|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ART IZLIVI - 2.
18.2.2006 17:43:43   
*Karmen*
ŽENSKA
 
Ženska je čudežno bitje
ki tisoče čustev pozna.
Zdaj joka in solze preliva
čez hip nasmejana je vsa.
 
Neverjetno jo ličenje zanima,
moda ji usodo kroji.
Vedno s kilogrami se ubada
in povsod svoj nos tišči.
 
Pridna je kot mravljica:
pere, kuha in pospravlja.
Najlepše pa so zanjo ure,
ko ob kavici opravlja.
 
Res šibkejša je od moških
in pretepa ne pozna.
Zmaguje pa s pogledom lepin
z njim premaga srca vsa.
 
Vendar ženska ima močno orožje.
Potreben zanj orožni list bi bil.
To je jezik  njen nabrušen
ki še vola bi ubil.
 
 
MOŠKI
 
Nogomet in avto njihov
neusahljiva sta jim tema.
o njih ves dan in vso noč
govorili bi čis't brez problema.
 
Med prijatelji so pravi levi,
brez čustev, močni, glasno govorijo
ko pridejo domov pa se
v nežne mucke spremenijo.
 
Njihov je življenjski cilj
da bi žensko psiho razumeli,
a žensk ne morejo razkrinkat
četudi bi sto let živeli. 
 
Orožje njihovo so roke
s pretepom reši težke se zadeve.
pri njih vlada zakon džungle
jezik krama je za reve.
 
Kakorkoli že razmišljaš
živeti z njimi je težko
a če še enkrat razmisliš
brez njih ne bi bilo lepo.
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ART IZLIVI - 2.
18.2.2006 20:05:06   
*Karmen*
Punce, dejmo še kakšen vic in kakšen verz iz rokava privlečt. Evo, pa samo za vas še en čvekalni izziv. Napišite:
 
- katera je vaša najljubša knjiga in zakaj (moja najljubša je Dolina konjev, ker govori o tem, kako zelo se mora človek potruditi, da preživi čisto sam v samoti deset let)
- kateri je vaš najljubši film in zakaj (moj najljubši je Vojna svetov. Enostavno zato, ker sem ljubiteljica ZF-ja in ker je - vsaj zame - film odlično narejen in ima super zgodbo)
- katera je vaša najljubša nadaljevanka in zakaj (Ugrabljeni, iz istega razloga kot zgoraj omenjeni film)
- pa povejte še tri razloge zakaj vašega user posted image  ne bi nikoli in nikdar zamenjale s kakim drugim moškim (ne bi ga nikoli zamenjala, ker zna pokazati, da me ima rad, ker je delaven, zabaven in vedno vesel in optimističen)

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ART IZLIVI - 2.
18.2.2006 22:55:45   
Massa26
Pred knjigo in filmom resnična zgodba user posted image :


Včeraj sem še malo upala,
danes je prasuser posted image  na obisk prišla user posted image

Čeprav sem jo že zdavnaj napodila,
da štorkljauser posted image priložnost bi dobila.

Za ostalo pa že naprej povem, da bom malo nakladala, ker nimam ene najljubše stvari..

Knjige:
če potegnem črto za vsa leta nazaj, mi je naj naj Pika Nogavička user posted image user posted image user posted image . Pa Bratec in kljukec s strehe user posted image  Ma na vse otroške knjige sem bla nora. Drugače pa Imenovali so jo dvoje src, vse kriminalke, vse iz zbirke Kapučino, Le kako ji uspe, Skrivnosti o moških, ki bi jih morala poznati vsaka ženska user posted image user posted image , na faksu pa Uvod v filozofijo prava user posted image user posted image

Filmi:
Seven, Bodyguard (kr smejte se user posted image ), ne spomnem se zdele drugih... sicer pa ponavad med filmi zaspim user posted image , če nisem v kinu..

Nadaljevanke:
Frasier, Friends, Vrtinec (ful dolg nazaj je bla po tv - a se katera spoomni?)

Bom jutr še kej dodala...







