|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   copatki ali ne
6.3.2006 20:06:13   
čaki
zanima me če so vaši malčki v stanovanju v copatah ali v štumfkih? jaz mislim da če je dobr da hodijo bosi zunaj naj hodi bosa tudi notri???!!!
mnenja...user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: copatki ali ne
6.3.2006 20:09:23   
babylove
Imamo mrzle ploščice in otrok nosi copate.
Če bi imeli talno gretje, bi bil pa v nogavičkah.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: copatki ali ne
6.3.2006 20:24:14   
Anonimen
Ja, v nogavičkah naj bo.

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: copatki ali ne
6.3.2006 20:26:52   
tinica
Mi že kar nekaj časa uporabljamo copatke, tako da brez njih sploh ne more. Če mu pade copat dol ga sam prinese k meni, da ga ubujem. Res pa da se kar fejst poti v noge, ampak ga očitno to ne moti, ker ko mu jih dam dol, mi jih prinese, da mu jih obujem. Tako, da mi jih skoz uporabljamo.

Lp, Tina 

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: copatki ali ne
6.3.2006 20:27:44   
Bubamaraa
Mi imamo doma obute copate...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: copatki ali ne
6.3.2006 20:27:51   
Mina1
Naš mali piškotek je bil vse do sedaj v ABS nogavičkah. Sedaj pri enem letu je nekako v stanju, da lahko vsak čas shodi, zato je fizioterapevtka rekla, da sedaj naj mu pa damo copatke  s trdim podplatkom.

Vse do sedaj je celo odsvetovala copatke in obutev. Res pa je, da hodiva na fizioterapijo.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: copatki ali ne
7.3.2006 0:23:12   
lelaval
Mojadva sta večinoma v zoknčkih (če pa kašljata ali smkata, pa morata hodit s copati). Imata pa rada tiste debele štrikane zokne -  živali in nedrsečim podplatom za copate.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: copatki ali ne
7.3.2006 0:36:41   
KODA
Včasih v copatkih,včasih pa v nogavičkah,ki imajo "ABS".

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: copatki ali ne
7.3.2006 7:11:45   
Marogica
Mi uporabljamo copatke z oporo. Vendar sem jaz pri teh stvareh vedno zmedena. Po enis trani ti svetujejo copatke z oporo, po drugi strani pa bi naj otrok hodil čimveč bos. Torej kaj zdaj?user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: copatki ali ne
7.3.2006 7:57:49   
prepelica
Naš ima tudi včasih copatke, včasih pa nogavičke, sej je fajn, da se mu kdaj nogice odpočijejo. Glavno, da ni skos samo bos, da ima vsaj ene par ur na dan copatke, tja do drugega leta...po moje?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: copatki ali ne
7.3.2006 19:51:19   
Anonimen
Jaz sem pa brala da je za malčke najbolje če so čimveč časa bosi. Doma bosi (seveda če je hladno v nogavičkah), zunaj pa pač obuti. Moja je stalno v abs štumfih. Copat nikoli ni hotela nosit.
čaw

(odgovor članu prepelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?