|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 11:38:07   
Anonimen
Kaj? Predlogi? Malo je dolgčas.

Jaz sem že user posted image  spekla vse CD-je, ki jih imajo v knjižnici user posted image .

Konec tedna bom pa še malo porisala sobico, ker mali ful uživa, ko je na revijalni in gleda Puja in Miki miško.

Delam pa tudi že drugo pesmarico. S pesmicami, ki so na CD-jih.

Sem zadnjič našla v knjižnici CD od Pika Nogavičke s pesmicami, ki jih pojejo naši glasbeniki (Anja Rupel, Nuša Derenda, Tokac,..) in je tako fajn, da še ati poje zraven user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 12:33:30   
Lunca1
Trenutno se ubadam z idejami kako naredit poročna vabila, pa se mi še ne sanja kako. Da bi bilo enostavno in lepo, pa ne preveč drago.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 12:44:22   
tascha
Jest že malo porisujem steklene kozarce z rožicami, da jih bom potem dala za 8. marec. In pa porisujem take šalčke za kavo ali čaj, pa bom notri zasadila čebulce od zvončkov, narcis...user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 12:46:33   
tascha
Aja Urska. A ti delaš v Moravskih toplicah (sem včeri brala)? Me zanima, če delš tudi zdaj med porodniško. Mi gremo namreč med počitnicami tja, pa me zanima kakšne delavnice bodo, ker moj tavečji ful rad ustvarja?!user posted image

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 13:51:20   
malika
http://www.mojdan.si/index.php?cPath=57_51_63&osCsid=4a61c5ff9223297847c72a03ddd62340

Lunca tukaj je par luštnih poročnih servetk, pa lahko narediš vabila kar s servietno tehniko. Te so sicer malo drage, ampak po moje bi našla tudi v kakšni bolje založeni trgovini kaj primernega. Kupiš lahko tudi zlate obročke(Obi, baumax,...) in jih potem nalepiš na vabilo k motivu kot dva prstana. U, jih že vidim user posted image  .
Pa zadnjič je bila na MONu (skrinjica idej) ena tema kaj za darila svatom,pa so punce kot vedno natrosile dobrih in poceni idej, da te kap user posted image
http://med.over.net/phorum/read.php?f=109&i=37252&t=37252

Drugače pa sama trenutno samo hrčkam(latinski izraz za nabiranje idej user posted image  ), tamali je bolan in me zahteva 100% zraven, tako da ne morem ustvarit nič!  So mi pa tvoje ideje tascha super!!!user posted image



_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 15:24:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tascha

Aja Urska. A ti delaš v Moravskih toplicah (sem včeri brala)? Me zanima, če delš tudi zdaj med porodniško. Mi gremo namreč med počitnicami tja, pa me zanima kakšne delavnice bodo, ker moj tavečji ful rad ustvarja?!user posted image


Ne zdaj med porodniško pa ne delam. user posted image  Sem pa zadnji 2 leti vodila ustvarjalne delavnice in pisala program za otroke. Lahko pa vprašam šefa, če bo letos kaj. Ponavadi sem jaz dajala vsebino otroškega programa na internetno stran Term 3000, zdaj pa ne vem kako bo.

Za katere počitnice?

(odgovor članu tascha)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 15:32:11   
muha1
Pravkar sem spletla jopico za hčerko, sedaj pa mislim, da bom malo ustvarjala s svilo (slikanje na svilo)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 15:36:13   
BARBARA R.
Začela bom šivati pustno oblačilo za našega sončka.
 
        user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 16:49:56   
tascha


Za katere počitnice?


Za drugi del od 26.2 naprej. Takrat gremo mal pogledat v vaš konc.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 20:10:01   
lelaval
Se s starejšima otrokoma ubadamo, kaj bosta za pusta. In, ali naj kostime naredim sama ali kupim. Kupljeni so mi ful nikakvi, pa še dragi.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
8.2.2006 20:40:22   
*tasika*
Jaz trenutno nič ustvarjalnega. user posted image

(Učim se za en izpit - če je to za koga ustvarjalno. user posted image )










(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
9.2.2006 8:33:32   
barba
Jaz ustvarjam diplomo user posted image . Drgač pa šivam stvari za najino dete, ko mam čas. Trenutno je na vrsti kopalni plašček.user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu *tasika*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
9.2.2006 8:41:13   
MarijaPo
Jaz se spravljam strikat jopico (ker se nikoli nisem sestrikala jopice in imam tremo), sicer pa bom te dni sesila oblekco za hcerkico in spalno vreco.

