|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakupi v Avstriji!?
22.2.2006 13:39:48   
zaliga
Pozdravljene punce!
Mogoče ste to temo obdelale že 100x, a sem prelistala forum do sredine januarja in nič našla!
Nisem še mamica, bom letos junija! Zanima me, a ste hodile oz. hodite kaj po nakupih v Avstrijo??! Sicer imama že kar nekaj opreme nakupljene, a baje da se gori še splača! Pa me zanima KJE? Slišala sem že za Kiko, pa Toys-a...to naj bi bilo v Grazu.
Imate še kakšne skrite trgovine v "rokavu"?
Najbolj me zanima za posteljnino, pa rjuhe za postlico, pa mogoče kakšen ležalnik...oblačila dobiš itak pri nam tud že za smešen denar!
Punce hvala vam že v naprej za pomoč! Namen imam it v soboto, pa ne želim, da mojega prepričam, da grema, pol pa nič...saj veste, moški!
Uživajte!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakupi v Avstriji!?
22.2.2006 16:33:08   
mačica
V celovcu je toys in tu imaš vse kar češ ni pa zelo poceni, mogoče malo manj kot pri nas. Cenejše so igrače to kar pa tebe zanima pa ne kaj preveč. Je pa Sudpark tudi v Celovcu in tu maš trgovine od A do Ž vse na kupu tako da se ti ni treba vozit naokol. Če rabiš napotke kako do tja povej... Cunjice pa kdaj še kaj drugega pa je v kik tekstilu zeloo ugodno za otroke ki hitro prerastejo pa sploh.
lp, mačica

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakupi v Avstriji!?
22.2.2006 16:34:11   
mačica
a ja oprosti sem šele zdaj vidla da si iz Maribora, tako da je Celovec malo preveč stran... pa drugič!

(odgovor članu mačica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakupi v Avstriji!?
22.2.2006 19:12:24   
sezam
Mačica, a bi vseeno lahko napisala kako se pride do Studparka. Sem že slišala zanj, pa ne vem kje je , bi pa šli pogledat.
 
Hvala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu mačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakupi v Avstriji!?
22.2.2006 19:57:16   
mačica
Reče se SUDPARK - ko prideš v Celovec iz Ljubelja na prvo veliko križišče zaviješ za Dunaj in se pelješ cca 2 km do semaforiziranega križišča kjer je na eni strani Hofer na drugi pa bencinska črpalka, no tu zaviješ levo in se pelješ do krožišča pa spet levo in največja stvar, ki jo vidiš je Sudpark. Se splača pogledat je veik trgovin ( Addesa, C&A, H&M, Vögele in podobno ) in vse na kupu...
lp, mačica

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakupi v Avstriji!?
22.2.2006 22:28:51   
dkrajnc
Mi kupujemo pri Leinerju. Imajo kar se postelnine, pa opreme tice ful lepe stvari, pa ful so prijazni. Leiner je v Grazu vizavi Bahnhofa.

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakupi v Avstriji!?
22.2.2006 22:33:52   
Marogica
Najbolje je, da se odpelješ do Seisberga, to je nekaj km pred Grazom, kjer je velikanski nakupovalni center. V samem Grazu se pa splača pogledat v Toysu, pa tudi v Ikei, ker sprašuješ za posteljnino. Komplet (odeja, prevleka za odejo, prevleka za blazino in rjuha) stane ca 13 Evrov, to je okrog 3 jurje. Poleg lahko kupiš tudi oblazinjenje obrobe za posteljico, ki stanejo tudi tu nekje. Pa tudi izbira je velika.
Lep nakup ti želim

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dkrajnc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakupi v Avstriji!?
23.2.2006 18:39:41   
sezam
Pardon, en t se mi je vrinil.user posted image user posted image

Drugače pa hvala za opis poti.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakupi v Avstriji!?
24.2.2006 14:03:35   
mačica
sej vem, samo za vsak slučaj da nebi napačnega kraja iskal...
čau

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?