|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Steklokeramična plošča?
17.2.2006 12:37:26   
total
Ima katera to ploščo za kuhat in kako se obnese,kajti želela bi jo v novi kuhinji? Kakšna je poraba elektrike in kako se jo čisti?

Lp in hvala za pomoč.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Steklokeramična plošča?
17.2.2006 12:49:34   
pikica123
Pri nas mamo že ful dolgo steklokeramično ploščo. Ful se obnese, res je fajn. Pri elektriki se nč kej dost ne pozna, za čiščenje je ful bolše, kot plin, dobijo se sicer posebna čistila, ampak jst to kar z prilom, pomivalko, če je treba tud z mrežco:), ni nobene panike, ni nč občutljiva. V mamini kuhnji je stara plošča 8 let, pa je sam par mejhnih praskic, pa še te niso tok opazne. Pa je ni nikol noben kej posebej merkov.
Lp

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Steklokeramična plošča?
17.2.2006 12:53:07   
MarijaPo
Ima jo moja tasca na morju in doma - na morju jo tudi jaz uporabljam, ker sva tam velikokrat z mozem.

Meni je hitro reagiranje plina tako vsec, da je nisem kupila, ko sem obnavljala stanovanje.

Tasca ima tudi tisto neko buster funkcijo, ki segreje npr. 3 l vode v 3 minutah in tist je res fino, cisti se tud zlahka, samo ima ze zdaj spraskano, pa je plosca stara kake 1/2 leta, ce te to ne moti, go for it. user posted image

(odgovor članu pikica123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Steklokeramična plošča?
17.2.2006 12:55:17   
Bubamaraa
Jaz jo tudi že imam cca 7 let...In sem resnično zelo zadovoljna z njo....user posted image user posted image user posted image user posted image Jo ne zamenam nikoli več....Je pa problem če zmanjka elektrike......user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikica123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Steklokeramična plošča?
17.2.2006 13:01:26   
Sulfinija
Pozdravljena!

Tudi jaz jo imam navabi si jo tudi ti in ne bo ti žal.Poraba elektrike je res majhna se sploh ne pozna,kajti ko se neke temperature plošča žari se lepo ugasne in greje dalje normalno.
Jaz jo čistim z pomivalko in Jarom ali pa v Avstriji se dobi eno dobr čistilo gor je narisana stklokeramična plošča in dolgo zadostuje.
Jaz jo imam cca.8.let.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Steklokeramična plošča?
17.2.2006 13:35:52   
Anonimen
Pred dvemi meseci sem si ga privoščila,
Zelo zadovoljna,koko porabi ne vem.Imam dva plin,dva elektriko.
Po nekajkratnem preizkušanju končno našla pravo čistilo.
Mastro Lindo-razmaščevalec.Pošpricam pobrišem z mehko gobico,če je
kaj prižkganega je posebno strgalo,ki ga zraven dobiš,ko kupiš štedilnik.
Nato pa še z tekočino za stekla in papirnatimi brisačami do čistega zglancam.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
17.2.2006 14:19:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Steklokeramična plošča?
17.2.2006 15:31:20   
SaaS
Jaz jo imam tri leta in sem zelo zadovoljna. Sploh nisem pomislila na kaj drugega, ko sem jo kupovala ob selitvi na svoje. Moja mami ga ima pa že 18 let (še vedno istega in še vedno dela!). Pri nas nihče več ne razmišlja o plinu. Čiščenje se mi zdi pa veliko bolj enostavno kot tiste rešetke pri plinskem štedilniku. Zraven sem dobila neko strgalce, s katerim spravim dol tudi kar ne gre z gobico.
Edina stvar kar me pri mojem moti je ovalna rinka. Najprej se mi je zdelo fino, ker lahko pečeš ribe. Ampak problem je v posodah, ki jih ni. Tista dva ovalna modela ponve, ki se jih dobi v naših trgovinah, pa staneta juhuhu. No eno sem si pač omislila. Ampak, če ga bom kdaj menjala bom kupila takega s štirimi okroglimi rinkami.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Steklokeramična plošča?
17.2.2006 15:53:44   
Evina
Če se odločaš za nakup, ti vsekakor svetujem, da pogledaš tudi INDUKCIJSKO steklokeramično ploščo. Sama imam tako ploščo in ti jo zelo priporočam. Res, da je nekoliko dražja, je pa veliko hitrejša od navadne. Hitreje reagira - tako hitro kot plin. Ne bo ti žal tistih tisočakov, ker je veliko bolj kvalitetna. Izgleda pa enako kot navadna. Deluje pa na drugačen način: Pri navadni plošči se ogreje plata, ki nato greje posodo, pri indukcijski pa greje direktno posodo. Plata ostane mrzla, če kuhaš kratek čas. Drugače pa se ogreje od vroče posode. Če te še kaj zanima, mi piši na zasebno.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Steklokeramična plošča?
17.2.2006 16:20:34   
Primoza
Kot so povedale že druge je praktična zadeva, enostavno se jo čisti s strgalom, paziti moraš le de na posuješ po vroči plošči sladkorja, ker če ga nato ne odstraniš, se lahko ob ohlajanju plošča poškoduje.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Steklokeramična plošča?
17.2.2006 17:42:05   
sezam
Jaz jo imam tud in je ne zamenjam. user posted image user posted image user posted image  Sem ful zadovoljna. Nabavi, nebo ti žal.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Steklokeramična plošča?
18.2.2006 23:43:55   
Šoni
Evina, res je indukcijska plošča prima, hitra, samo si pozabila omenit, da na njej lahko kuhaš samo z posodo, ki je primerna za indukcijsko ploščo in sicer je to taka posoda, ki reagira z magnetom, če to tako laično povem. Kar pomeni, da če imaš indukcijsko kuhalno ploščo, ti razne teflonske ponve in stekleni čajniki ne pridejo več prav, pa seveda emajlirana posoda, itd.

Sama imam steklokeramično navadno ploščo in sem zelo zadovoljna, me je skrbelo kako hitra bo reakcija če zmanjšaš moč v primerjavi z plinom, pa ni panike. Imam itak posodo s sendvič dnom, tako da že sama posoda, še nekaj časa drži toploto in sploh ni razlike.

Imaš pa možnost tudi kombinacije plina in steklokeramike, možnosti je kar nekaj..

LP Šoni

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Steklokeramična plošča?
27.2.2006 20:47:40   
Alika
Jz imam kombinirano steklokeramična+plinuser posted image .Sam tega ne kupituser posted image .Men je taaakoooo žal,da nism kupila brez plina!!!!!!Je obupno za čistit.Drgač sem pa s ploščo zelo zadovoljna in zbiram tolarčke,da jo bom zamenjala....-samo za steklokeramično brez plinauser posted image
Upam,da bo kmal rataluser posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?