|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DVD od Vzajemne
19.2.2006 16:40:31   
GoYa
Ali ima katera DVD Vaje za nosečnice od Vzajmene? Je v redu? Se ga splača kupiti ali naj delam vaje po svoje?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DVD od Vzajemne
19.2.2006 18:06:56   
SašaR
Men je vredu, sam resnost pri izvajanju vaj je bila pri meni bolj skromna. V bistvu mi je bilo bolje iti na sprehod, kot pa doma delati vaje. Mi pa niso slabe in tudi če jih delaš tako kot je treba se na koncu kar utrudiš in mišice resnično delujejo. Pa mislim da tudi cena če si njihov zavarovanec ni nevem kako visoka. Če ne pa najdi koga, ki je, da ti ga kupi.

LP Saša


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DVD od Vzajemne
19.2.2006 19:06:01   
Pikapolonica
Goya,

jaz sem si ga kupila v prvi nosečnosti, pa sem tiste aerobne vaje izvajala doma glih menda dvakrat. Škoda je, ker je gor le ena 20 minutna aerobika in prikazane so vaje za mišično moč.

Kaj pa vem... Jaz grem raje dvakrat na teden na vodeno enourno aerobiko.

No, pa saj tako slabo ni, da me ne bi narobe razumela. Samo moraš pač te vaje delati. MJaz jih pač nisem, in m možek še vedno zafrkava, češ, kako dobro, da sem si ga kupila.....

Pa-pa, Pikapolonica user posted image

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.2.2006 7:06:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DVD od Vzajemne
20.2.2006 16:53:07   
miši
GoYa, CDja se boš hitro naveličala, večina vaj (zelo malo jih je za moje pojme), ki so tam predstavljene je tudi v knjigah, teh pa je res veliko, zato poskusi kaj kombinirati. Jaz pri svoji vadbi s CDja nisem nič uporabila, saj sem že vse poznala pa nosečke bi ble tudi zelo hitro naveličane. Nazadnje smo imele latino uro in je blo prav fino.
CD je fajn, ker pove o pravilni drži in o pravilnem izvajanju vaj, pomojem bi lahko vse skupaj naredili tako, da bi prikazali več vaj, ne pa da je vse tako raztegnjeno.
V skoraj vsaki knjigi imaš vaje za nosečnico, v revijah, na internetu pa jih je malo morje, večinoma v angleščini.

Še to, noben sprehod (sicer zelo dobrodošel) žal ne more odtehtati krepilnih vaj, ki so namenjene nosečnicam.

Fajn migajte!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DVD od Vzajemne
20.2.2006 18:31:47   
GoYa
Hvala za odgovore.
Menda ga bom kr kupla, ker v naših krajih ni nobene vodene telovadbe za nosečnice. Bom tako vsaj mal migala. Sej 2 jurja ni taka reč. Bom naročila mami, da ga kupi, ker je pri njih zavarovana.

LP

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DVD od Vzajemne
20.2.2006 18:58:50   
Vijolica77
GoYa...jaz ga imam in sem zelo zadovljna. Jaz osebno se ne morem kar postavit in delat neke vaje. tako si skoraj vsak dan pripravim DVD in odtelovadim vsaj aerobni del.  Pa naj povem, da sicer obiskujem tudi organizirano vadbo za nosečnice. Pa tudi potem imaš še posebni del za vadbo po porodu. Meni se zdi, da je kar fajn, res je da si lahko veliko prebereš v knjigah, ampak te pogosto niso vzpodbuda za rahlo miganje.

_____________________________

24.2.2006 se je rodila najina Zala

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?