(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ART IZLIVI - 2.
19.2.2006 12:08:11   
kasija78
Jaz imam pa že kar malo slabo vest, ker že nekaj časa brskam po tem forumu in berem vaše odgovore. Pa sem razmišljala, da se tako zabavam na vaše stroške in trud, sama pa no v bistvu nič ne dodam. Tako da hvala za vprašanja zigkar, so mi dala željo vključiti se v pogovor.

posebaj glede knjig. jih obožujem in sploh ne vem, kako bi brez njih. Pika Nogavička je bila absolutna zmagovalka otroštva, ki jo še zdaj kdaj vzamem v roke. pa brata levjesrčna, anček z zlatimi prsti in ronja razbojniška hči. odrasle zmagovalke pa so  lek od breskvinog lišča (izšla v srbiji par let nazaj), mali princ (itak), sidarta. No, po izboru se kar vidi, da me zanimajo knjige, ki govorijo o smislu življenja preko zgodb. od poezije, ki mi sicer ni blizu, mi je všeč poezija rilkeja.

Film...hmmm... to bo težje. Nazadnje  mi je bila všeč moja obilna grška poroka. Sicer zelo rada gledam filme, ampak redko katerega pogledam več kot enkrat - za razliko od najljubših knjig.  

Nadaljevanka - zelo mi je bila všeč ena par let nazaj. se mi zdi, da je bil naslov severna obzorja. v glavnem o življenju mesteca posebnežev na aljaski.

Svojega dragega ne bi zamenjala, ker je dober človek in ker verjame, da je svet lahko boljši za vse in za to tudi kaj naredi. Ima pa še kup drugih nezamenljivih lastnosti.

dajte še druge kaj napisat, da bom imela spet kaj za brat. user posted image
lp, kasija

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ART IZLIVI - 2.
19.2.2006 12:20:05   
vampirka
KNJIGA: Jonatan Livingston Galeb (R. Bach) in Pot (N. Zaplotnik). Prva mi je všeč, ker opisuje dimenzije našega življenja in daje upanje, da se le-te da preseči. Druga pa mi je všeč, ker nasplošno obožujem hribe in vem, koliko volje in truda je potrebno za osvojitev vrhov, ki jih Nejc opisuje v svoji knjigi (verjetno prav toliko, kot priti do user posted image  v našem primeru user posted image ).
FILM: Butterfly's effect (na grozljiv način prikaže, da je vedno prav tisto, kar se nam dogaja - če bi imeli možnost spremeniti preteklost, bi verjetno povzročili le več škode in gorja - zatorej: vse kar se nam dogaja, je najboljše in na nas je, da iz tega potegnemo največ!)
NADALJEVANKA: všeč so mi nanizanke o forenzikih (NY CSI, Miami CSI...) - moj user posted image  pravi, da on nima šanse, da bi me kdaj prevaral in jaz tega ne bi pogruntala - ker bi verjetno analizirala vse možne vzorce in dokaze (no, podlago imam že iz romanov Agathe Christie user posted image user posted image user posted image )...
3 RAZLOGI DA NE DAM (ZAMENJAM) SVOJEGA MOŽA: najboljši prijatelj, moja proti-utež in zato, ker ima najlepše zelene oči na svetu!

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ART IZLIVI - 2.
19.2.2006 15:03:13   
Massa26
user posted image user posted image user posted image Kasija, dobrodošla! Pozivam tudi druge incognito bralke, da se predstavijo user posted image .

No, najpomembnejše sem pa včeraj pozabila. Mojega ne bi zamenjala zato, ker ga imam rada, ker me ima on rad in ker sem z njim lahko točno taka, kot sem user posted image user posted image user posted image . Za povrhu pa še to: dostikrat začutim, da ga moram kar objeti in da je to to. In vsaka analiza odpade user posted image .

Severnih obzorij se pa tudi jaz spomnim ja, super nadaljevanka.


