|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srki,kako je potekala operacija
16.2.2006 11:47:57   
Anonimen
žrelnice pri tvojem otročku?
Je vse v redu sedaj?Če si že kje odgovorila,mi oprosti,da tega nisem
poazila.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: srki,kako je potekala operacija
16.2.2006 11:56:36   
srki
O Neva, pa si me prehitela. Skozi te imam v mislim da ti napišem, pa kar ne najdem časa, ampak to ni izgovor.

Mali ni šel na operacijo, ker je bil nekoliko prehlajen in ni imel čistega noska, pa tudi hemoglobin je bil prenizek (107). Sicer pa smo šli tja cokom in pokom, z potovalko, igračami...ko ga je dohtar pregledal pa je rekel, da bi rajši počakal glede na njegovo stanje in smo dobili drug datum in sicer 15.5. Upam, da se bo samo od sebe uredilo in da operacija ne bo potrebna. Če pa ne...potem bomo pa šli, če ne bo kakšne viroze tudi takrat. Lepo da si se spomnila name, evo ena user posted image  zate. Lep dan ti želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: srki,kako je potekala operacija
16.2.2006 12:14:04   
Anonimen
Dilema!Po eni starni,bi človek raje videl,da je že vse za njim,
problem rešen,po drugi pa se oddahne,da operacije ni bilo,kajne?
Tole čakanje je kar malo tečno.
Da bi se samo uredilo,močno dvomim,vama pa želim.Ampak,če se bodo
nahodi in viroze še kar naprej vrstile,bo pa potrebno,ni kaj.
Torej,ko bo napočil čas,bosta pač šla,pa spomni meuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: srki,kako je potekala operacija
16.2.2006 12:22:33   
srki
Imaš prav, po eni strani se mi je kamen odvalil od srca, po drugi pa misel, da nas spet čaka isto. Ko smo prišlo tja, mi je sestra rekla, da lahko ostanem z njim v bolnici, ko sem jih pa spraševala par dni prej, pa je bil odgovor negativen. Svašta. No, pol smo pa itak odšli domov. Tudi jaz močno dvomim, da bo kaj boljše. Zdaj je bil še ne 14 dni zdrav, evo, že spet nekaj kašlja in smrka....Ah, upam na boljše.
Prisežem, da te ne pozabim! user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: srki,kako je potekala operacija
16.2.2006 12:35:18   
Anonimen
Sejk sem že omenila,da je bil moj sin operiran.
Garantiram,ti,da bote pol imeli mir z nahodi.Moj sicer še vedno težko diha
skozi nos,ampak zaradi prirojene napke.Nosne kosti so narobe zraščene.
Ena nosnica je zožena in kapilare v nosu so zelo tanke zato večkrat
krvavi iz nosa.So mu že žgali kapilare,malo boljše je čisto pozdravilo pa se ne bo.Razlika je  le ta,da po operaciji nima več zelenaga izcedka iz nosa.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: srki,kako je potekala operacija
17.2.2006 7:17:23   
srki
Iz tvojih ust v božja ušesa user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?