|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otečen šiv
12.2.2006 10:53:45   
alenkica
Zadnjič, sem pogledala kakšno je stanje šivov, imela sem jih le tri, in sem opazila, da je še eden ostal in da je okoli njega rahlo otečeno.

Zato me zanima, s šim ste si to pozdravile, ste si kaj mazale ali kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otečen šiv
12.2.2006 11:11:31   
KODA
Meni so se vneli šivi po taprvem carskem rezu.Dobila sem antibiotoke.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otečen šiv
12.2.2006 11:21:05   
šnucika
Tudi meni je otekel en šiv in namesto,da bi vlekel skupaj,je šlo narazen in se celo malo ognojili.
Patronažna mi je rekla,da naj grem do moje zdravnice in prosim za recept - sicer bel,za bivacin spraj,antibiotik.
Ful je pomagalo,špricala sem si dvakrat dnevno in po tednu dni je bilo popolnoma zaceljeno!Sedaj po dveh mesecih od poroda sploh ne vem,da je bilo tam šivano!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otečen šiv
12.2.2006 14:28:36   
soncka
Tudi jaz sem šla ravno včeraj po bivacin spray in to kar direkt v lekarno. Za enkrat še nič boljše, me pa veseli prebrat, da zna bit v par dneh.
LP

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otečen šiv
12.2.2006 22:52:55   
karmina
Jaz sem imela po mojem štetju osem šivov, mi niso hoteli povedati, in sem imela podobne težave. Takrat je bila pa še vročina tako da sem imela precejšnjo oteklino. V bolnici sem dobila led, ki mi je sicer oblažil oteklino ampak zadadi šivov pa ni kaj dosti pomagalo. Ko sem prišla domov iz porodnišnice sem si po naukih babice, ki je bila z mano v porodni, večkrat na dan izpirala s kamiličnim čajem in vato. To mi je resnično pomagalo. Kamilice so za izpiranje enkratna zadeva pa še naravna.

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otečen šiv
13.2.2006 8:17:43   
soncek&luna
meni so se sivi tudi vneli pa sem se tusirala po N-krat na dan... 'na sreco', ko sva z malim bila se na pediatricnem oddelku... so sestre poslale po zdravnika in me je pregledal ter predpisal antibiotike... ti predlagam da se gres pokazat zdravniku...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu karmina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?