(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ART IZLIVI - 2.
19.2.2006 17:25:31   
*Karmen*
Poklicni šofer je vozil s tovornjakom po podeželski cest. Nenadoma se je prikazal ob cesti majhen zelen možic in ga ustavljal. Šofer se je nekoliko začuden ustavil in ga vprašal:
- Kdo neki si pa ti in kaj hočeš?
- Jaz sem prišel z Venere, sem peder in zelo sem lačen.
Voznik tovornjaka mu da sendvič:
- Tale sendvič je vse, kar ti lahko ponudim.
Pelje se dalje, dokler ob cesti ne zagleda majhnega rdečega možica, ki ga je ustavljal:
- Kdo si pa ti in kaj bi rad?
- Jaz sem pa s Saturna, sem peder in zelo sem žejen.
Voznik tovornjaka mu da steklenico coca-cole:
- Izvoli, toda to je vse kar lahko storim zate.
Pelje se naprej in zagleda ob cesti modrega možica, ki ga ustavlja. Zgodba o možicih mu je že znana in zato ustavi ter on možicu reče:
- Povej kaj bi rad. To, da si peder, pa tako ali tako že vem.
Možic pa spregovori:
- vozniško in prometno prosim...
 
Zakonski par se ločuje in pred sodnikom razpravljajo o skrbništvu nad otrokom. Žena pojasnjuje z vsemi možnimi argumenti, ki jih ženske ponavadi uporabljajo ob takih prilikah:
- Otrok je zrasel v meni, otrok je bil rojen iz mojega telesa...
A mož vseeno vztraja, da mora on dobiti skrbništvo in sodnik ga prosi, da tudi on pove svoje argumente za to. Moški spregovori:
- Gospod sodnik, ko vtaknem denar v avtomat za pijačo... Je pločevinka Pepsija, ki pade ven moja ali od avtomata?
 
Moški je prišel k spovedi in povedal duhovniku:
- Oče, grešil sem...
- Kaj povej mi, sin...
- Veste, neki dan je k meni prišla sestra moje žene. Saj veste... Malo sva se zaklepetala, nato pa sem seksal z njo...
- Sinko, saj to niti ni tako velik greh. Bog odpušča tudi večje grehe...
- Že, že... Toda naslednji dan je prišla k nam moja tašča... Malo sva se zaklepetala... In potem sem seksal tudi z njo...
- Sin moj, tudi to ti bo Bog odpustil.
- Veste, ampak potem sem šel nekega dne na sprehod čez polje, pa sem videl na neki njivi neznanega moškega. Malo sva se zaklepetala... In tudi z njim sem seksal...
- Prav sin, vse ti bo odpuščeno. Zdaj pa le pojdi, da se ne bova zaklepetala...
 
Dvanajst kandidatov za menihe je bilo tik pred posvetitvijo. Sledil je še zadnji test. Popolnoma goli so se morali postaviti v ravno vrsto na vrtu, pred njimi pa je zaplesala seksi blondinka. Vsak kandidat je imel na user posted image  privezan zvonček. Povedali so jim, da tisti, ki mu bo zvonček ob pogledu na plesočo blondinko zazvonil, ne bo posvečen, saj še ni dosegel stanja duhovnega očiščenja.
Lepa plavolaska začne plesati pred prvim kandidatom. Zvonček je ostal tiho. Nadaljevala je proti koncu vrste. Vse do enajstega kandidata so zvončki ostali tiho. Ko pa je zaplesala pred dvanajstim kandidatom je njegov zvonček tako glasno zazvonil, da je padel s user posted image  na tla. Dvanajsti kandidat je močno zardel in ves osramočen pobral svoj zvonček s tal. Takrat pa so začeli glasno zvoniti še vsi ostali zvončki...
 
 
 
 

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ART IZLIVI - 2.
20.2.2006 10:10:34   
*Karmen*
Evo, mal smeha za dobro jutro...

Sv. Miklavž se je z darili spustil po dimniku v hišo. pregledal jo je in v spalnici naletel na golo mladenko, ki je spala v postelji. Nekaj časa si jo je ogledoval potem pa zavzdihnil:
- Le kaj naj storim? Če se spravim k njej, ne bom več svetnik... Če pa se ne, pa skozi dimnik ne bom mogel priti...
 
