|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mnenje - prenosna posteljica!
12.3.2006 13:09:33   
zaliga
Pozdravljene!
Imam en problem, namreč že decembra sva kupila v MB. V Babay centru prenosno posteljico! Uporabljala bi jo naj za vsak dan in to tud povedla prodajalki!
Včeraj pa sem šla v LJ. v Baby center in želela kupiti jogi, pa mi prodajalka odsvetuje, da bi naša pupa spala vsak dan v tej postelji!!!??
Kaj zdaj?? Naj kupim leseno za vsak dan ali naj ostanem kar pri tej!?
kakšne izkušnje imate ve? ALi katera uporablja to postlico za vak dan?
Najbolj sem jezna, ker dno ni nastavljivo in sva še vse to dokupla....pa noben nič ne pove, svetuje! Prosim punce povejte svoje izkušnje in nasvete!!!!
Hvala vam in pazite na svoje sončke!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mnenje - prenosna posteljica!
12.3.2006 13:15:10   
Tejči
Jaz sem imela prenosno posteljico sposojeno za na morje, ampak potem mala ni bila niti 5 minut notri. Meni se ne zdi primerna za spanje otročka, ker ima premehko dno. Moje mnenje je, da čimprej nabavi leseno, pa fajn jogi noter, pa je to to. Pa saj lesene postelje sploh niso več drageuser posted image  Pa še počutje otroka bo (po mojem) boljše.

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mnenje - prenosna posteljica!
12.3.2006 13:18:28   
Andra
Moje mnenje je, da je prenosna posteljica samo za občasno uporabo (opoldanski počitek, dopustovanje,...), nikakor pa za vsakodnevno spanje.
Zakaj? Posteljica je zelo nizka in otroček spi skoraj na tleh, nima nakolona,... pa še kaj bi se našlo.

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mnenje - prenosna posteljica!
12.3.2006 15:22:53   
tina104
Mi smo kupili prenosno posteljo, da bi naš mali skoz noter spal, zdaj sicer ne spi noter, ker se ponoči ful pogosto zbuja in ga imam kar v najini postelji, da ko se ponoči zbudi, ga dam na zizo in spimo dalje.
Sicer pa smo mi kupili pravi jogi - taki kot za leseno posteljico, moj, ki je mizar, je noter naredil nekaj takega, da se nastavlja višina in da je naklon. Samo v prenosni posteljici brez jogija otrok res ne more vsak dan spat, na jogiju pa ne bi smelo bit problema.
To, če spi nizko, je problem verjetno bolj za tvojo hrbtenico, za otroka pa je vseeno, če je nizko ali visoko.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mnenje - prenosna posteljica!
12.3.2006 15:42:43   
*hana*
Jah, upoštevati moraš, da nižje pri tleh je tudi bolj hladnouser posted image
Mi smo jo kupili od ABC-ja, ker večkrat prespimo pri mojih starših in za na dopust.
Meni se ne zdi primerna za vsak dan, tudi naša punči v njej vedno slabše-manj spančka.
LP

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mnenje - prenosna posteljica!
12.3.2006 17:01:46   
sjug
Živijo!

Pri nas imamo kar obe. Naša punčka je s primernim jogijem seveda spala enako dobro v obeh posteljicah. Dejansko smo kasneje uporabljali samo prenosno. Ker ima mehke stene, mala pa je spala zvita čisto na zgornji polovici postelje. Moje mnenje je, ne komplicirati. Vzglavje se da dvigniti tudi s povštri ali dilami.

Pozdrav,

Sandra

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mnenje - prenosna posteljica!
12.3.2006 17:19:45   
Anonimen
čist super je tut za vsak dan, sam navadn jogi dej not pa je.

(odgovor članu zaliga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mnenje - prenosna posteljica!
12.3.2006 19:26:26   
natasar
Jaz sem isto kupila v Baby Centru in to tako, da sem jo prvič sestavila doma. Dno ni bilo stabilno, saj sem jo hotela uporabljati kot stajico. Sem šla gledat blazino za to ležišče, a je bila navadna mehka pena in je nisem nabavila. Sem si sama nabavila neko bolj trdo peno, vendar še vseeno dno ni stabilno. Noter je spala šele sedaj stara 10 mesecev, samo popoldne in ji je ugajalo. Mi jo bomo uporabili le na dopustu ali če kje drugje prespi, za ponoči pa je po mojem mnenju boljša in bolj praktična lesena postelja. Priznam, da pa je ful fajn za igranje, saj ima odprtino in se mala kar zažene noter. No, odločitev je tvoja. Pa lepo spanje vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mnenje - prenosna posteljica!
12.3.2006 22:07:39   
KODA
Mi smo našega tamalega prvič dali v potovalno posteljico pri 2 mesecih,ko smo bili pri tašči na obisku in smo tam spali.Ni bilo nobenega problema,lepo je spal.Tako,da smo potem doma,ko je prerastel košek,prakticirali prenosno posteljico dalje.Samo jogi smo dali noter,pa ob strani,je bilo malo lufta,pa sem kupila peno in jo oblekla in dala noter.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?