|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pustni problem?!
27.2.2006 8:19:20   
Mateja-15
Moja 2 letna hčerka je bila za pusta Nodi. Problem je nastal v tem, da obleke sploh noče več slečt in da je atiju, ki jo je poklical po imenu celo rekla, da ona ni Zarja ampak Nodi. Še ponoči, ko se je zbudila je klicala kje je njena kapa...
Malo me je strah, da se je preveč uživela. No saj teh par dni bo že šlo, kaj pa naj potem, ko ne bo več pusta?
A se je komu že zgodilo kaj podobnega in kako ste to rešili?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 8:22:53   
MarijaPo
Moji sestricni se je to dogajalo s piko nogavicko. Nismo prevec resno vzeli zadeve, mal smo jo hecali na 101 nacin, pa je pol sama vidla, da je realnost neki drugega kot domisljija.

(odgovor članu Mateja-15)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 8:32:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image Čez čas jo bo minilo!!Ni prva in ne edina.Poznam otroke,ki
so hodili spat kot Zoroti pa kavbojci.Pa kar nekaj dni tudi v vrtec
še vedno oblečeni,pa čeprav je čas pusta že davno minil.user posted image

(odgovor članu Mateja-15)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 9:46:13   
Dejča
Tudi hčeri naših kolegov se je dogajalo isto - povsem jo je zasvojila Pika Nogavička in so jo morali kar nekaj časa klicati tako - tudi pediatrinja jo je tako klicala in rekla, da s tem ni nič narobe. Nabaviti so ji morali gospoda Ficka (opico), konjička (lesenega), za pravega pa so jo komaj prepričali, da je malo prevelik zanjo. No, zdaj je že nekaj časa spet Kaja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 9:57:33   
Jančika_
Jaz sem enkrat sredi poletja na letališču v Gradcu videla mini Batmana in Supermana, oba v popolni opravi, ko sta skupaj z mamico čakala atija, da pristaneuser posted image . Po moje je to normalno, da si vsake toliko časa nekaj izmislijo. Saj jih mine.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 10:08:34   
Anonimen
user posted image , luštno.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 12:06:59   
Mateja-15
Hvala vam, ste me ful pomirile!

Vas vse lepo pozdravljam. Mamica od Nodija! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 14:15:10   
bombonček
Saj bo minilo.

(odgovor članu Mateja-15)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 20:30:35   
al1*
Naš pa je bil en čas Tone (valjar od Mojstra Mihe). Če ga je kdo vprašal, kako mu je ime, je hladnokrvno rekel Tone. Pa ga je minilo.




_____________________________

lp


(odgovor članu Mateja-15)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 20:42:12   
Anonimen
Priznam, nisem še videla malčka (mimo pusta) oblečenega v karkoli.
sem pa enkrat pazila ene otročke, pa sem enega malega vprašala kako mu je ime in mi je rekel:" Aladin"
Pol sem bila pa čist zgrožena kako lahko dajo starši otroku tako ime (še posebej zato, ker sem poznala starejše bratce in sestrice, ki pa so imeli "normalna" imena.

Šele letos sem zvedela da je ta fantek imel eno fazo (trajajočo 2 leti) ko si je vsak teden zmisli en lik in sepoistovetil z njim in se vsakemu predstavljal kot Aladin, Robin Hood,....

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pustni problem?!
27.2.2006 20:45:03   
spacey
Hehe, kako lepo. Kaj me še čaka. :)

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?