|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se vaši otročki radi žulijo?
8.2.2006 20:20:49   
kepa*
Pri nas pomeni žulijo = cartlajo. Naš Gašpi je pravi cartljivček (požulenček), sploh zadnje čase. Zelo rad je na rokah, pa daje poljubčke. In če ga vprašaš, ali je Gašpi moj, se z ličkom tk stisne k tebi.
Najlepše je pa zjutraj, ko okoli šestih pride k nama ležat. Takrat je pa tk cartljiv, da je joj. Se kar z ličkom stiska k meni, pa leze name, me lubčka, jaz pa seveda user posted image user posted image user posted image .
Oh, bi ga kar pojedla.

Se vaši tud radi cartljajo?

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se vaši otročki radi žulijo?
8.2.2006 20:21:49   
Anonimen
Ja, naš tudi, čeprav bo že štiri leta vsak čas.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se vaši otročki radi žulijo?
8.2.2006 20:32:48   
andrejaz
Naš 17 mesečnik pa se sploh noče crklati. user posted image user posted image Imel je samo obdobje okoli 1 leta starosti, kjer se je 2 meseca malo bolj crkljal, drugače pa sploh ne. user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se vaši otročki radi žulijo?
8.2.2006 20:40:34   
lelaval
Moja hčera bo stara 9 let in je še vedno pravi carljivček. Vsak čas se pride cartat. In, če srečamo kje učiteljice, se gre kar žulit, pa vzgojiteljice iz vrtca.
Bo treba že počasi pazit glede cartanja - predvsem z nasprotnim spolom  user posted image
Sicer pa še vedno oba s sinom (7,5 let) prilezeta zjutraj k nama (pa imata TV v sobah, da bi za vikend dlje ležala), pa sploh se rada še vedno cartata. Midva pa pravima, da jih bova še kar, dokler bosta hotela. Tamala pa je itak cartl. Od vseh.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se vaši otročki radi žulijo?
8.2.2006 20:47:14   
frutka_
Joj, moj mali ima tudi žulitis! Meni se zdi, da bi kar v nezavest padel, ko ga pocartaš. Celi mehki postane in se stisne tesno pod vrat pa nekaj momlja poleg...V naši družini imamo en ritual, da ko pridemo domov gremo najprej na taveliko posteljo in se nanjo uležemo pa se pocartamo. Mi2 si dava lupčka, mali pleza po nama...v bistvu doživljamo to, kar nekateri sicer zjutraj. Mi smo prestavlii na popoldan, ker gre ati pred 6.uro zjutraj v službo in sva tako zjutraj sama ... Nam vsem paše, potem pa gremo počasi vsak k svojemu delu, mali med igrače, mi2 pa za šporhet.

Ja, pravega "žuleka" imam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se vaši otročki radi žulijo?
8.2.2006 20:48:59   
kofetek2010
naš tavečji tud user posted image  še vedno zvečer v postelji vsaj za 2 minuti user posted image
tamala pa itak user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se vaši otročki radi žulijo?
8.2.2006 22:44:41   
Anonimen
Tibor se nikoli ni, zadnej čase pa skozi rajše. Jaz pravim, da "se fila". No, pa priznam, da jaz tudi.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A se vaši otročki radi žulijo?
8.2.2006 22:45:23   
KODA
Tastarejši ni bil nikoli kaj preveč podvžen k cartanju.Toliko,kot mu je pasalo,pa še to bolj na hitro.
Tamali pa bi bil non stop na rokah,se stiskal,ljubčkal,božal.Pravi mali priliznjenec je.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A se vaši otročki radi žulijo?
9.2.2006 13:33:55   
dory
Jaaa in to sem tolk vesela...najrajs zjutri pa zvecer....mi da enga lupcka in se sam tko k men stisne, da si zelim,da taksni trenutki ne minejo....to me pa tok prevzame,da sem vcas ornk solznauser posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   TIA je tak crkljanček najin
23.2.2006 22:09:46   
Pupica
Zelo.
Pa sem pričakovala da se bolj mazila do 1 leta, ko sva se še dojili, ampak se je le bolj po 1 letu začela. Oz. pri očku se je crkljala tudi pred 1 letom, mi2 pa sva imeli dojenje.
Potem pa mi2 nekaj časa nisva imeli ničuser posted image očka pa ona pa še kr cartljanje.
Kar naenkrat je pa prišlo obdobje, ko se je ful začela crkljat. Sedaj pa to traja kr čez cel dan. Vse zobke, in težavice po cepljenjih je premagala tako da se je naslonila, mrmrala pesmico in se crkljala en čas pri enem en čas pri drugemuser posted image
Obvezno je pa skupinsko zjutraj in zvečer.Takrat se obrača kot vrtavka, zdaj k enemu zdaj k drugemu se lubčka, crklja, objema. To je zvečer.
Zjutri pa pokliče mama, mama, če je tišina pa začne očka klicatuser posted image Nato na sredino ajat, pa čist pri miru leži, mi2 pa jo božava, in crkljava...Ampak pomoje vsem 3 paše. Ne vem, vsaj za mene so to eni izmed lepših trenutkov. Tako da le tiho ležim in jo božam, in uživamuser posted image


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?