Glede porocnih vabil: midva sva dala enemu prijatleju za napisat pesem - tako, ki bi odrazala vabilo in sva jo sprintala na lep papir, nalepila najino sliko in poslala - je bilo ful izvirno in simpaticno. (pesem je bila rahlo pohujsljiva)
Sestra je pa z zelo lepo pisavo - tisto starinsko, napisala vabila na tak lep papir in jih poslala.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
9.2.2006 8:45:13   
Anonimen
lunca 1, za vabila sem js kupila mal lepši papir - zgledov je tko k da je na roko narjen, bil je pa bel. pol sem pa oblikvala v računalniku lepa povabila jih tut mal okranclala pa tko in jih sprintala na te liste. liste sem zvila v rolice in jih zvezala s svilenim rdečim trakom - rdeča je bla najina barva na poroki. vabila so bla res ful lepa, izpadla so fensi :) izročala sva jih osebno in so bli tut vsi navdušeni nad njimi.


drgač pa trenutno moje ustvarjanje se je zanč ustavlo na risanje na folijo z barvami za steklo - pol pa te likce dam na okna da jih lohk tamala občuduje.
največje ustvarjanje je pa trenutno fax user posted image  groza!

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
9.2.2006 9:37:01   
Anonimen
Najina vabila na poroko si lahko pogledaš v albumu.

Zunaj je prozorna plast na kateri sta poslikana najina prstana (še moje ime se vidi vgravirano) in najin sinek, ker jih vabiva tudi na krst.

Znotraj je pa napisano vabilo na perlastem listu, ki ima odtis in je  hrapav kot prstni odtisi. Na vabilu je par verzov in pa prav tako najina prstana  poslikana na kali. Kale bom imela namreč v šopku...

Vabila sva dala delati, ena pa stane 400 sit

Za geslo mi piši privatuser posted image

< Sporočilo je popravil URSKA -- 9.2.2006 9:38:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
10.2.2006 6:47:22   
Lunca1
Punce hvala. Imam pa dve vprašanji, a je servietna tehnika primrna za na karton oz papir, pa še nikoli je nisem delala, tako da ne vem če je to primeren trenutek za začet eksperimentirat. Drugo pa je, tiste, ki ste printale na drugačen papir. A če je grob, a kaj razliva, če imaš inkjet, pa  a je mogoče že katera printala na prosojen papir, ki izgleda kot folija?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
10.2.2006 8:32:33   
tascha
Servietno tehniko komot delaš na papir in karton.user posted image
Za printanje pa ti ne vem povedat.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
10.2.2006 12:37:15   
Anonimen
Lunca, moja vabila so na prozornem papirju. kako so jih naredili ne vem.

Sem pa že printala na folijo, pa se je spacalo. Pri kopiranju pa je bilo super. Rabila sem pa za švinglice, ker se ne vidijo, če jih imaš na mizi.user posted image


(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
12.2.2006 13:20:13   
malika
Lunca,servetna tehnika je nekaj najenostavnješega. Motive servetk lahko lepiš na čisto navaden papir. Mislim, da je to ena redkih tehnik, ki te nikakor ne morejo pustit na cedilu user posted image  . Poskusi naredit eno stvar, pa boš takoj videla o čem govorim

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A katera ustvarja trenutno kaj?
12.2.2006 20:06:10   
Grascakinja
Jest sem pa danes ustvarila svoje prve hlače na mašino, za mojo pikico. Nimam pojma o šivanju, še manj o krojenju, pa sem kroj kar sama narisala z enih obstoječih hlačk. Danes sem torej naredila prototip - iz ene svoje kariraste srajce, ki sem jo našla med oblekami in je ne nosim. Uspele so prav lušne, le da so spredaj malček prenizke, pa jih bom naslednje že izboljšala. Sem kar malo ponosna nase, sem vam mogla povedat.

Glede poročnih vabil pa sva midva tudi kupila lep papir in naprintala vabila na računalnik, zvila v rolo in povezala s svilenim trakom. So bila ful lepa, pa na ta način so bile tudi zahvale potem. Pa ne vem, če je vse skupaj stalo 5 jurjev. Kje, prej 3.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?