|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 9:07:46   
Anonimen
Ne vem no,ampak če bi se dalo bi se vsak od nas kloniral še na
dva dela,tako kot Nodi v eni od risank.
Naš Timi je vedno hujši pobalin.Zadnjič je moja hči na dvorišču
pucala avto,pa ga ni imela vsako sekundo na očeh in mulc je nafilal
odprtino za kasete v avtoradiju z kovanci.Rezultat je,da je radijo
krepnil.Včeraj pa mrzlično iščemo kartico fotoaparata,ki jo je pred
samo minutko hči uporabljala,da naloži slike.Kartice nikjer.
V hipu mi je kapnilo in pogledam Timija in ga vprašam,kje je,on pa,
skomigne z ramami in reče:Ne vem....
Kot dve trape vso okolico prebrskamo,premečemo.NIČ!!!!
Čez čas pa se nas usmili in pokaže,kam jo je vtaknil.V špranjo v računalniku,
ki sploh ni za kartico,sedaj pa je pristala notri v škatli in jo ne moremo
dobit ven.Samo če ga nesemo na servis,da ga oni odprejo,ker,če ga mi
doma gre po gobe garancija.user posted image user posted image
Jaz včasih komentiram,da nimamo doma otroka ampak hobotnico,
ki ima več parov lovk namesto rok.Povsod moraš imeti oči,tako opleta
naokoli in išče kje bi kakšno ušpičil.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 9:14:25   
*maja
U Neva tole mi je pa znano. Naš mulc je ravno zadnjič vtaknil cel šop ključ (od avtomobila, hiše, pisarne) v vufer in smo jih iskali cel teden user posted image . Potem pa je moj dragi čisto po nesreči premikal zvočnike in je slišal da v vuferju nekaj ropota. Seveda je moral celega razstaviti, da jih je dobil ven. Mulc je pa ta čas gledal izza vogala in se samo smejal.
Jaz včasih ne vem ali bi se jokala al smejala njegovim neumnostim. Me je kar groza kj šele bo ko bo starejši, če je že pri 2 letih tak user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 9:33:29   
Anonimen
user posted image Iskanje avtomobilskih ključev med množico igrač,je bilo na dnevnem
redu.Ko se je že večkrat zgodilo in smo ugotovili kdo je tista sraka,
ki jih vzame smo jih dali na višje mesto,poskusil je z pristavljanjem stolov,
pa smo jih še višje dali.
Ko pa babico ven na mraz zaklene je pa za se zjokat.user posted image
Pri hiši sta dva vhoda,glavni in stranski ki pelje v kuhinjo.Grda razvada je,da
uporabljamo stranskega,tako,da marsikdaj glavni ostane zaklenjen.
En dan sem šla po pošto v nabiralnik,pa me je ven zaklenil.In to
v najhujšem mrazu in burji,Nič ni zaleglo,nobena prošnja pa grožnja,
jaz sem pet mnut zmrzovala pred vrati,mulc pa se je režal za šipo.
Še sreča da je mojoče slišal moje obupane krike in me prišel rešit.user posted image

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 10:17:12   
Dejča
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Ko pa babico ven na mraz zaklene je pa za se zjokat.user posted image
Pri hiši sta dva vhoda,glavni in stranski ki pelje v kuhinjo.Grda razvada je,da
uporabljamo stranskega,tako,da marsikdaj glavni ostane zaklenjen.
En dan sem šla po pošto v nabiralnik,pa me je ven zaklenil.In to
v najhujšem mrazu in burji,Nič ni zaleglo,nobena prošnja pa grožnja,
jaz sem pet mnut zmrzovala pred vrati,mulc pa se je režal za šipo.
Še sreča da je mojoče slišal moje obupane krike in me prišel rešit.user posted image



Haha, Neva, vem, da se ti najbrž ni zdelo smešno user posted image  user posted image , ko je to naredil, toda jaz sem se od srca nasmejala tvojemu malemu pobalinu. Kaj vse ne pogruntajo, ti mali user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 10:46:29   
milenapu
Ha ha ha še en NAGAJIVI  malček TIMI!user posted image

Tudi pri nas imamo takšnega hiper aktivnega 2 letnika, ki počne raznorazne bedarije; kot npr: da napolni tiskalnik z vijaki, uniči vsak zvočnik. ki mu je na dosegu roke, napolni VCR, DVD z baterijami 1,5V . No naš malček je tudi strastni mehanik, ki je nor na atijevo "cajk kišto", prav tako ne sme videti AKU vijačnika, ker bi lahko ubijal zanj,....

Ampak samo povejte mamice, če ste lahko jezne na to malo rito, mogoče za minuto, ker te kakšna lumparija spremeni v kaktus. ampak drugače ko ti mali lumpek pomaga pri gospodinskih opravilih, sesanje,user posted image  pospravljanje pospode iz pomivalcauser posted image ,... JE PA VSE POZABLJENO KER SE RES TAKO TRUDI!!!!!

Jaz se včasih čudim, da ne znorim ampak naš mali je nabrit gre do svojega motorja pritisne gumb za melodije in me prime za roko  in greva plesatuser posted image user posted image  no potem pa bodi jezen!!!!






