9. mesecev. Torej, če si imela zadnjo menstruacijo 1.1.2006, imaš rok 8.10.2006. Ampak ni pa nujno, da si zanosila takrat, ampak si lahko kasneje. to se potem vidi na UZ. Jaz sem vedno bila prepričana, da nisem zanosila takrat, ko so mi določili, ampak cca. 1.teden bolj pozno ( oz. še več ). In res, na zadnjih UZ je velikost ustrezala tistemu datumu za katerega sem jaz mislila, da sem zanosla. Nič še ni izgubljeno, ampak jaz bi še malo vstrajala pri G glede roka abrazije. Naj še malo počaka !!!

(odgovor članu pika_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še je kaj upanja????
8.2.2006 21:02:14   
zmajčica
Pozdravljena,

meni se je avgusta 2005 zgodilo enako: ko sem bila po ZM noseča nekaj čez 8t je moja G ugotovila, da je plod nehal rasti v 6t. Saj bi se v 8t utrip že moral videt. Tudi ostale karakteristike GV so kazale, da se plod ne razvija že 2 tedna.
G me je vprašala, ali naj z abrazijo še počakava, pa sem ji dejala, da zaupam njeni strokovni presoji in da v kolikor ni več upanja, želim, da me čimprej očistijo.
Brez skrbi, v MB so mi v ponedeljek (ko sem bila naročena na abrazijo) naredili še en ultrazvok in G je potrdil ugotovitve moje G. Žal.
Po abraziji naredijo histološki (mislim user posted image ) pregled tkiva. Pri meni so ugotovili, da je plod z posteljico že razpadal, pa čeprav nisem imela nobenih krvavitev, kot so pri splavu pogoste oz. sama krvavitev nakazuje na splav ali na grozeči splav.

Tako pač je. Statistika. user posted image
Živeti je treba dalje. Pa čeprav je do te zanositve trajalo 1 leto. In sedaj po abraziji še vedno nisem noseča. Pa je z nama obema vse O.K. (dala sva skozi že osnovne preiskave, jaz celo THL).

Vsem bo enkrat uspelo. Ne samo zanositi, ampak tudi donositi.

Jaz na tvojem mestu v tem trenutku ne bi preveč upala. ampak nisem na tvojem mestu.

Srečno!

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še je kaj upanja????
9.2.2006 19:57:15   
Anonimen
 
Hvala še enkrat vsem za odg. in prijazno besedo. Žal danes je UZ pokazal nespremenjeno stanje. Pikici ne bije srček že 10 dni, tako, da moram jutri zjutraj na abrazijo. Sem bila pri dveh G in povsod enako.

lp user posted image user posted image




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še je kaj upanja????
10.2.2006 13:12:54   
Naja30
Drži se, podi pogumna in bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še je kaj upanja????
12.2.2006 21:09:25   
mis



Pogumno naprej. Tudi jaz sem prvic imela abrazijo septembra, pa odkrili in operirali so pregrado, v torek pa sem zopet zagledala user posted image  in upam na najbolje. Sem s tabo, ker vem kako je.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Imena za punčko:
Nezy85



Lia (24%)

Lina (24%)

Taja (32%)

Žanet (14%)

Nejša (6%)


Število vseh glasov: 459

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!