|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečke še na začetku
22.2.2006 22:42:58   
Špela
Koliko vas je nosečih ok. 4 tedne? Ali imate že  določen PDP?
Kaj pa prvi pregled? Sama sem naročena nanj 1.3. Pa ne vem kaj naj pričakujem, ali takrat srček že bije? Sicer sem že mamica, ampak v prvi nosečnosti sem za to izvedela šele nekje ok. 7 tedna, zdaj pa me dajejo skrbi kaj če ne bo šlo vse kot bi moralo iti.Upamo pa na najboljše. Zaenkrat kaže dobro,saj hormon lepo narašča, pikica je velika 3mm.
Kakšna razlika se vam zdi 3 leta? Pri nas bo namreč malo manj kot 3 leta razlike med obema otrokoma, pa se mi zdi to kar fino.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečke še na začetku
22.2.2006 22:59:34   
Anonimen
Srček bi naj začel biti nekje v 6. tednu. Na pregled pa ponavadi naročijo okoli 7.-8. tedna, ker se takrat že nekaj vidi.

Čestitke za nosečnost!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečke še na začetku
22.2.2006 23:17:37   
Špela
Zakaj potem pregled že 1.3., če ne bo pokazal še nič konkretnega?Gin. pa ga ne prestavi, sem danes govorila z njo. Naj jo še enkrat prosim da ga za vsaj en teden prestaviva.Takrat bom noseča dobrih 5 tednov in nekaj dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečke še na začetku
22.2.2006 23:40:37   
Anonimen
Kaj pa vem, zakaj te je tako naročila. Mogoče pa ima tak sistem, pa mogoče se bo tudi že videla vsaj vrečica. Ti kar idi na pregled, ona že ve, kaj dela. Pa poročaj, kako je bilo.user posted image

(odgovor članu Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečke še na začetku
22.2.2006 23:43:18   
lelaval
V 5 tednu se že vidi pikica in tudi srček se že sliši. Sem zadnjo nosečnost bila tak čas pri G in imam slikico, na kateri je zelo lepo vidna zdaj že naša 8 mesečnica.
Če pa slučajno ne bi videl, pa te bo čez 14 dni sigurno naročil.
Ne skrbi in se ne sekiraj, raje se veseli svoje  user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečke še na začetku
23.2.2006 7:37:51   
Pinga
Pozdravljena Špela.

Verjetno je od posameznega ginekologa odvisno kako ima urejen sistem naročanja. Mene je prvič naročila v 9 tednu in še to zaradi tega, ker mi je mogla vzet bris ( 3 leta ) , drugače pa bi me na prvi pregled naročila šele v 12 tednu ( tako mi je rekla sestra ). Mi je pa tako v 9 kot v 12 tednu delala UZ, kjer se je otrok že lepo videl in sem dobila tudi prav lušne slikice.

Glede razlike 3 let pa tako. Jaz imam PDP 1.8.2006 in bomo imeli razliko 3 leta in 3 mesece, kar se mi zdi OK.

Lep pozdrav.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečke še na začetku
23.2.2006 7:41:28   
mami22
Tudi jaz sem šele na začetku, pa imam prvi pregled 02.03.2006. Mislim pa da sem zanosila okrog 20.01.2006 tako da bom  6 tednov takrat.
G že ve kdaj ti da datum. če pa se še res ne bo nič videlo v kar dvomim te bo pa še enkrat naročila.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečke še na začetku
23.2.2006 8:44:13   
beti 1
Špela, te rajši prej opozorim, da se ti ne bo zgodilo kot meni. Jaz sem sicer šla na pregled v 8.tednu, ampak se je kasneje izkazalo da je bil v resnici šele 6. teden in se je prvič na UZ videla samo gestacijska vrečka, brez utripa. Čez dva dni se je pa že videl tudi srček. Če si drugič noseča je vrečka lahko večja, pa srček se lahko kasneje pokaže. Pri 100% se vidi šele v 8-9 tednu.
lp

(odgovor članu mami22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečke še na začetku
23.2.2006 9:10:45   
HOPE79
Jaz sem že imela prvi pregled, pa mi je G samo ultrazvok naredil nič drugega. Me je pa naročil 7.3.2006, takrat naj bi bila že 10 tednov noseča. JUPIuser posted image  

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečke še na začetku
23.2.2006 11:40:03   
petraz
Ponavadi G. naročajo tam okoli 6. tedna, lahko pa tudi kasneje. Mislim, da iam vask G. svoj sistem naročanja. Ti pa se nič ne sekiraj, mogoče je tudi bolje malo kasneje kot pa prej, ko se še nič ne vidi. Kar se tiče razlike v letih, pa je stvar odločitve. Jaz razmišljam takole, da bo razlika maksimalno dve leti, bomo pa videli kaj bo čas prinesel.user posted image user posted image

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečke še na začetku
24.2.2006 11:00:31   
urskas
joj beti,

ali je to res, da je v drugi nosečnosti vrečka večja in da se srček pokaže kasneje? Kje si to slišala?
To mi daje majhno upanje da bo z mojo pikico še vse ok?!?

LP

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?