|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nesreča
2.3.2006 10:12:01   
Bejba
Včeraj pridem domov in naša dva sta bila zunaj. Jima grem nasproti in ko me je naš sonček zagledal je začel tako laufati proti meni, da je joj. Kar naenkrat pa so se mu nogice zapletle in je tako padel po betonu, da se mi je kar srce ustavilo. Ga ati hitro dvigne, mali pa krvav po nosku in pod noskom. Seveda tak jok, da je komaj dihal. Jaz pa tudi user posted image . Smo šli hitro gor, najbolj me je skrbelo, da je šel kakšen zobek po gobe, pa hvala bogu ni bilo tako hudo.
Skratka, to je bil naš prvi "resnejši" padec, vem da jih bo še veliko, ampak mene je tako srček bolel. Sedaj je pod noskom zatečen, ampak zgleda veliko manj boleče kot včeraj - hvala bogu.
Ne vem kako bom prenesla, ko bo prišel domov s kakšnim kamnom v kolenu ali bog ne daj v čelu (kot njegov ati, ko je bil majhen) user posted image .
Pa čimmanj takšnih in podobnih nesreč.

LP; Bejba user posted image


_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nesreča
2.3.2006 11:18:29   
srki
Nimaš kaj, to se dogaja. Naš je tudi tako vihrav, da nič pod noge ne gleda, pa nič ga ne izuči. Zadnjič je tudi padel, ko je skakal iz pručke na tla, pa si je ustnico prebil. Moj me je samo pisano pogledal, češ da sem jaz kriva, bil je bolj prestrašen kot jaz. Tudi jaz sem se prestrašila, da je brez zobka, pa ni bil. Raje ne pomislim, kaj se bo še zgodilo....Dobro, da je vse OK z njim.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nesreča
2.3.2006 11:50:42   
Maxica
Joj, Bejba, a ni to res nekaj groznegauser posted image ?! Naš tudi skoz nekaj eksperimentira in pleza v višave, pa skoz nekaj raziskuje in pol sam zaslišim pok in jok - groza, kr tresem se vedno in kr težko grem pogledat, kaj se je zgodilo. Sem vedno tolk jezna, ker še ne zna paziti nase, misli pa, da je že ne vem kaj sposoben.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nesreča
2.3.2006 12:07:35   
Lunca1
Izgleda je kakšna taka luna. naša je ta vikend priletela v rob vrat in pridelala kar solidno buško. Je najprej zaropotalo, potem je bila samo tišina potem pa tak jokuser posted image . Sem samo hitro šla nekaj iskat v zamrzovalnik in sem ji nekaj časa gor držala, no pa smo malo črni, pa malo je še buške. očitno še nimajo prave kontrole nad vojimi nogami.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nesreča
2.3.2006 12:27:47   
CatJa
Bogi naši malčki. Naš je v zadnjem mescu fasal več poškodb, kot prej v desetih mesecih odkar hodi. Najprej se je spotaknil in padel ob rob klubske mizice - presekan uhelj. Potem si je v varstvu opekel rokico, zadnjič pa zgrmel s kuhinjskega stola kot klada - na hrbet in glavo. Pa kaj vse naš še čaka! user posted image  

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nesreča
2.3.2006 12:37:52   
viv_
Meni je tudi grozno, ko jo gledam, kako pleza in skače... Najhuje je zvečer, ko se meče po najini postelji in samo čakam, kdaj bo priletela na rob.

Ko smo bili na Malti, je pa pred predstavo delfinov padla po betonskih stopnicah in se je zelo udarila, ravno nekje na sence. Mene je skorej kap! Tamala tulila, meni je blo slabo... Groza! Potem se je pa umirila in zaspala pri meni v naročju. Jaz sem bla čist trda, ker sem bila že skorej prepričana, da ima pretres. Ampak potem sem se pomirila, da je njena ura za spanje in da je zmatrana od joka. Skrebelo me je samo to, da bo začela bruhat. Ampak, na srečo ni...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nesreča
2.3.2006 16:41:38   
lelaval
Če še tako paziš, nezgod ne moreš preprečit, zato si niti očitat ne smeš, da si morda sama kriva, ker bi lahko hitreje stopila...
Še dobro, da se je tako končalo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nesreča
2.3.2006 21:48:49   
kepa*
Naš malček je tudi danes padel dol s kavča z glavico naprej. Je ful počilo, on in jaz pa oba v jok.user posted image user posted image
Sem se tolk prestrašila, no, pa je zgleda vse ok. Tud mene skrbi, kako bom prenašala vse te otroške nezgode.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nesreča
2.3.2006 21:57:21   
Anonimen
Tibor je lani pred blokom pod stopnicami padel na rob betonske plošče, tiste spodaj od stopnišča. In to direktno na zobe. Sem ga samo zagrabila in ga odnesla v drugo nastropje, kri je pa kar lila iz ust. Jaz sem bila vsa krvava, Tibor seveda tudi. Potem sem mu toliko očistila usta, da sem približno videla, iz kje teče vsa ta kri. In je iz prebite zgornje dlesni. Z zobki je bilo, kot se je pozneje izkazalo, začuda vse v redu, le razmajana sta bila temeljito. Ven pa nista padla. Da 2 meseca ni mogel v nič ogriznit, sploh ne govorim, pa kako je bil ves zatečen, tudi ne.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nesreča
9.3.2006 14:35:36   
Pupica
Nam se je to zgodilo 2 doslej, ampak ko je šele shodila, in je mislila da stvar obvladala. Od takrat je previdna kotuser posted image .In se ni več.Upajmo na najboljšeuser posted image

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?