Zaveden vernik pride domov po nedeljski maši. Ves razočaran in slabe volje. V roke vzame papir in svinčnik, ter začne župniku pisati pismo:
 
"Spoštovani gospod župnik. Vem, da morate med mašo piti žegnano vodo. Toda v zadnjem času sem opazil, da v žegnano vodo dolivate tudi nekaj kapljic vodke. Danes pa ste vse skupaj malce zamešali in v vodko zlili nekaj kapljic žegnane vode. Pismo vam pišem zato, ker ste pri današnji maši naredili nekaj prav lovskih napak, za katere ne bi želel, da bi se še kdaj ponovile:
- ni potrebno dajati rezin limone na rob keliha
- ne naslanjajte se več na kip device Marije in je ne objemajte
- obstaja 10 zapovedi in ne 12
- obstaja 12 apostolov in ne 7  in niti eden izmed njih ni palček
- Jezusa in njegovih učencev ne nazivamo z J.K.&Co
- David je premagal Goljata s fračo in kamnom, ni ga razbil kot kanto
- Žida ne imenujemo kuruser posted image  sin
- papeža ne imenujemo El padrino
- Bin Laden nima nobene zveze sz Jezusovo smrtjo
- hostija ni prigrizek k vinu
- grešniki gredo v pekel in ne v p.m. in...
- tisti v vogalo zraven zbora, ki ste ga imenovali transvestit v obleki, sem bil jaz...
 
Mladi menih je že mesec dni v samostanu. In vpraša opata:
- Veste, dolgo sem že tukaj, ali bi lahko... veste... nekako bi moral... kako naj...
Opat je takoj vedel za kaj gre in mu reče:
- Seveda, v prvi celici je sod z luknjo, pojdi tja in nabijaj kolikor hočeš...
Menih gre v celico, opravi, in vse mu je zelo všeč. Vpraša opata:
- Lahko tudi jutri?
- Seveda lahko. Lahko vsak dan, razen ob petkih...
- Zakaj pa ne ob petkih? Kaj pa je ob petkih?
- Ob petkih boš pa ti v sodu...
 
 
 
 

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ART IZLIVI - 2.
20.2.2006 12:29:15   
*Karmen*
No, punce, dejmo se zbudit, pa kej napisat. Vam bom postavla nekaj vprašanj, pa probajte čim bolj po resnici povedat.

- katere živali se najbolj bojite oz. katera žival je za vas najbolj nagnusna in zakaj (zame je to pajek. Mam kar dlake pokonci, ko ga vidim. Sploh, če je tiste velike črne pasme... Ne vem zakaj mi je tako grozen... Mogoče zato, ker ma take čudne nogice... Ampak pajki so res moja največja mora...)
- imate kakšnega hišnega ljubjenčka? Katerega? Kako mu je ime? Zakaj ga imate od vseh ljubljenčkov na svetu najraje? (Jaz mam doma psa, pasme "vaški zaplotnik" - mešanček - srednje rasti, z dolgo črno dlako. Navihan kot sto user posted image . Ime mu je pa Miško. Najboljši je, ker je vedno vesel, zmeraj poskrbi, da sva z mojim dobre volje. Včasih zna pa tud mal pritisk dvignit. Ampak pol pa tko ubogo gleda, da ne moreš niti zavpit nad njim...)
- katero gospodinjsko opravilo vam je najbolj zoprno in zakaj? (Zame je to definitivno likanje. Likam še rada. Zelo težko pa se pripravim, da si postavim likalno desko, pa da pripravim likalnik... Ko bi likalna deska in likalnik sama prišla k meni, bi bilo verjetno malo, ampak res malo lažje...)

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ART IZLIVI - 2.
21.2.2006 8:25:41   
*Karmen*
No, dajmo, punce kaj napisat! Saj ne morete mislit samo na slabe stvari!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ART IZLIVI - 2.
21.2.2006 8:35:49   
tasha23
NO DOBRO JUTROOOOOOOOOOOOO:


HIEROGLIFI
Pred 2500 leti so v šoli učenci pisali s hieroglifi po nareku učitelja:
"Naš presvetli Ramzes je močan in potenten vladar."
"Oprostite, učitelj, ali se potenten piše z dvema ali tremi jajci?"



