|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRIPRAVA HRANE
1.3.2006 10:01:11   
vanč
Mi smo ravnokar začeli uvajati gosto hrano in me zanima kako je najbolje pripravljena za začetnike. Zmiksate, naribate ali pretlačite z vilico?

_____________________________

vanč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRIPRAVA HRANE
1.3.2006 10:06:28   
mia-2
Jest sem mu jih od začetka zmiksala ker se je kr davil s hrano-mogoče kakšen mesec.Potem sem pa začela ribati in pretlačiti z vilico pa mu je kr šlo.

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRIPRAVA HRANE
1.3.2006 10:17:23   
poliloni
Jaz mu jo pretlačim z vilico in dodam malo vode v kateri se je zelenjava kuhala ali pa njegovo mleko, rižek... Sploh bučke so zelooo vodene in jih brez problema dobro speštaš z vilico.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRIPRAVA HRANE
1.3.2006 10:21:21   
babylove
Najprej sem miksala s paličnim mešalnikom, kasneje pretlačila z vilico. Odvisno tudi od živila.

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRIPRAVA HRANE
1.3.2006 10:45:03   
kati*
pretlačim z vilico (že zaradi praktičnega razloga - ker je hrane premalo, da bi se splačalo mazat mikser user posted image ) - mogoče je manj dela s paličnim. A po mojem je bolje, da je hrana pretlačena (ponavadi je tud okusnejša).

_____________________________

lp, K

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRIPRAVA HRANE
1.3.2006 12:56:03   
tina104
Če ti bo le jedel, je res najbolje, da kar z vilico pretlačiš. Naš je star že 6 mes., uvajama gosto hrano kake 3 tedne, pa ni šans, da bi dol spravil karkoli, kar ni čisto gladko in kar je preveč gosto.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRIPRAVA HRANE
1.3.2006 16:26:25   
smrka
Jest sem tlacila zelenjavo z vilco, zdaj odkar ji pa dajem se meso ji pa najrajs zmiksam, lepo kremasto pride. Tud zelenjavo ce kuhas naprimer 3 sorte zelenjave zelo lepo kremasto pride ce zmiksas  -  pa tud lazje poje saj samo pogoltne.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PRIPRAVA HRANE
2.3.2006 13:49:22   
tina104
Včeraj sem o tem govorila s pediatrom in je rekel, da nikakor miksat, ker otrok se mora navadit na žvečenje. Ker če se do 9. meseca tega ne bo navadil se bo kasneje davil na vsakem koščku in ga ne bomo zlahka naučili, kako žvečit.


_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PRIPRAVA HRANE
2.3.2006 19:56:20   
Antigona
Jaz že od začetka vse speštam z vilico (kar je kuhanega ali mehkega) ali recimo naribam jabolko in ostalo trše sadje.

Kolegica je svoji od začetka miksala z paličnim in njena mala se še zmeraj davi vsakič ko poje kak večji košček, pa je njena pupa en mesec starejša od mojega user posted image .
No Žan je že makarone, samo pretlačene z vilico, ravno tako je jedel rezance, riž, fritate, celo njoke je jedel z nama - požerušček mali bi vse jedel z nama user posted image ...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PRIPRAVA HRANE
3.3.2006 14:45:38   
blazka
Miksat res ni treba. Zelenjavo malo bolj skuhaš, pa jo z vilicami stlačiš. Če pa miksaš pa samo dol požira, pa nič ne grize z dlesnimi. Pol se pa sploh ne navadi goste hrane dol požirat.

Pri nas sem mu najprej jabolko ribala, pa korenček. Kuhano zelenjavo sem z vilicami stlačla. Ko smo pa taveliki jedli sem mu pa probala dat kar kakšen manjši košček npr. krompirja, pa je ful veselo po ustih mešal z njim toliko časa, da ga je zdrobil, pa pojedel. Mislim da se je tako navadil na bolj gosto hrano.
Zdaj je star 9 mesecev pa je jabolko že tako kot da bi imel vse zobke (pa jih ima šele 4, pa še te ne čisto zunaj).

Miksat ne!!!!!

LP

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Vaše mnenje
florecita

Zanima me, če mislite, da bi večina staršev rada videla, da je njihov par otrok že pri nekaj mesecih starosti popolnoma samostojen.( sam jesti, piti, hitro shoditi,...)

DA (40%)

NE (60%)


Število vseh glasov: 231

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!