|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maškare!!!
21.2.2006 15:05:21   
m_m
A že kaj delate?

Jaz sem se spravila šivat že pred enim mesecem, pa še zdaj ni dokončano, ker vmes nisem mogla. Saj gre že proti koncu, sam kolk to zapraviš enga časa. Mam pa tuk bolj pomembnega za delat... user posted image  hvalabogu da je pri koncu. Sam za take mičkene pa ni ravno velike izbire v trgovinah pa še oni kupljeni kostumi so bolj bogi, no minimalni. Aja, delam pa indijanca. Kupla sem sam ono perje za na glavo, vse ostale stvari sem pa doma našla. Je pa zanimivo, da postaneš zelo iznajdljiv, če nimaš veliko stvari na razpolago user posted image  A je še ktera sama delala?

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maškare!!!
21.2.2006 15:13:01   
klavdijas
Jaz sem včeraj naredila za sina, ki bo sonček. Ta mala se pa še ni odločila kaj bo.

Zašila sem mu rumen pončo, za na glavo sem naredila kapo za zavezat in na rob zašila rumeni til. Je bil kar zadovoljen, čeprav je tak kot ene punčka.

Lp,

            Klavdija

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maškare!!!
21.2.2006 15:50:46   
m_m
user posted image  KUk sta pa stara? Jst nisem porabla veliko blaga. Sem se bolj v detajle vrgla.

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maškare!!!
21.2.2006 18:57:23   
Bubamaraa
Meni pa k sreči soseda dela za mojo hčerko in njena dva otroka, ki bodo vsi trije Nodiji!!!!user posted image user posted image user posted image Hvala sosedi!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: maškare!!!
22.2.2006 13:17:02   
m_m
user posted image  romana25 si se pa znašla. boga soseda

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maškare!!!
24.2.2006 1:13:42   
m_m
A nobeden ni več nič naredu sam user posted image  Jst sem ravno končala. Zadovoljna.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: maškare!!!
24.2.2006 13:39:21   
BARBARA R.
Evo mene. Zbolela sem in v treh dneh zadevo zašila. Bo pa ninica, ker je tako strašno od 3 meseca navezana na ninico od Fibero toy - a.
 
                      user posted image

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: maškare!!!
24.2.2006 20:11:20   
ksenija.
Tudi jaz sem sama zašila kostum za mojo Zalo - pikapolonico. Bom dala slikice v album. Pa tudi ati in mami sta pikapoke.

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: maškare!!!
24.2.2006 20:46:20   
Gina
Jaz sem včasih tudi delala, zdaj se mi a ne ljubi. Enkrat je bil mali paradižnik. Rdeč pončo, pa zelen ovratnik v obliki zelenja od paradajza.
Enkrat je bil indijanec. Ene prevelike hlače smo odrezali spodaj na resice, pa eno enako rjavo majico  pri rokavih in spodaj, pa verižico od mami - leseno, pa lok in perjanico in namazat po ličkih + mokasine, je blo super.
Enkrat je bila mala pikapolonica. Jaz to nič kaj ne kompliciram. Za na glavo sem ji naredila kapico s črnimi pikami pa tipalke, pa rdečo majčko in krilce, posuto s črnimi pikami, črne žabe, je bila prav luškana.

Enkrat smo bili pa tastari vsi žabe. Smo si naredili iz pene noge, krake in jih pričvrstili na noge in enako na roke. Obleka je bila zelena, pa zelena kapa z očmi iz žogic, smo še nagrado dobili. user posted image user posted image

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: maškare!!!
27.2.2006 17:48:38   
ksenija.
Sem uspela dodati slikice v album so na linku, ki je v mojem podpisu pod pust.


_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?