MEHAK JE
V soboto zjutraj, ko lahko zakonca še malo poležita, si žena zaželi spolnih odnosov. Mož se ne zgane, zato mu žena jezno reče:
"Potem pa vstani in pojdi po kruh!"
Mož se res odpravi v trgovino in ko na poti domov nese štruco kruha pod pazduho, sreča soseda, ki pogleda proti kruhu in vpraša:
"Je mehak?"
"Je, je; če bi bil trd, bi zdajle lahko še poležaval."


ŽENSKA KOPALNICA
"Ti je moralo biti pa zelo nerodno, ko si se šel tuširati v žensko kopalnico namesto v moško, kajne?"
"Kje pa! Zavpil sem: "Halo tovarišija! Ali je kdo videl moja očala!"

STRAH
Mladenič z dolgimi lasmi čaka pri frizerju, toda vsakokrat ko je na vrsti, spusti naprej ostale čakajoče. Tako traja ure dolgo, dokler se ne bliža konec obratovalnega časa.
"Te je strah?" ga vpraša frizer.
"Ne. Pobegnil sem od doma in edino tu me sigurno ne bodo iskali."

 
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ART IZLIVI - 2.
21.2.2006 8:45:09   
andreja 07
kaj imata skupnega sonce in tašča?
 
v nobenega ne moreš dolgo gledatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ART IZLIVI - 2.
21.2.2006 18:23:30   
lunca23
No pa da še jaz neki napišem:

Kaj majo skupnega WC školjka, obletnica poroke in ščegetavček?

Moški jih zmeraj zgrešijo!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce .... in da preganjaš sence!

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ART IZLIVI - 2.
22.2.2006 11:41:12   
*Karmen*
No, punce, dejmo mal na zgoraj postavljena vprašanja odgovarjat. A se res sam jaz pajkov bojim, al kaj? A sam jaz ne maram likat? Pa dajmo mal svoje hišne ljubljenčke predstavit in jih pohvalit user posted image ! Sej, če nimate hišnega ljubljenčka, lahko pa svojega dragega predstavite, sej so tudi oni vaši ljubljenčki, a ne?

No, pa še eden o hišnih ljubljenčkih...

Žena možu:
- Sploh ne veš koliko lepši si videti po treh viskijih...
- Saj nisem pil...
- Ti ne, jaz pa sem!
 
In ena o Mujotu in o Hasotu...
 
Se srečata Mujo in Haso pred nebeškimi vrati. Pa Mujo vpraša Hasota:
- Zakaj si pa ti umrl?
- Od srece? Pa ti?
- Od mraza... Ja kako si ti kar od sreče umrl?
- Glej. Sem prišel domov in sem našel ženo ležati v postelji. Čisto golo. Sredi dneva... Takoj sem posumil, da ima ljubimca in sem ga začel iskati po vsem stanovanju... Pogledal sem v vse omare, pod posteljo, v klet, celo v starinsko skrinjo... In ljubimca nisem našel. Videl sem, da mi je žena zvesta. In od sreče sem umrl.
- Pičuser posted image  ti matuser posted image !!! Če bi pogledal v hladilnik, bi bila oba še živa!!!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ART IZLIVI - 2.
22.2.2006 18:59:53   
lunca23
Če nobena ne bo začela, bom pa jaz user posted image :

Žival, ki  se je bojim je definitivno kača in pa meduza. Mogoč se smešn sliši, sam ne grem v morje plavat, če ne vidim kaj se spodaj dogaja. Glede kače že mam pa od nekdaj strah (odkar sm mela bližnje srečanje z njo). Me kar zmrazi, če pomislim na to.

Hišnega ljubljenčaka
na žalost nimam več (sm ga pa mela - psa, pa mi ga je avto povozu), tk da zaenkrat ostajam brez njega.

Gospodinjsko opravilo, ki mi je najbolj zoprno?
Naj pomislim.... Mogoč brisanje praha... odvisno od dneva. Likam pa kr rada, morm reč. V primerjavi s tabo. user posted image

Evo, pa si neki novga zvedla.user posted image Čist premal se tle gor javljajo.

Lp


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce .... in da preganjaš sence!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ART IZLIVI - 2.
24.2.2006 12:37:10   
*Karmen*
Pride Mujo k Hasotu domov in vidi Hasota, kako ima nos nabit v kurino rit:
- Ma šta ti to radiš, Haso?
- Drogiram se...
- Kaso se drogiraš bre?
- Pa vidiš, snifan koku!
 