(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 10:51:29   
Anonimen
Samo za hipec se pojavi jeza in to takrat,ko veš da je naredil nepopravljivo škodo.Zaman mu držimo pridigo,da se to ne sme,takih besed ne sliši
in jih ne sprejema.Vedno znova bo kašno novo znašel.
Saj pomaga pri kuhanju,na stolu poleg mene stoji pa kuhava,
ampak lahko pričakujem,če ne bom pazljiva da bo v loncu kaj nprimernega končalouser posted image Pa spraševala sem se kdaj bi me v hišo spustil,če bi bila
midva sama doma.Kar malo strah me je bilo,ne,da zmrznem,ampak,da
ne bi ugotovil,da je brez nadzora,pa da lahko kakšno neumnost naredi.user posted image

< Sporočilo je popravil neva6 -- 23.2.2006 10:54:38 >

(odgovor članu milenapu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 10:57:38   
KODA
Navihanček je Timi,nimaš kaj,poln "idej".user posted image
Meni je lansko leto tamali "spoliral levi blatnik novega avtomobila s
peskom".Pa še metalna barva je.
Sem mislila,da bom karuser posted image začela.
 
 

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 11:44:41   
Anonimen
user posted image user posted image Mamico ali očka videl,da polirata pa je hotel dobro delo naredit ampak pulir paste ni imel pri roki in je uporabil domišljijouser posted image Ajoj KODA hudo!!!

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 13:58:21   
viv_
Res imajo nore ideje...

Meni je zadnjič tamala po nesreči prekucnila vroč likalnik in sedaj imamo na hodniku na tapisonu odtis likalnika user posted image  Ampak to vem, da ni naredila zanalašč. To sem bila še sama kriva, ker sem ga tam hladila.

Je pa imela eno obdobje, ko je vse metala v smeti. Tako da smo vedno, preden smo nesli smeti ven, pogledali na brzino, če je spet kaj notr. Enkrat je bil v smeteh baby phone - sem pobirala že iz tavelikega smetnaka, unega ob cesti user posted image  !

Da bi pa namerno kakšno škodo delala se pa ne spomnim. Je pa res, da znam bit jaz kar huda in to več kot samo minuto. Pa ne strinjam se, da so ravno vsi hiperaktivni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 15:27:24   
Metuljčica04
Mi smo pa imeli obdobje,ko je vse letelo v WC školjko.Res je trenutna jeza,ko kaj ušpičijo,ampak,ko pa te pogleda tako nedolžno in nebogljeno,češ kaj pa je narobe,te mine vsa jeza.user posted image

_____________________________

Življenje je igra,igrajte jo!
Življenje je izziv, sprejmite ga!
Življenje je sen,uresničite ga!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 19:09:31   
india
A take lumpe, da imate doma???user posted image user posted image user posted image

Ja no, mi smo tudi že iz DVD jca pobirali od vijakov,kovancev, pa tudi iz videorekorderja flumastre, barvice, osebno izkaznico....
Dostikrat v koritu najdemo kaj, kar ne sodi tja: od umazane nogavise, pa do knjigic,...

Zelo fino je vrtnarit po stanovanju, stresat zemljo iz rož in jo potem poskusit zalit, samo če te kdo prej ne ulovi.

Pa gostje pri nas zelo redko dobijo par enakih copat, ker Mark zelo zvesto nosi dva različna, doooosti prevelika copatauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Metuljčica04)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 20:33:38   
Anonimen
Kar vesela sem,da ni samo naš tak pobalin.Obenem pa res
obupana,ker preden bo zrastel bo tolko škodeuser posted image
Tisto z metanjem v smeti smo že prerasli.Prve čevljčke,oziroma prvi čevelj,ki
jih je dobil za darilo,je vrgel v smeti ne da bi to opazili.
Miška saj prav zaradi njega nima po hiši lončnic.Je pri kolegici eni roži
vejo zlomil sem mislila,da bo znorela.Saj si še na obiske ne upamo.user posted image

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 20:41:25   
ZARA




Maaaaarija, mulci user posted image  so face...kakšnih ukrepov se pa poslužujete pol, Neva!?

Men je tud Zara zadnjič zvečer slekla plenico dol, ker je bla pokakana...pridem v sobo, me zadane kap, vzamem drek z roko iz postelje (je bil trd), jo previjem, grem ven...ja, fensi vem user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Potrpljenje na meji obupa
23.2.2006 21:35:25   
Pupica
Ojoj Nevauser posted image user posted image user posted image Živo se ti predstavljam na burjiuser posted image user posted image user posted image
Pri nas smo daljince in ključe iz smeti pobiral. K sreči le kak tedenuser posted image
Aja pa enkrat je delala jagodno kašico za dojenčka. Namesto v posodi v roki, z žličko iz svoje kuhinje. dojenček je ležal na kavču jagodna kaša za dojenčka pa je kapljala vsepovsod po kavčuuser posted image user posted image user posted image . K sreči mi je ta kavč totalno grd, in se nisem preveč sekirala. Vsedla sem se zraven nje, počakala, da je "dojenčke pojedel"nato pa sva vzeli cunjo in pucali. Brez veze se kregat sej ni nč slabga mislila. Sej mi2 sva jo pa ves čas spodbujala, da nej da dojenčku za jest(seveda iz flaške sva mislila) ampak očitno si je zapomnila, da razlagata oči in mami, kako je pa sadje tut zlo pomembno in zdravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Potrpljenje na meji obupa
24.2.2006 8:53:58   
Anonimen
jUTRO!!
Ja Zara,kako reagiram?user posted image Najprej grem v kopalnico in preklinjam,da me nihče ne sliši.pol držim tamalemu predavanje,da se takih stvari ne sme počet.
Uporabim strog glas in mal jezno gledam.Pa ne zaleže,sploh se
ga ne prime.Pupica tudi fotelj je že obdelan,z flumastri,če bom
preveč drsala,da spucam,bom blago obrabila,ker je žamet in že tako na
mestu pucanja je ostal brez dlak.user posted image

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?