|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toplice
12.3.2006 7:54:20   
Vera*
Lep pozdrav čveke...user posted image  Mi pa letos razmišljamo,da bi šli namesto na morje v Moravske toplice..Sej vem da ga čez morje ni ampak....V Moravcih imajo letos ful noro za otroke...Zdej me pa zanima,če je poleti že kera bla v Moravcih pa kako izgleda..Hvala..

_____________________________

zima zima bela vrh gore se dela....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toplice
12.3.2006 7:56:22   
golob
Ne niem še bila.Je pa baje noro. Mene pa zanima, če greš lehka s 5-mesečnikom v toplice?
Lp

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toplice
12.3.2006 8:13:19   
Anonimen
SEVEDA GREŠ LAHKO S PETMESEČNIKOM V TOPLICE. ups sori za črke. še sploh super uživajo

(odgovor članu golob)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toplice
12.3.2006 11:49:47   
petraz
Naš je bil star 4.5 meseca, ko smo šli v Čatež.user posted image  In ti povem, da je ful užival v vodi.

(odgovor članu golob)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toplice
12.3.2006 14:21:27   
Anonimen
V M. Toplicah je poleti noro. user posted image user posted image  Jaz sem tam zaposlena na animacijiuser posted image . Če te kaj zanima mi piši privat, pa ti bom probala v najkrajšem času odgovoriti. Tudi mnenja raznih gostov (anketo ) ti lahko pošljem.

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toplice
12.3.2006 21:40:27   
lelaval
V Moravskih toplicah otrok sploh ne boš dobila cel dan z bazena. user posted image
Super za otroke in odrasle. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toplice
13.3.2006 7:22:41   
Sulfinija
V Moravskih toplicah je poleti za otroke res nora dogodivščina.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Toplice
13.3.2006 14:43:46   
Anonimen
Ok. Ni mi jasno user posted image  
Ker sem nezadovoljna z Moravskimi Toplicami.
Apartmajske hiške naj bi imele 4*, pa si jih niti pol ne zaslužijo.
Če greš z vozičkom v Terme 3000 je to cel projekt.
V vrhnjem nadstropju (kjer je topleje in bolj primerno za dojenčke) ni tušev. Pa še ploščice drsijo.

A mi lahko prosim katera pove KAJ je tolk fajnga poleti, da ste tolk navdušene?

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?