V knjigarno vstopi moški in reče prodajalki:
- Prosim, lahko dobim knjigo  z naslovom "Moški, gospodar v hiši"?
- Seveda, le v zgornje nadstropje stopite, tam imajo znanstveno fantastiko...
 
Georg Bush je umrl. Takoj je pristal v peklu. Lucifer je že nestrpno čakal nanj:
- Ne vem kaj naj storim s tabo! Sicer si zaslužiš biti v peklu, toda trenutno nimam nobene proste sobe. Na vsak način spadaš v pekel, zato morava najti neko rešitev. Tukaj imamo nekaj ljudi, ki še zdaleč ne spadajo sem tako kot ti. Enega izmed njih bom izpusti, tako da boš lahko zasedel njegovo mesto. Ti pa boš izbral, koga.
- Dobro se sliši
In gre Bush od sobe do sobe in škili vanje. V prvi sobi zagleda Reagana v velikanskem plavalnem bazenu, nenehoma potapljajočega in dvigajočega se na površje...
- Ah ne, to ni zame. Poleg tega nisem ravno dober plavalec
Pogleda v drugo sobo. Tu vidi Nixona kako z lesenim kladivom kleše ogromno kamnito gmoto.
- Ne, ne... Me trga v ramenih. Tudi to ni zame.
Pa mu Lucifer odpre še tretjo sobo, kjer vidi Clintona z rokami in nogami privezanimi za stol. Med nogami kleči Monica Lewinsky in počne to, kar najbolje zna. Georg ne more verjetni svojim očem.
- Ja, to bi pa lahko počel!!!
Hudič se nasmeji:
- OK, Monica, lahko greš...
 
PA ŠE EN ČVEKALNI IZZIV:
 
- Pust in osamljen sobotni večer. Dragega ni doma. Prijateji so prezaposleni. Kako si skrajšate osamljene urice?
- Sedite v uglednem lokalu in jeste večerjo. Lokal je nabito poln. Naenkrat pa... smola. Krožnik poln hrane vam pade v naročje... Kakšna je vaša reakcija?
 
 
 

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ART IZLIVI - 2.
24.2.2006 13:08:24   
Špelka
No, bom poskusla sprejet izziv:
1. sobotni večer - sama: KAJ PA JE SLABEGA NA TEM VSAKE TOLIKO? user posted image  variant je nešteto: peneča kopel, branje, meditacija, joga, slikanje, itd. SAMO NEKI SI PA V TEM PRIMERU RES NE PRIVOŠČIM: SMILJENJA SAMI SEBI!!!! user posted image user posted image user posted image  pa je vse v redu.
 
2. lokal in krožnik v mojem naročju: user posted image user posted image user posted image  ta je pa mal težja.... Po mojem bi najprej poskusla z zapeljivim pogledom, namenjenim najbližjemu natakarju.... user posted image  ....in upala, da me zmaže iz te situacije. Sicer pa - tudi to ni nič kaj takega - se zgodi. user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ART IZLIVI - 2.
24.2.2006 13:15:30   
*Karmen*
Maš čist prou glede osamljenega sobotnega večera. Tud men vsake toliko kar paše. Takrat pravim, da imam ženski večer. Berem trače, pa kakšno lahko knjigo, čvekam po forumih, tud peneča kopel je super, pa malo glasbe... in včasih je te samote še prehitro konec.

Glede katastrofe v lokalu bi pa jaz po moje bolj slabo reagirala. Po moje bi gledala kot zaboden vol. Ostala bi brez besed. Tud vstala ne bi, saj bi vse tisto iz mojega naročja stresla na tla... po moje bi bil moj srček tisti, ki bi najprej poklical natakarja. Potem pa bi sam upala, da bi se sledovi katastrofe čimprej zbrisali...

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ART IZLIVI - 2.
26.2.2006 18:55:51   
*Karmen*
ABSTINENCA
Miro je vsak dan vstopil v gostilno in naročil pet kozarkov vodke naenkrat. med vojno so se namreč prijatelji zmenili, da bodo preživeli pili tudi za umrle. In tako je vsak dan izpraznil pet kozarčkov vodke. Nekega dne pa je vstopil in naročil:
- Štiri kozarčke vodke, prosim...
- Zakaj pa danes samo štiri?
- Vodka je za mojre umrle prijatelje, jaz pa sem postal abstinent...
 
AIDS
Blondinka in njen novi izbranec seksata. Pa ga blondinka vpraša:
- Saj menda nimaš aidsa...
- Seveda ne!!!
- Uf, hvala bogu, res ga ne bi rada še enkrat dobila...
 
ŠE ENKRAT MUJO IN HASO
Gresta Mujo in Haso na nogometno tekmo. S seboj imata vsak svojo steklenico domačega žganja. Zmenita se, da ob vsakem golu popijeta nekaj požirkov. Igra pa se konča brez zadetkov... Mujo Hasotu na uho:
- Jebeš ti to, ajmo mi na košarku!!!
 
POZNANSTVO
Starejši moški pride v lokal in naroči:
- Tinjak prosim...
- Verjetno mislite vinjak, kajne?
- Ne, Tinjak, midva se že dolgo poznava in se tikava!
 
NO PA ŠE MAJHEN ČVEKALNI IZZIV
- Katera je vaša najljubša hrana in katera je tista specialiteta, ki jo same zares najbolje pripravite?
- Poleti se vozite s kolesom. Naenkrat opazite, da za vami drvi velika, neprivezana pasja mrcina. Kaj storite?
 
 
 
 
 

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ART IZLIVI - 2.
27.2.2006 8:15:34   
Massa26
Najprej bom začela s soboto in restavracijo.

Če sem sama v soboto zvečer, sta pri meni dve možnosti. Ali se bom imela super, kar vključuje kakšno dobro knjigo, film, čvekanje na netu, kakšen super prigrizek, uživanje v kopalnici s kakšnimi dišečimi zvarki, v glavnem, da me kar razganja od dobrega počutja. Sedaj pa še negativna varianta user posted image : tesnobnost, žretje kakšnega čipsa s slabo vestjo (saj če ne bi bilo slabe vesti, bi to spadalo pod ta dober večer), skoraj kar koli gledam po tv, me postane strah celo v stanovanju, poslušanje zvokov in ˝psihiranje˝. Pred nekaj meseci je šel moj dragi na službeno pot za dva dni, jaz sem bila tisti večer seveda sama, po tv je bil ravno en film o dveh, ki nista mogla imeti otrok in v meni se je razraščal strah in sem kasneje komaj zaspala vsa v krču. Sedaj se sliši brez veze, ampak ni bilo user posted image . No, ampak moram rečt, da je večkrat prva varianta user posted image user posted image user posted image .

V restavraciji: v takih primerih se v meni sproži kar nek tak občutek, češ pa kaj, vsakemu se to lahko zgodi. No, prijetno ni, bi si pa nekako s serveti pobrala hrano iz obleke, ogrnila plašč in šla ven. user posted image user posted image

Moja najljubša hrana so žganci in štruklji in podobne stvari, ki jih ne znam ravno najbolje pripravit, uspe mi pa najbolj piščanec z jurčki in kakšna zelenjavna čorbica.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ART IZLIVI - 2.
27.2.2006 11:50:44   
*Karmen*
No, z mano je pa takole. Najljubša hrana zame je musaka. Pripravit je pa ne znam najbolje. Sem pa ekspert za puranje zrezke s sirom v gobovi omaki.

Glede tiste pasje mrcine, ki bi tekla za mano... Hudo!!! Sem imela že tak primer, vendar je bila ta mrcina zelo majhna. Noge sem dvignila skoraj na balanco in upala, da se bo mrcina upehala prej, preden se bo moje kolo brez poganjanja ustavilo... In je mrcina res odnehala prej. Če bi bila pa to velika mrcina pa ne vem. Verjetno bi kar stopila s kolesa in se prepustila. Noge na balanci pri velikem psu tako ali tako ne bi nič pomagale. Ustavila bi kolo, stopila z njega in upala, da so tiste govorice, da pes ne naredi nič, če mu daš svojo roko za povohat, resnične...

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?